PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש עבודה בתחום השירות/פיתוח/אינטגרציה למערכות מולטידיסציפלינריות

Derish
27-08-16, 18:40
שלום חברים,

חזרתי מאנגליה אחרי שנתיים של לימודי מנהל עסקים, וכעת אני מחפש ג'וב טכני מעניין שאוכל לצלול אליו בשנים הקרובות. אין לי אישה וילדים על הראש ואני לא חוסך לדירה, לכן אני גמיש בשכר ויכול להרשות לעצמי שעות מוזרות או נסיעות ארוכות לחו"ל אם צריך. גם גאוגרפית, ממטולה עד אילת - הכל הולך. העיקר שיהיה תפקיד מעניין ושאהיה מוקף באנשים טובים שאפשר ללמוד מהם משהו.

הרקע המקצועי שלי מתחיל מחיל האוויר (טכנאי מוטס) וממשיך עם עשר שנות נסיון באינטגרציה, פיתוח ושירות טכני, רובם בתחום הדפוס הדיגיטלי (סייטקס). הציוד שעבדתי איתו לאורך השנים כלל מכניקה, אלקטרוניקה, הידראוליקה, פנאומטיקה, תוכנה וכו', ונתן לי כישורים גמישים שאפשר לנצל בתעשיות שונות. הנסיון המעשי כלל הרבה עבודה עם הידיים, הרבה התמודדות עם לקוחות בישראל ובחו"ל, דיווח ותיעוד בשלוש שפות (אנגלית, עברית ורוסית) ועוד.

אני מסתדר הכי טוב בחברות סטארט-אפ או בצוותים קטנים ואיכותיים, מקומות בהם כל אחד יודע בשביל מה הוא בא למשרד ועושה זאת מתוך עניין, לא כי חייבים. סגנון העבודה המועדף עליי הוא 'שגר ושכח', ללא צורך בפיקוח צמוד או תמיכה אדמיניסטרטיבית. אני עובד לאט ויסודי, וזה בד"כ מוביל לתוצאות מהירות ובאיכות גבוהה.

בתור בונוס, יש לי רשיון C1 עד 12 טון וכן רשיונות מלאים למלגזה, למנוף טלסקופי ולאופנוע ללא הגבלה.

אשמח לספק קו"ח, המלצות ושאר דברים בסגנון לפי דרישה.

תודה מראש.

-->