PDA

צפייה בגרסה מלאה : מידת צמיג מאושרת/מומלצת לסמוראי

Nisan Mordehay
17-08-16, 13:23
שלום לכולם כמו שכבר נכתב כאן אני די חדש בתחום - ועכשיו חוסך לנעילה אוטומטית , אבל עלתה בליבי המחשבה האם לא כדאי לפני נעילה להשקיע בצמיגים גדולים יותר?
עכשיו מבחינה חוקית מה הכי גדול שמותר?
חוץ מזה נניח ויש לי קשרים מה ההמלצה שלכם לצמיג הכי גדול שהייתם מתקינים מבחינת המכלולים וכו ?
כיום מורכב מקסיס טריפדור 205\75\15

עדיאל
17-08-16, 13:47
בלי יחסי העברה בטרנספר לא ממולץ לעלות מידת צמיגים

הכי גדול שכדי זה235.75.15

אבל לפני צמיגים כדי נעילה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Nisan Mordehay
17-08-16, 13:54
אוקי אז קודם נעילה . אחכ צמיג עם שיפור ביחסי העברה

עדיאל
17-08-16, 13:57
והגבהה ןאז להתאים דיירבשפטים ואז לתקן זוית היגוי ומה לא תנעל קדימה ואז צריך הגה כוח לצמיגים גדולים

עזוב אותך סתם כסף

תתחיל בנעילה תראה איזה שטח אתה אוהב על פי זה תתקדם.

בסמוראי רוב הדברים הוא עושה גם עם נעילה אחורית בלבד.

סורי על הכבדות

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Nisan Mordehay
17-08-16, 14:27
זה ממש בסדר
אז ככה אני כל יום בשטח וגם לפעמים לפני שאני מגיע לבית או כאשר אני קם מוקדם בבוקר אני יורד לשטח, אני יכול להגיד לך שכל יום כמעט אני עושה שטח רציני יותר או פחות .
שבוע שעבר ירדתי את הציר שמקביל למשושים זה היה סיוט מי שמכיר את הציר יודע על מה אני מדבר בולדרים בכל פינה ונזהרתי על הביצים ( משחק מילים נדוש) ואז עלתה בליבי המחשבה שהרחקתם מהקרקע תעזור במעט .
כשסיימתי את הירידה הערכתי את הסמוראי פי 1000 , מעבר לזה יש מחלה חדשה בגולן וזה נסיעות "מנהלתיות" של נגמשים טנקים וכו מה שלא היה בעבר ואני מצרף תמונות של שביל שהיה סביר והיום בבוקר מה שנשאר ממנו זה ערמת בולדרים ללא אחיזה , מזל שהסוזוקי קטן והשתחל בניהם סופה הייתה עובדת קשה מאוד שם

inflictioN
17-08-16, 23:03
מצטער שאני מתעלק על השרשור אבל אם כבר נפתח דיון על צמיגים אשמח לשאל גם כמה שאלות בנושא :)

* אני זוכר שקראתי פה מאמר על כל העניין ומסבירים שם על 3 אופציות לסמוראי אבל לפי מייטב זכרוני יש מידה אחת שממש קשה להשגה בארץ.

השאלות שלי בתור קצת בור בעולם הרכב זה
1: האם יש אפשרות רק להרחיב את הצמגים ולהישאר על אותו גודל?
2:האם גודל הג'נט משנה את גודל הצמיג?
3: האם הגדלת צמיגים עם הגבהה 2" תגביל את המרווח סגירה ופתיחה או שההצלבות לא יפגעו או לא קשורות לעניין?
4: האם לאחר הגדלת צמיג יש גם צורך להגדיל או להקטין את הבאמפ סטופ או ששוב הדבר לא קשור אחד לשני?

מצטער אם יש פה קצת שאלות אבל אני יחסית חדש ומנסה להבין איך העסק עובד :)

GodsFather
18-08-16, 21:01
1. לא במידות האפשריות עבורך.
2. משנה את הפריסה של הצמיג. גנט 7-8" יתן פריסה רחבה יותר מהמקורי שהוא 5.5 אבל על חשבון גובה הביצים וכמובן סכנת קילוף הצמיג במידה ומורידים הרבה אויר.
3. הגבהה תעזור במניעת השפשוף של הצמיג בדפנות (אם כי לא זו המטרה של ההגבהה). במפסטופ צריך להתאים בכל מקרה.
4. אפשר להרחיב/לחתוך בתי הגלגל וזה ימנע שפשוף מיותר. הנמכת במפסטופ תגביל מהלך מתלה.

GodsFather
18-08-16, 21:01
תמשיכו לקרוא את דפי הפורום. לא רק את סוזוקי.

-->