chewy
24-08-16, 14:20
היי,
מתכננים לנסוע לאיזור אילת ל3 ימים (חמישי-שישי-שבת באחד מסופי השבוע הקרובים).
אני לא מכיר את השטח, בניית ציר הניווט מתבססת על מפת שבילים, עמוד ענן ומה שהצלחתי למצוא מחיפוש כאן בפורום.
ביום הראשון חשבתי להיכנס לשטח בעובדה בציר השחור - באר מלחן - נחל מתק - הר ברך.
אחרי הר ברך לחזור לציר הירוק ולהמשיך דרומה דרך הציר האדום שמגיע עד לקניון האדום.
נעשה אולי את המסלול הרגלי הקצר של הקניון האדום ונמשיך דרומה (חלק מהנסיעה על כביש 12) כולל עצירה במרפסת נטפים.
אחר כך לרדת מכביש 12 לכיוון מצפור יהושפט - נחל יהושפט - נחל שלמה - ולסיים בחוף הים.
ביום השני חשבתי לעבור בעמודי עמרם וסיום בחניון לילה בפארק תמנע(?). באופן כללי ביום הזה עדיין לא בניתי מסלול. עדיין מחפש מה כדאי לראות באיזור. ראיתי המון מסלולים רגליים ודרכים ללא מוצא לג'יפים. קצת מתקשה לבנות מסלול.
ביום השלישי והאחרון מבאר אורה - נחל רחם - מעלה עתק - מעלה סיירים - נחל בטמים - וחזרה כמו שהגענו עד לעובדה והביתה.
זו רק תוכנית כללית והכל פתוח לשינויים אז אודה לכם אם תוכלו לתת הערות: מה שכחתי לכלול במסלול? על מה אפשר לוותר? איך העבירות בצירים האלה? האם זה סביר להספיק את כל מה שתיכננתי? האם יש לכם המלצות לחניוני לילה באיזור?
לא ראיתי שטחי אש באיזורים האלה אבל בגלל הקרבה לגבול האם נדרש תיאום עם צה"ל בשביל לנסוע על כביש 12 או בסמוך לו?
וגם אם מישהו רוצה להצטרף אז בכיף.
מתכננים לנסוע לאיזור אילת ל3 ימים (חמישי-שישי-שבת באחד מסופי השבוע הקרובים).
אני לא מכיר את השטח, בניית ציר הניווט מתבססת על מפת שבילים, עמוד ענן ומה שהצלחתי למצוא מחיפוש כאן בפורום.
ביום הראשון חשבתי להיכנס לשטח בעובדה בציר השחור - באר מלחן - נחל מתק - הר ברך.
אחרי הר ברך לחזור לציר הירוק ולהמשיך דרומה דרך הציר האדום שמגיע עד לקניון האדום.
נעשה אולי את המסלול הרגלי הקצר של הקניון האדום ונמשיך דרומה (חלק מהנסיעה על כביש 12) כולל עצירה במרפסת נטפים.
אחר כך לרדת מכביש 12 לכיוון מצפור יהושפט - נחל יהושפט - נחל שלמה - ולסיים בחוף הים.
ביום השני חשבתי לעבור בעמודי עמרם וסיום בחניון לילה בפארק תמנע(?). באופן כללי ביום הזה עדיין לא בניתי מסלול. עדיין מחפש מה כדאי לראות באיזור. ראיתי המון מסלולים רגליים ודרכים ללא מוצא לג'יפים. קצת מתקשה לבנות מסלול.
ביום השלישי והאחרון מבאר אורה - נחל רחם - מעלה עתק - מעלה סיירים - נחל בטמים - וחזרה כמו שהגענו עד לעובדה והביתה.
זו רק תוכנית כללית והכל פתוח לשינויים אז אודה לכם אם תוכלו לתת הערות: מה שכחתי לכלול במסלול? על מה אפשר לוותר? איך העבירות בצירים האלה? האם זה סביר להספיק את כל מה שתיכננתי? האם יש לכם המלצות לחניוני לילה באיזור?
לא ראיתי שטחי אש באיזורים האלה אבל בגלל הקרבה לגבול האם נדרש תיאום עם צה"ל בשביל לנסוע על כביש 12 או בסמוך לו?
וגם אם מישהו רוצה להצטרף אז בכיף.