PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכס/מיסים ביבוא כלי עבודה חשמליים?

Saar
27-08-16, 22:09
הי,
מישהו יודע כמה מיסים (ואילו) אני אמור לשלם ביבוא מסור חשמלי נטען (ללא סוללות)?
(עלות בין 100 ל 200$ )
תודה,
סער

erezgur
27-08-16, 22:34
אולי האתר הבא יוכל לעזור לך:
http://62.219.95.10/misimmerukht/

shachar
27-08-16, 22:35
עד 250 זה רק מעמ

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Saar
27-08-16, 23:06
תודה.
למישהו יש ניסיון עם פדאקס ביבוא כלי עבודה? האם גם שם הם מכניסים "עיזים"?

lizard
28-08-16, 01:00
כן!
שתבין, אלו לא עיזים זה שירות.
פדקס וכל שאר חברות השילוח עובדות בכמה מישורים. הכי פשטני, הם רק מעבירים את החבילה מA לB. לא מטפלים בכלום מעבר.
אתה רוצה שהם ישחררו לך מהמכס? תשלם.
מישור יותר "מורכב" זה למשל מה שיש באיביי/אמזון/כנראה גם עלי אקספרס. שם אתה יכול מראש! לשלם על השילוח+מיסים+כל העיזים שבדיר. אתה יודע בדיוק כמה זה עולה ולא שקל יותר. לפחות מנסיוני עם אמזון, אם הם טעו בחישוב מס או כל סיבה אחרת, הם מחזירים כסף. החזירו לי ככה איזה 50-60 דולר.
הבאתי מאמזון מסור עגול של מקיטה ללא סוללות. עלה נדמה לי כולל משלוח 99 דולר. היה איזה מבצע או משהו כזה. לא זוכר.

Saar
28-08-16, 07:12
מיכה,
אלו בפירוש עיזים.
פדאקס עוצרים משלוחים גם כאשר אין צורך (חלקי רכב בשחרור מהיר , טלפונים סלולריים והם גובים "עמלת אישורים" של 150-180 שח ועוד כל מיני ...)

boaz avrahami
28-08-16, 07:24
סער, יש אפשרות להתקשר אליהם ולנהל את כל הענינים והמו״מ האלו לפני ששולחים או בזמן המשלוח להעביר להם את האישורים הנחוצים מראש ואז לא נעצר דבר אם אין צורך.

לרוב העניין כולו מצוי בסיווג המכס. יש רשימה בנלאומית כזו של קטגוריות שאותה תוכל למצוא כולל שעור המיסים באתר המכס.
ארז קישר אל חלקה שהופיע באתר אחר אבל כדאי להכיר את המקור.

מסווגי פד איקס אינם מקצועיים ולעיתים טועים ולכן צריך ליזור להם לבחור מראש את הקטגוריה הנכונה...

בנוסף, יש הסכמי סחר לישראל עם מדינות מסוימות ואם למשל הזמנת מוצר תוצרת ארהב הוא עלול להיות פטור ממכס ( לא מכל המיסי אלא רק ממכס).
על מנת להנות מהפטור עליך להשיג מהמוכר או מהיצרן מסמך COO
) certificate of origin)

lizard
28-08-16, 07:40
בועז לא תמיד. לפעמים זה שזה נשלח מארה"ב מספיק. הכי הרבה פותחים ורואים שזה MADE IN USA.

סער, אלו לא עיזים זה עלויות. אתה יכול להתווכח איתם ואני אישית ביטלתי משלוח של מכנסיים ששקל כמעט 3 קילו (המוכר מעלי אקספרס שלח מיוזמתו דרך פדקס וביקשתי שיבטל והוא ביטל ושלח בשני משלוחים נפרדים. דברנו שעה בוואטסאפ והוא, או היא - לא בטוח, הבין למה אני מבקש שלא לשלוח דרך פדקס) על חשבונו, כדי שלא אצטרך להתעסק איתם. עדיין זה שירות לגיטימי וכמו שבכל עסק כשאתה קבוע שלו יש לך מחיר שונה מWALK IN שמשתמשים חד פעמי. ככה זה ואני לא מצפה שזה ישתנה.

Saar
28-08-16, 14:39
תודה בועז ומיכה.

לשאלה הבאה :)
האם יש הבדל אמיתי בין הדגמים האמריקאים לאירופיים בכלים הנטענים? (ללא התייחסות למטען כמובן).
ספציפית, Bosch GKS18V-LI מול CCS180B 18V

תודה,
סער

טל חסיד
29-08-16, 11:24
אם אתה לכיוון ה200$ עדיף לך לקנות בארץ כולל מטען220 וולט, יש לחברת דוולט כלים מעולים. אני את הכלים שלי קניתי בארץ יצא הכי שווה כלכלית. בלי פדקס וכל ענייני השיחרור מהמכס, למרות שבגדול כל כלי העבודה פטורים ממכס מהשוק המשותף, כמובן פרט למע"מ.

טל

Saar
29-08-16, 11:40
טל,

אני לא צריך סוללות/מטען.
יש לי מברגה 18V של בוש עם מטען מהיר וסוללות (סט שנקנה בארץ)
לכן אני מחפש bare tool ולא קיט.

תודה

-->