PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת מזגן בממ"ד

just4u32
28-08-16, 14:06
אהלן,

אני גר בדירה שכורה ובה ממ"ד ללא מזגן.
בהנחה שבעל הדירה מוכן לשים בו מזגן, כמה אמורה לעלות ההתקנה?
נאמר לי שהתקנה עולה באיזור 1000 שקלים! אם יש מישהו שעושה את העבודה במחיר סביר - אשמח לשמוע.

תודה!

OFF-RoaD
28-08-16, 16:35
זה מחיר הגיוני להתקנה בממד, אם צריך לקדוח בבטון ואין הכנה לצינורות מהבניה. זה דורש מכשור מיוחד ואיטום מיוחד ולא טריוויאלי לכשעצמו, לפני שבכלל מגיעים למזגן (שגם אותו קשה יותר לתלות, אם כי פחוץ נןרא)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

DANI1
28-08-16, 20:32
אם בממד לא נעשו הכנות מיוחדות לפי התקן בזמן הבניה להתקנת צנרת , ההתקנה צריכה להיות כהתקנה רגילה ,אלא עם המתקין יבקש תוספת מוגזמת בגלל שזה קיר בטון.
DANI 1

יוסי בר צבי
28-08-16, 20:48
אהלן,

נאמר לי שהתקנה עולה באיזור 1000 שקלים! אם יש מישהו שעושה את העבודה במחיר סביר - אשמח לשמוע.

תודה!
תזמין חברה לקידוחים, הם גובים על קידוח בממ"ד כ-250 ש"ח ואז תקנה מזגן הכולל התקנה בסיסית ב-299 ש"ח (מחסני חשמל) ויותר מזה אינך צריך

OFF-RoaD
28-08-16, 21:18
רק תציין שב"פורמט" הזה הממ"ד הופך למ"ד.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

gp1
28-08-16, 21:38
ממליץ לך בחום, לקבל את אישורו של בעל הבית לקידוח הנ"ל.

boaz avrahami
28-08-16, 23:39
יוסי, איפה יש מישהו שיקדח חור בודד בבטון בשביל 250 שח?
במחיר הזה הוא לא מכסה את הדלק אליך שלא לדבר על הזמן הציוד הרווח המיסים וכו...

במידה ואין צינורות ברזל לאיוורור בממד יש לבצע קידוח כמו שעודד כתב- קידוח ואיטום עם אביזר איטום מיוחד ותקני שנכנס בקדח ועם ברז לסגירת ניקוז המים.
צריך שהמתקין יהיה בקיא ולא כמו חלק מההמלצות שניתנו פה כי אז הממד כבר לא אטום.

yogibear
29-08-16, 06:30
אצלי בבית אותה בעייה. דירה שכורה, בקו האש שחוטף מעת לעת כשיש להם חשק להשתולל (מושב בסביבות אשדוד )...הממ"ד הוא חדר העבודה של אשתי, התקנת מזגן בממ"ד כרוכה בעלות גבוהה, ויש לבצעה בהתאם להנחיות פיקוד העורף. מתקין לא יכול לבוא סתם כך לקדוח בקיר בטון מזויין ולהניח צנרת. יש שם הנחיות מדוייקות.
אנו קנינו מזגן נייד בעלות של כ 2000 ש"ח.
יתרון: מקרר את החדר היטב.
חסרון : צינור פליטת האוויר החם מחייב אותך לפתוח את חלון ההדף. כלומר, בשעת הפגזה המזגן מושבת.

יוסי בר צבי
29-08-16, 10:41

.

יש לי יהודי נחמד , עובד בסביבות גוש דן , זה המחיר שהוא לוקח, עובד במזומן בלי חשבונית, פרטים בפרטי.

just4u32
29-08-16, 14:43

במידה ואין צינורות ברזל לאיוורור בממד יש לבצע קידוח כמו שעודד כתב- קידוח ואיטום עם אביזר איטום מיוחד ותקני שנכנס בקדח ועם ברז לסגירת ניקוז המים.
צריך שהמתקין יהיה בקיא ולא כמו חלק מההמלצות שניתנו פה כי אז הממד כבר לא אטום.

אשמח לקבל המלצה למזגן נייד (ממך או מכל מישהו אחר).
אגב, אם החלון בממ"ד צריך להיות פתוח (אצלנו בממ"ד יש רק חלון אחד), המזגן מצליח לקרר את החדר?

לדואגים - יש אישור של בעל הדירה להתקנת מזגן בממ"ד. העניין הוא שההתקנה (היקרה) על חשבוננו ולא על חשבונו.

תודה לכל המגיבים!

boaz avrahami
29-08-16, 14:50
שלם ליוסי 500 ושיביא את המתקין שלו לעשות התקנה תיקנית בממד. ככה כולם ירוויחו - גם אתה :-)

יוסי בר צבי
29-08-16, 15:06
שלם ליוסי 500 ושיביא את המתקין שלו לעשות התקנה תיקנית בממד. ככה כולם ירוויחו - גם אתה :-)
חחחח....בועז יקירי, אני לא בעסקה ולמיטב ידיעתי אין לו מתקינים שעובדים עבורו.
וחוץ מזה, כשכבר יש חור בממ"ד, בשביל מה צריך מתקין? כל כך פשוט להתקין מזגן לבד שתתקשה להאמין.
משחילים צנרת מוכנה, מניחים את המעבה על שני בלוקים מעבר לקיר, תולים עם שני ברגים את המאייד, מחברים את הצנרת, פותחים ברזים בסדר הנכון והמזגן עובד.
גג שעת עבודה. מניסיון אישי בהתקנת מיני מרכזי לפני 5 שנים (ואני ממש לא איש מזגנים).

yogibear
31-08-16, 07:54
אשמח לקבל המלצה למזגן נייד (ממך או מכל מישהו אחר).
המזגן שלנו נושא מדבקת מותג של טורנדו בדירוג אנרגטי A .
אגב, אם החלון בממ"ד צריך להיות פתוח (אצלנו בממ"ד יש רק חלון אחד), המזגן מצליח לקרר את החדר?
כן בהחלט. יש מתקן - פס רחב וארוך שמותאם לכל חלון ממד (יכול להתארך בהתאמה) שמאפשר לאוויר החם לצאת מהחלון בעודו אוטם את שאר החלון.
לדואגים - יש אישור של בעל הדירה להתקנת מזגן בממ"ד. העניין הוא שההתקנה (היקרה) על חשבוננו ולא על חשבונו.
תודה לכל המגיבים!

לסיכום, אנחנו מרוצים , מנע הוצאה כספית בגין התקנה. בתמונה ניתן לראות את הצינור מוציא אוויר חם ואת המתקן המונע מחום להכנס פנימה. עזוב את שזה שאני עצלן, ולא הארכתי את המתקן עד סוף חריץ החלון (עבודה של חצי דקה ) , עדיין זה מקרר מעולה. 110281

just4u32
02-09-16, 17:09
לסיכום, אנחנו מרוצים , מנע הוצאה כספית בגין התקנה. בתמונה ניתן לראות את הצינור מוציא אוויר חם ואת המתקן המונע מחום להכנס פנימה. עזוב את שזה שאני עצלן, ולא הארכתי את המתקן עד סוף חריץ החלון (עבודה של חצי דקה ) , עדיין זה מקרר מעולה. 110281

הקובץ המצורף שבור, אבל אני בטוח שאתה מדבר על הטורנדו החדש (גם בגלל המחיר שציינת).
שמח לשמוע שהוא עובד כמו שצריך - כי תכננתי לרכוש אותו.

אגב, המזגן הנ"ל, טורנדו to go 12, נמכר בכ-2000 שקלים (מחיר של טורנדו, בספק אם אפשר למצוא בפחות), אבל בדקתי באל"מ וקיימת ההנחה של חבר על 1000 שקלים מהסכום, ולכן מדובר בהנחה של לכל הפחות 200 שקלים.

ענבר
02-09-16, 22:53
הנחה של חבר היא 30% על האלף הראשון, כלומר 300₪ הנחה

tzurro
22-10-19, 16:45
אהלן,

תודה!

מומלץ לא להתפתות לאילתורים זולים (למרות שההתקן עצמו עולה כמה מאות שקלים בלבד)

erezgur
22-10-19, 19:17
מומלץ לא להתפתות לאילתורים זולים (למרות שההתקן עצמו עולה כמה מאות שקלים בלבד)

המלצה טובה תמיד (אולי).
אבל אם כבר טרחת להרשם לפורום ולהקפיץ שרשור ישן בן כמה שנים, לפחות תפרט מה כן לעשות כדי שיהיה טעם כלשהו להקפצה הזו...

ADaShim
22-10-19, 19:24
היה שם בנוסף קישור לאתר שבמקרה (או שלא במקרה) מספק פתרונות להתקנת מזגן בממ"ד.

Sent using Tapatalk

erezgur
22-10-19, 19:42
נשמע הגיוני (ואופייני) יותר...
התרגלתי שהקישור מוליך בסופו של דבר לאתר גיפאות מצליח אבל כנראה המנהלים מגוונים / מתעצלים ...

ADaShim
22-10-19, 19:51
התרגלתי שהקישור מוליך בסופו של דבר לאתר גיפאות מצליח
גם אני מעדיף את הטיפול הזה בהודעה.

Sent using Tapatalk

-->