PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורדת מפת גאורגיה ללפטופ עם אנטנת GPS וממיר DC.

הירשפלד יובל
28-08-16, 16:39
שלום. שאלה של מתלמד. יוצא ל-15 יום לגאורגיה שכולל שכירת 4x4 . ברשותי לפטופ HP . מסך10+ ואנטנת GPS BU353 ששימשו אותי על מפה בארץ. איך ומהיכן ניתן לטעון למחשב מפת גאורגיה שניתן יהיה לעבוד אתה?
שאלה נוספת היא , אצל מי ניתן למצוא בארץ/חו'ל ממיר מ-12VDC ל-19.5VDC ?
תודה לעונים.

erezgur
28-08-16, 16:54
את הנתון החשוב יותר לא סיפקת - באיזו תוכנה אתה משתמש (אני מניח שמדובר על מחשב עם windows)?

כיום הרבה יותר פשוט להשתמש בטבלט / סלולר אנדרואידי עם תוכנה חינמית - OruxMaps שניתן לייצר לה מפה ממרבית אתרי המפות המקוונים הקיימים ברשת.

מכיון שאתה עם מערכת הפעלה חלונות וכנראה עם תוכנה שיודעת לעבוד עם מפות שונות (לפי השאלה), אני מניח שמדובר באוזיאקספלורר. בהנחה שזה נכון, הפתרון הוא לעבוד MOBAC וליצור מפה מתאימה מאחד ממקורות המפות המקוונות.

אם חייבים מפות טופוגרפיות - פתרון אפשרי הוא למצוא ברשת את המפות הרוסיות המפורסמות (חלק מאותו פרוייקט שסיפק לנו לפני לא מעט שנים את המפות הטופוגרפיות ששימשו גם רקע באתר "עמוד ענן" בתחילת דרכו).

הירשפלד יובל
28-08-16, 19:41
ארז שלום. המחשב נקנה בזמנו עם חלונות 7 starter . לפני כשנה הותקן עליו חלונות 10 בגרסה הבסיסית/קלה כנראה. זו מערכת הפעלה שתתמודד עם מפה/מפות ?

erezgur
28-08-16, 22:00
אתה עובד עם אוזי אקספלורר או תוכנה אחרת? איזו?

הירשפלד יובל
28-08-16, 22:21
חלונות 10. ומותקן על המחשב תוכנת ניווט מימי המצפן "TURBÒ 4"

דור אריאל
28-08-16, 22:39
למה לא תעבוד עם טלפון ותוכנת off line ?

erezgur
28-08-16, 22:51
turbocd וגם מחליפתה naviguide אינן תומכות בטעינת מפות.

אם אתה מתעקש על חלונות אזי הייתי אומר אוזיאקספלורר.

אבל אין סק שהבחירה הריאלית יותר תהיה סלולר אנדרואידי, או טבלט אנדרואיד, עם אורוקס ומפות שתכין כפי שציינתי קודם

Ilanza
03-09-16, 21:57
שלום. שאלה של מתלמד. יוצא ל-15 יום לגאורגיה שכולל שכירת 4x4 . ברשותי לפטופ HP . מסך10+ ואנטנת GPS BU353 ששימשו אותי על מפה בארץ. איך ומהיכן ניתן לטעון למחשב מפת גאורגיה שניתן יהיה לעבוד אתה?
שאלה נוספת היא , אצל מי ניתן למצוא בארץ/חו'ל ממיר מ-12VDC ל-19.5VDC ?
תודה לעונים.

שלום יובל!
אני אילן, המפתח של אפליקציית off-road, אפליקציית ניווט מקצועית לג׳יפאים.
בדיוק שבוע שעבר הוספנו מפה טופוגרפית של גיאורגיה צפון,אתה מוזמן להתנסות בתוכנה.
מאד קלה לשימוש והורדת המפות נעשית בלחיצת כפתור. אנא צור איתי קשר אם אתה צריך יותר מגיאורגיה צפון נשמח להוסיף.
הטלפון שלי הוא 054-6240064.

זה הלינק להורדת האפליקציה
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myadventure.myadventure

תקרא את המדריך למשתמש, מאד פשוט:
http://off-road.io/user_guide_heb.html

מוזמן להצטרף גם לדף הפייסבוק:
https://www.facebook.com/Off-Road-1125588747453419

תוכל להקליט את כל הטיול שלך, כולל הוספת תמונות בדיעבד, לשתף איתנו או בפייסבוק ועוד המון פיצ׳רים נחמדים. וכמובן ניווט אוף-ליין.

ממליץ לתרגל ניווטים בארץ שתתמקצע באפליקציה, אם עדיין לא נסעת :-)

הירשפלד יובל
03-09-16, 22:11
אילן. תודה. אנסה/אבדוק.

zerez
03-09-16, 22:17
אתה יכול להוריד את הגרסה החינמית של compegps ולהכין מפות בעזרת mobc.
קח בחשבון שבגירסה החינמית אין אפשרות לערוך מסלולים, אתה יכול לערוך מסלולים על google earth ולטעון אותם ל conpegps.

אם אתה יכול לעבוד עם אנדרואיד אז אני עוד לא נתקלתי בתוכנה מתתחרה ל oruxmap החינמית.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הירשפלד יובל
03-09-16, 22:27
לא בטוח שאצטרך לערוך מסלולים. כנראה ברכב אחר יהיה מקומי שמכיר את האזור . אני פשוט רוצה כשאני בג'יפ שלי לראות online איפה אני נמצא כמו שהturbo4 איפשרה לי בארץ עם אנטנת הbu353.

Ilanza
04-09-16, 09:16
הי ארז, ממליץ לך לנסות את off-road, היא לא עשירה בפונקציונליות טכנית כמו אורוקס אבל היא גם חינמית, מאד פשוטה לתפעול, וכוללת מאגר גדול מאד של מסלולים. בנוסף ניתן בשתי לחיצות לשתף את הטיול שלך בפייסבוק, לנווט בקבוצות כשכל החברים יחד על המפה, ועוד הרבה... אשמח לחוות דעתך, למרות שבסוף כל אחד מתרגל למה שנוח לו וזה גם בסדר. אה, והיא ישראלית כחול לבן :-)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

-->