PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לראוטר סלולארי לחו״ל ?

Op7777
25-08-16, 23:19
הי
נוסע עם כל המשפחה לכמעט חודשיים לארה״ב.
בחלק התקופה יש נסיעות ארוכות וחשבתי להשתמש בראוטר סלולארי בשילוב sim מקומי עם גלישה ללא הגבלה עבור כל המכשירים.
יש למישהו ניסיון או המלצה לקניית מכשיר מתאים? אני יודע שיש חברות שמשכירות אבל אני מעוניין לקנות לשימוש חוזר בעתיד ואולי גם לארץ ..

lizard
25-08-16, 23:23
אתה לא יכול. זה לא כמו בארץ.
עשיתי את זה ואחרי כמה ימים סגרו לי את הברז. שחררו אחר כך אבל הם מנטרים גלישה וחוסמים. בהסכם התקשרות נדמה לי שמצויין שזה לא כולל נקודת HOT SPOT. גם בטלפונים שנמכרים שם האופציה הזו לא מאופשרת.
מבחינת תקשורת, בארץ הרבה יותר טוב.

stdio
26-08-16, 13:12
יש לי 2 כאילו:
https://www.amazon.com/Sierra-Wireless-Hotspot-Elevate-Contract/dp/B009SIZ3PC

אחד נקנה בארה"ב והשני ב EBAY
עובד מעולה !!! בכל מקום שהייתי בעולם ... פשוט להכניס סים מקומי ...
קליטה מעולה ...

אם אתה רוצה לבוא להתרשם - אני בצפון

רוי

zivo
26-08-16, 14:00
אין שום סיבה להתעסק עם ראוטר יעוד, כל טלפון יעשה אותו הדבר בדיוק.
אתה רוצה להשאיר הסים המקורי שלך בשימוש, כך טלפון נוסף בשביל התפקיד של הראוטר.
בכל מקרה אין מה לקנות ציוד כזה, תמיד יהיה יותר מסובך להפעיל אותו מסתם טלפון.

לגבי הסים- מה שנאמר פה לא מדוייק.
נכון, רוב הסימים לא מיועדים להוטספוט אבל...
אני ממליץ לך לקנות סים של tmobile , יש להם תוכניות prepaid ב 3 ו 5 דולר ליום.
ההבדל בכמות הדאטה במהירות של 4G, בכל מקרה, גם אם חורגים, לא סוגרים אותך, רק מאט אותך.
במקרה של בעיות בלעשות הוטספוט, כל מה שצריך זה להכנס להגדרות הרשת (של הטלפון) => נקודת גישה, APN Type - להוסיף את המילה dun.

אני עובד כך כבר כמה שנים, מס' נסיעות בשנה לארהב, מתחבר גם עם טאבלט וגם עם לפטופ לטלפון שלי.

lizard
26-08-16, 14:59
אני הייתי שלושה חודשים במרילנד, היו לי שני סימים של טימובייל וכל פעם שניסיתי את ההוטספוט (היה לי מחשב נייד) אחרי כמה זמן הם חסמו אותי. שלמתי להם איזה 60 דולר לסים עבור החבילת דאטה הגדולה ביותר שלהם. בסוף נשברתי ועשיתי מנוי לכבלים, רק אינטרנט.

ariel-ro
26-08-16, 15:28
כפי שאמרו, הפלאפון יכול לשמש כHOTSPOT.
גולן טלקום מציעים חבילה הכוללת שיחות+מסרונים לישראל ללא הגבלה + 6GB גלישה סלולרית בעלות של 99ש"ח לחודש. (כמובן שהחבילה גם כוללת שיחות, מסרונים וגלישה בתוך ישראל ללא הגבלה)

idanw
26-08-16, 23:20
החבילה הנ"ל מוגבלת לשהייה של עד 45 יום בשנה מחוץ לארץ.

-->