PDA

צפייה בגרסה מלאה : ANGIE - אנג'י. איזה פלאג שמתחבר למחשב רכב

lizard
24-08-16, 12:05
נראה לי כמו פלאג ODBII עם אפליקציה תואמת. למישהו יש מושג אם זה שווה משהו?

https://www.facebook.com/Engie.motors/?hc_ref=ADS&fref=nf

http://engie.co.il/

eysham
24-08-16, 12:33
מיכה,

אני פסלתי אותם על שירות לקוחות גרוע - כשהבטיחו מתאם BT שלהם בחינם לנרשמים בהשקה, כולל קאונטר של מספר בתור מפואר ואחרי חודשיים של מריחה ואי התקדמות בתור קיבלתי מייל מזלזל שבגלל ביקוש גדול לא שולחים. יש על זה שרשור כאן באתר מלפני כמה חודשים/שנים כשהם השיקו את המוצר.

עניינית, היא לא נותנת הרבה אם בכלל מעבר לתוכנות אפילו חינמיות שקיימות כמו TORQUE (או הגרסה שבתשלום על אחת כמה וכמה)
תקנה מתאם OBD2 ל-BT ותתקין.
לטעמי חובה לכל חובב טיפול והבנה בסיסית ברכב שלו.

דבר איתי אם אתה צריך עזרה מעבר כמו צמצוא לינק למתאם ספציפי או תוכנה

איל

shachar
24-08-16, 12:50
מדובר במאגר שיווקי.
הם ידעו באמצעות האפליקציה שיש לך בעיה ומשם הדרך למכור את פרטיך קצרה

lizard
24-08-16, 13:26
הבנתי. תודה. מתאמים ופלאגים יש לי.

lizard
25-08-16, 19:26
הזמנתי אתמול. הגיע היום עם שליח עד הבית.
על פניו זה מתאם ELM 327 רגיל אבל אני לא מצליח לקבוע איך הוא מתחבר לסמארטפון.
החיבור לרכב די פשוט. מה שעניין אותי זה שהאפליקציה טוענת שבדקה את המרכב וזה מעניין כי אם זה נכון אז יש למתאם את הפרוטוקול של מיצובישי (חיברתי לרכב של האישה). אני ממש מעוניין למצוא דרך להתחבר דרך תוכנה כמו טורק כדי לראות באמת מה המתאם רואה.
בזמן החיבור לא ראיתי התקני BT או WIFI שנוספו לטלפון. יש איזה סניפר או דרך אחרת לדעת איך להתחבר? נראה לי שזה BT אבל הרכיב לא משדר את השם שלו, מה שמקשה על הגילוי. את הסיסמא דווקא יש לי.

יואב פולס
25-08-16, 20:11
יש לי כזה. האפליקציה שלהם מוכוונת כסף ועסקים, ולא נותנת מידע נוסף משמעותי על הרכב.
הם רק רוצים להפנות אותך לעסקים שתקבל מהם שירות. תודה, אבל לא תודה.
אפשר לוותר על האפליקציה לחלוטין ולהוריד אפליקציה שנקראת TORQUE שמתממשקת לאותו מתאם ב BT ונותנת הרבה יותר מידע על הרכב.

lizard
25-08-16, 21:52
איך אתה מחבר את טורק? כי אני לא הצלחתי

lizard
26-08-16, 08:59
טוב הצלחתי. כמו שכתבתי זה elm 327 גרסה 1.5.
לא נתן יותר מידע מכל פלאג אחר. האפליקציה שלהם מטעה מאוד. יש לי קוד תקלה בabs ולא רק שהוא לא זהה אותה, האפליקציה גם כתבה שהכול בסדר.
בתכל'ס, למי שאין לו פלאג ורוצה, חמישים שח עד הבית זה מחיר סביר ביותר. אבל מעבר למידע על זיהום אוויר אני לא בטוח שתקבלו. אולי ברכב חדיש יותר כן אבל צריך לבדוק. אני אקנה לטורק את הפלאגין של מיצובישי ואראה אם המחבר בכלל יודע לתקשר עם המחשב גיר.

-->