PDA

צפייה בגרסה מלאה : טריידאין - סובארו פורסטר B 2012 עבור דרצ'יה דאסטר דיזל 4X4 2016 ולקבל עוד 20K ש"ח

שלמה_55
29-08-16, 10:59
בס"ד

שלום.

הוצע לי טריידאין למסור סובארו פורסטר מודל B 2012 דגם ולקבל דרצ'יה דאסטר דיזל מודל 4X4 2016 ולקבל עוד 20K ש"ח.

מומלץ או לדחות בשתי ידיים?

שלמה.,

יואב פולס
30-08-16, 21:47
לא הגיוני שהציעו לך כזו עסקה.
בדוק את הדאסטר ב 7 עיניים. מריח לי לא טוב.

שלמה_55
31-08-16, 11:02
לא הגיוני שהציעו לך כזו עסקה.
בדוק את הדאסטר ב 7 עיניים. מריח לי לא טוב.

זו העסקה.

והדאסטר עם 4000 ק"מ.

האם באמת הוא כה גרוע?

והאם הפורסטר באמת כה טוב?

lizard
31-08-16, 11:49
תבדוק שהוא לא אחרי תאונה או משהו כזה

שלמה_55
31-08-16, 12:11
נקי מתאונות.

ממש חדש.

ממגרש פה בירושלים.

נראה לי שהבעלים התייאש מלמכור או עשה טריידאין במגרש.

erezgur
31-08-16, 12:54
נראה קצת חשוד.

מישהו קנה דאסטר 4X4 חדש (דרך אגב דאצ'ה ולא דאציה כפי שאתה כותב) וכבר אחרי 4000 קמ, כלומר 1-3 חודשים רוצה למכור ולא מצליח ונאלץ לוותר על סכום משמעותי כדי להעבירו למגרש ....

לא רק זאת, אלא שהמגרש כל כך מתאמץ למכור אותו שמוכן לעשות עסקה שנראת לא כלכלית...

אם הדאסטר היה באמת במצב טוב, אפילו אם כבר הגיע למגרש, הסוחר היה יכול לעשות עמו עסקה טובה יותר מאשר מה שהוצע לך. אם אתה מתקדם בכיוון זה, מציע לך לקחת אותו לבדיקה במכון / מוסך שאתה מכיר (לא המכון של המגרש)

שלמה_55
31-08-16, 13:13
110294

מצ"ב הפרסום ביד2.

שימו לב למחיר 89K...

כאמור שוחחתי עם הסוכנות והביעו רצון למימוש העסקה.

אני רק מאוד מתלבט. האם כדאי ללכת על כך.

מצד אחד רכב ממש חדש.

מצד שני - מי יודע איך יהיה בשטח באמת...

ןעזבו את הביקורות הממומנות והלא אובייקטיביות באתרים פירסומיים. אני בן 43 וראיתי את השוק בשנת 1988... :-(

האם לדעתכם ללכת על העסקה?

דרך אגב אני מאוד מרוצה מהפורסטר שיהיה ברור. אחלה רכב בכביש ובשטח.

דרור ברלי
31-08-16, 14:31
מה שקורה לדאצ'יות משומשות היה צפוי וזה משהו שבכל מבחן רציני, לצד ההתלהבות מהיכולות והביצועים של הרכב הזה (והם מעולים), אני סבור שזו חובה להזכיר שמדובר במותג שיש לו עבר בעייתי בישראל ושהנתונים שלו (גיר ידני + רקע של יצרן צרפתי שבעצמו בעל מוניטין מפוקפק) עלולים להתגלות כבעייתיים בהיבטי הסחירות ושמירת הערך העתידיים, במיוחד בשוק רכב שמתייחס למכוניות כאל מנייה וסוגד לגירים אוטומטיים ולמותגי אליל יפניים.

ואם נעזוב לשנייה אחת את הגיר בצד, אישית אני סבור שכולם עוד יופתעו לטובה מהמכוניות האלה, אבל זה רק ניחוש. צריך להמתין עוד שנה-שנתיים כדי להיות חכמים יותר ולקבוע אם זה רכב אמין ועמיד או לא. עד אז כנראה שפער הערך בין פורסטר לדאסטר משומשים רק יגדל.

למה מוכרים אוטו חדש עם 4K ק"מ ומפסידים בהכרח כל כך הרבה כסף?.... תן לי לנחש שיש לקוחות שהתלהבו מהמחיר ומהנתונים ורכשו את הרכב בלי לעשות עליו נסיעת מבחן כמו שצריך (כי מי צריך נסיעת מבחן, שטות של כתבי רכב משועממים) ואחרי חודשיים-שלושה רוצים למכור כי לא מתחברים לאוטו - או שמתברר שהם/האישה לא מסתדרים עם הגיר הידני שזו לדעתי הסיבה העיקרית - וכבר פגשתי רבים ובעיקר רבות כאלה, בד"כ עם מכוניות מיני ידניות חדשות שהמחיר שלהן היה באמת קורץ (פחות מ-60K) והגירסה האוטומטית יקרה משמעותית (75-78K). הפיתוי של אוטו חדש עם אחריות וקריעת הניילונים גרם להם לחשוב שיסתדרו עם גיר ידני ושלוש דוושות. ולא כל אחד אכן מצליח להסתדר. בכל זאת פה זה ישראל וכאן נהיגה גרועה זה לא באג, זה פיצ'ר. אנחנו כנראה נולדים כך.

בכל מקרה - אם אתה מעוניין בהחלפה הזו, צריך לבדוק את הדאסטר הזה בציציות.

שלמה_55
31-08-16, 14:43
מה שקורה לדאצ'יות משומשות היה צפוי וזה משהו שבכל מבחן רציני, לצד ההתלהבות מהיכולות והביצועים של הרכב הזה (והם מעולים), אני סבור שזו חובה להזכיר שמדובר במותג שיש לו עבר בעייתי בישראל ושהנתונים שלו (גיר ידני + רקע של יצרן צרפתי שבעצמו בעל מוניטין מפוקפק) עלולים להתגלות כבעייתיים בהיבטי הסחירות ושמירת הערך העתידיים, במיוחד בשוק רכב שמתייחס למכוניות כאל מנייה וסוגד לגירים אוטומטיים ולמותגי אליל יפניים.

ואם נעזוב לשנייה אחת את הגיר בצד, אישית אני סבור שכולם עוד יופתעו לטובה מהמכוניות האלה, אבל זה רק ניחוש. צריך להמתין עוד שנה-שנתיים כדי להיות חכמים יותר ולקבוע אם זה רכב אמין ועמיד או לא. עד אז כנראה שפער הערך בין פורסטר לדאסטר משומשים רק יגדל.

למה מוכרים אוטו חדש עם 4K ק"מ ומפסידים בהכרח כל כך הרבה כסף?.... תן לי לנחש שיש לקוחות שהתלהבו מהמחיר ומהנתונים ורכשו את הרכב בלי לעשות עליו נסיעת מבחן כמו שצריך (כי מי צריך נסיעת מבחן, שטות של כתבי רכב משועממים) ואחרי חודשיים-שלושה רוצים למכור כי לא מתחברים לאוטו - או שמתברר שהם/האישה לא מסתדרים עם הגיר הידני שזו לדעתי הסיבה העיקרית - וכבר פגשתי רבים ובעיקר רבות כאלה, בד"כ עם מכוניות מיני ידניות חדשות שהמחיר שלהן היה באמת קורץ (פחות מ-60K) והגירסה האוטומטית יקרה משמעותית (75-78K). הפיתוי של אוטו חדש עם אחריות וקריעת הניילונים גרם להם לחשוב שיסתדרו עם גיר ידני ושלוש דוושות. ולא כל אחד אכן מצליח להסתדר. בכל זאת פה זה ישראל וכאן נהיגה גרועה זה לא באג, זה פיצ'ר. אנחנו כנראה נולדים כך.

בכל מקרה - אם אתה מעוניין בהחלפה הזו, צריך לבדוק את הדאסטר הזה בציציות.

תודה רבה על התגובה המושקעת.

לי אין בעיה עם גיר ידני (אפילו שאני נוהג הרבה זמן על אוטומט).

אני למדתי נהיגה על משאית עם דאבל-קלאצ'.... :-)

אבל ככל הנראה אעדיף פורסטר ידני.

erezgur
31-08-16, 15:13
110294
מצ"ב הפרסום ביד2.

לא העלת נכון את התמונה, אי אפשר לראות (אפילו שאתה כנראה כן רואה אותה).
חפש "מדריך ג'יפולוג להעלאת תמונה" כדי להעלות נכון, או שמתוך הסלולר בעזרת יישום TapAtalk (מומלץ לגלישה בפורומים) או פשוט שלח קישור מתאים ליד2

שלמה_55
31-08-16, 15:34
חפש "מדריך ג'יפולוג להעלאת תמונה" כדי להעלות נכון, או שמתוך הסלולר בעזרת יישום TapAtalk (מומלץ לגלישה בפורומים) או פשוט שלח קישור מתאים ליד2

מעניין...

אני כן רואה את התמונה כאשר אני לוחץ על הקישור.

בכל אופן לינק ביד2:

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=254&SubModelID=2590&FromYear=2016&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&multiSearch=1&Info=

אפשר גם פשוט לחפש ביד2: ג'פים/דאצ'יה/דאסטר/2016/ירושלים.

המודעה הראשונה במודעות של סוכנויות רכב.

erezgur
31-08-16, 16:23
מעניין...
אני כן רואה את התמונה כאשר אני לוחץ על הקישור.

לכן כתבתי:

כל מנגנון העלאת התמונות לפורום (ולהרבה פורומים המשתמשים באותה תשתית פורומים) גורם להרבה מדי אנשים להימנע מלהעלות תמונות או לא להצליח בכך. לכן המלצתי גם להשתמש ביישום Tapatalk שבעזרתו זה מאד פשוט, אם אין לך כח לקרוא את מדריך ג'יפולוג להעלאת תמונות.

יואב פולס
31-08-16, 19:13
תשמע, אין דרך יפה לרשום את זה, אבל אתה תמים שרק הקב"ה יכול לשמור עליך.
גבינה חינם יש רק במלכודת עכברים.
והתרגום:
מה השווי של הפורסטר שלך? לא המחירון אלא השווי שוק שלו, בכמה הוא יימכר אם אתה מפרסם אותו בשביל למכור? עכשיו מהסכום הזה תוריד 20,000 שקלים, וזה מה שהדאסטר שווה אחרי הרווח של הסוחר. סוחרים אגב לא עובדים על מרווח של 1000 או 2000 שקלים. המרווח שלהם להתעסקות עם רכב הוא הרבה יותר גבוה. ולכן השווי הבסיסי של הדאסטר הזה נמוך מאוד מאוד.
זה לא מקרה של אדם שקנה ואחרי 4000 ק"מ התפכח מהחלום והבין שהאוטו לא מתאים לו.
דאסטר דיזל חדש עולה החל מ 123,000 שקלים. תן לי אחד כזה עם 4000 ק"מ ואני מוכר אותו די מהר בסכום שבין 95.0 אלף ל 105 אלף.
וזה מביא אותי למסקנה שהאוטו האמור עבר טראומה קשה. זו יכולה להיות תאונה קשה, זה יכול להיות שהוא טבע באיזה מעבר/מאגר מים ושוקם או שסתם נפל מהאוניה לים. לא תמיד בדיקה תגלה את זה. תבדוק לפי מספר רכב ובעזרת סוכן הביטוח שלך אם הוא יכול לגלות משהו מהעבר של הרכב.
השורה התחתונה שלי היא שלא הייתי עושה את העסקה כי היא כל-כך חשודה שהייתי מתרחק ממנה כמו מאש.
אם אתה מחליט בכל זאת ללכת על זה, כמו שאמרתי בהתחלה, שאולוהים יהיה בעזרך.

נדב ש.
31-08-16, 19:47
לפי השוק הפורסטר שווה בערך בין 110 120k₪, הדסטר שווה באיזור 95k, אבל כמו שכתבו השוק של הדסטר כנראה חלש או שאין לו שוק בכלל, הסוחר כנראה לקח אותו במחיר שחיטה שהוא הרבה פחות מיזה וכנראה התוספת שהוא מציע של 20k מביאה אותו לנקודת מוצא טובה לו, הוא לוקח מסקנה שהפורסטר ימכר הרבה יותר מהר בסכום יפה, כל זה כאמור אם הרכב באמת חדש בלי עבר מיוחד.
תשאל את עצמך אם אתה באמת רוצה את הרהב הזה? מה הוא ייתן לך שהפורסטר לא נותן?

ליואב- האם היית כותב את אותם שורות לגבי זה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/100210-%D7%9E%D7%94%D7%95-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7% 9F

הרי ברור לכולם שלפי מצבו הוא צריך להימכר ב 20k מעל למחירון, למה הוא מוכר מחירון?
לפעמים אנשים פשוט רוצים למכור בלי ויכוחים למה, כמה ואיך...

יואב פולס
31-08-16, 21:31
נדב,
כשבנאדם פרטי מבקש מחיר מסויים, זה דבר אחד.
כשסוחר מציע עסקה שעל פניו נראית פנטסטית - זה דבר אחר, מטריד משהו.
פתחתי מחירון ישן, מינואר 16 ובו פורסטר B משנת 2012 - המחירון שלו הוא 116.0 אש"ח. אז היום זה כנראה 100-105 במקרה האופטימי, וזה מחירון. בפועל הרכב יימכר בפחות, מה שמחזיר אותי למסקנה שיש בעסקה הזו אורות אדומים.
מכאן, כל אחד יעשה מה שהוא מבין.

נדב ש.
31-08-16, 21:41
אדם פרטי לא שונה מסוחר, מי יודע אולי אחרי שהוא היתייאש הרכב באמת יגיע גם לסוחר...
יש מספיק בני אדם פרטיים שנוכלים, אני במקרה נפלתי על אחד או שתיים כאלה, יש הרבה גם שסוחרים בדמות של פרטיים....
לגבי המחיר נתתי דוגמה, לא הייתי רחוק לדעתי.
לגבי העסקה, ברור שיש מצב טוב שאתה צודק, אני גם לא כל כך אוהב סוחרים, יעשו הכל בשביל למכור.
לפותח השרשור-אולי תנסה למכור את הפורסטר קודם, או לנסות להציע קיה בכסף לדצ׳יה וככה תדע באמת כמה הוא מתכנן למכור את הרכב.

נמרוד
31-08-16, 21:53
למה להחליף פורסטר בדאסטר?

גיא
01-09-16, 07:50
אני לא יכול לעזור הרבה לגבי הכדאיות של העסקה ו/או הסכנה שבה ...

אבל לגבי הדאסטר ( שעובר אצלי מסכת התעללות רצינית - וכנראה סוג של מבחן ארוך טווח ( אני מתכנן להשאיר אותו עד שיתפורר ) )

אם יצוצו שאלות , אשמח לעזור.

שלמה_55
01-09-16, 13:19
עדכון:

ההצעה של המוכר שונתה.

התוספת תהיה רק 9,000 ש"ח.

וגם זה רק אולי...

קיבלו תיאבון ? :-)

נדב ש.
01-09-16, 13:23
אולי הוא גולש פה.... :-)

שלמה_55
01-09-16, 13:39
אולי הוא גולש פה.... :-)

סבירות די גבוהה. העולם קטן.

מוכר יקר.

אם אתה קורא הודעה זו.

אשים את הקלפים על השולחן.

קח בחשבון שאני לא אתפשר על פחות מ10K נקי.

תודה.

שלמה.

- - - Updated - - -

אני לא יכול לעזור הרבה לגבי הכדאיות של העסקה ו/או הסכנה שבה ...

אבל לגבי הדאסטר ( שעובר אצלי מסכת התעללות רצינית - וכנראה סוג של מבחן ארוך טווח ( אני מתכנן להשאיר אותו עד שיתפורר ) )

אם יצוצו שאלות , אשמח לעזור.

מנקודת מבט של אדם שיצא לשטח עם דאצ'יה דאסטר.

אתה מרוצה? אתה מרגיש טוב ליד רכבים אחרים מאותו סיגמנט?

אתה מצליח יותר/פחות בעבירות בשטח? אתה מרגיש ביטחון בשטח?

יש משהו ספיציפי שאתה חושב שכדאי לדעת? האם היא באמת חסכונית כפי שמתארים?

גיא
01-09-16, 14:29
סבירות די גבוהה. העולם קטן.

מוכר יקר.

אם אתה קורא הודעה זו.

אשים את הקלפים על השולחן.

קח בחשבון שאני לא אתפשר על פחות מ10K נקי.

תודה.

שלמה.

- - - Updated - - -

מנקודת מבט של אדם שיצא לשטח עם דאצ'יה דאסטר.

אתה מרוצה? אתה מרגיש טוב ליד רכבים אחרים מאותו סיגמנט?

אתה מצליח יותר/פחות בעבירות בשטח? אתה מרגיש ביטחון בשטח?

יש משהו ספיציפי שאתה חושב שכדאי לדעת? האם היא באמת חסכונית כפי שמתארים?

1. אני מאד מרוצה !! אפילו מאד מאד מרוצה, זה אחד הרכבים שלי שהכי נהניתי מהם. לא יודע מה זה ה"סיגמנט" .. אבל לעבירות שלי זה מספיק. אני מאתגר את האוטו .. מאד, כניראה יותר ממה שתכנן היצרן .. ויש האומרים שאני גם מגזים .. למרות שעד עכשיו לא נעצרתי.
2. קשה לענות על השאלה הזאת .. צריך להגדיר עבירות .. אני מטייל כמעט תמיד לבד, רכב בודד .. למעשה רק פעם אחת נסעתי עם עוד אנשים. הם לא התעכבו בגללי .. וכולם היו ריכבי שטח אמיתיים .. הדאסטר לידם נראה כמו פרייבט. הטיול היה באזורים של הארץ שבהם מותר לנסוע מחוץ לשבילים .. וחלק מהטיול היה בעצם ב "אין שביל" .. שאר הטיולים היו באזורי החולות של מדרום לעזה, נחלי המדבר, ערבה, מצוק הצינים .. בצפון, רמה"ג, כרמל, גליל, מזרח ומערב .. לא נעצרתי עד עכשיו טפו טפו .. למעט שקיעה אחת בחולות שהיתה טעות שלי. קצת חפירה וגם מזה יצאתי לבד.
מצד שני, אני עם טיפה נסיון בשטח ולא בטוח שאני הנהג הרגיל של האוטו הזה .. ( אני רושם את זה בזהירות ).
3. חיסכון .. שומר דיי יציב על ממוצע של 6.4 ליטר סולר ל 100 ק"מ נסיעה ממוצעת של כבישים מהירים, כרמל ( אני גר בחיפה ) ושטח .. האוטו אצלי 22,000 מזה כחצי שנה בערך.
4. דרוש מאד מיגון למנוע, חובה אפילו ! והגבהה קטנה .. שעוד לא עשיתי. לא כדאי לנסוע לבד לנהגים חסרי נסיון ..
5. דברים שאני אוהב באוטו הזה הוא ה "הילוך כוח" .. העובדה שאני לא צריך להעביר HI ו LOW כל הזמן .. כיף גדול, תא מטען גדול מאד, הנראות הרגילה שלו, בעיר זה פרייבט ... המנוע חזק וכיפי, מושך ומושך .. ומושך ... האוטו קל מאד. בקלות מטיילים עם 5 מבוגרים.
6. מה שאני לא הכי אוהב ודיי קשה להתרגל לזה .. היא האגרסיביות והאסרטיביות שנדרשות על מנת לשכנע את בקרת המשיכה למשוך .... אבל אחרי שמתרגלים .. אפשר להגיע רחוק יותר :)

** ניסיתי להעלות כמה צילומים שיתנו לך מושג מה זה עבירות אצלי .. אבל זה לא מצליח לי.

שלמה_55
01-09-16, 14:39
1. אני מאד מרוצה !! אפילו מאד מאד מרוצה, זה אחד הרכבים שלי שהכי נהניתי מהם. לא יודע מה זה ה"סיגמנט" .. אבל לעבירות שלי זה מספיק. אני מאתגר את האוטו .. מאד, כניראה יותר ממה שתכנן היצרן .. ויש האומרים שאני גם מגזים .. למרות שעד עכשיו לא נעצרתי.
2. קשה לענות על השאלה הזאת .. צריך להגדיר עבירות .. אני מטייל כמעט תמיד לבד, רכב בודד .. למעשה רק פעם אחת נסעתי עם עוד אנשים. הם לא התעכבו בגללי .. וכולם היו ריכבי שטח אמיתיים .. הדאסטר לידם נראה כמו פרייבט. הטיול היה באזורים של הארץ שבהם מותר לנסוע מחוץ לשבילים .. וחלק מהטיול היה בעצם ב "אין שביל" .. שאר הטיולים היו באזורי החולות של מדרום לעזה, נחלי המדבר, ערבה, מצוק הצינים .. בצפון, רמה"ג, כרמל, גליל, מזרח ומערב .. לא נעצרתי עד עכשיו טפו טפו .. למעט שקיעה אחת בחולות שהיתה טעות שלי. קצת חפירה וגם מזה יצאתי לבד.
מצד שני, אני עם טיפה נסיון בשטח ולא בטוח שאני הנהג הרגיל של האוטו הזה .. ( אני רושם את זה בזהירות ).
3. חיסכון .. שומר דיי יציב על ממוצע של 6.4 ליטר סולר ל 100 ק"מ נסיעה ממוצעת של כבישים מהירים, כרמל ( אני גר בחיפה ) ושטח .. האוטו אצלי 22,000 מזה כחצי שנה בערך.
4. דרוש מאד מיגון למנוע, חובה אפילו ! והגבהה קטנה .. שעוד לא עשיתי. לא כדאי לנסוע לבד לנהגים חסרי נסיון ..
5. דברים שאני אוהב באוטו הזה הוא ה "הילוך כוח" .. העובדה שאני לא צריך להעביר HI ו LOW כל הזמן .. כיף גדול, תא מטען גדול מאד, הנראות הרגילה שלו, בעיר זה פרייבט ... המנוע חזק וכיפי, מושך ומושך .. ומושך ... האוטו קל מאד. בקלות מטיילים עם 5 מבוגרים.

** ניסיתי להעלות כמה צילומים שיתנו לך מושג מה זה עבירות אצלי .. אבל זה לא מצליח לי.

תוכל לשלוח צילומים למייל?

התקנת מיגונים ברכב?

האם ניתן להשיג גלגלים 50/50 לפי המפרט ברישיון הרכב?

האם התקינה מאפשר הגבהה חוקית של הרכב?

תודה רבה.

גיא
01-09-16, 14:47

התקנת מיגונים ברכב?

האם ניתן להשיג גלגלים 50/50 לפי המפרט ברישיון הרכב?

האם התקינה מאפשר הגבהה חוקית של הרכב?

תודה רבה.

יש לי מקסיס 771 כמו של ויטארה, זה 50/50
לגבי הגבהה .. כניראה שאין לזה תשובה כרגע.
האוטו שלי הגיע עם מיגון מנוע, מיכל דלק, ודיפ' אחורי.

הראשון חשוב מאד, השניים האחוריים .. טרם היו בשימוש.
אנסה שוב עם התמונות.

erezgur
01-09-16, 14:50

באמת מאד מעצבן שהרבה חברי פורום לא מצליחים להעלות תמונות

במקום לשלוח במייל לכל מי שיבקש - אני מתנדב להעלות לכאן את התמונות, אשלח לך ה"פ עם כתובת מייל.

אבל כדאי מאד ללמוד פעם אחת איך להעלות תמונות, זה לא מסובך כל כך למרות שאולי ממבט ראשון זה נראה כך:

חפש "מדריך ג'יפולוג להעלאת תמונה" כדי להעלות נכון, או שמתוך הסלולר בעזרת יישום TapAtalk (מומלץ לגלישה בפורומים)
הנה קישור למדריך ג'יפולוג להעלאת תמונות - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/66133-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%90%D7%AA-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

גיא
01-09-16, 14:55
באמת מאד מעצבן שהרבה חברי פורום לא מצליחים להעלות תמונות

במקום לשלוח במייל לכל מי שיבקש - אני מתנדב להעלות לכאן את התמונות, אשלח לך ה"פ עם כתובת מייל.

אבל כדאי מאד ללמוד פעם אחת איך להעלות תמונות, זה לא מסובך כל כך למרות שאולי ממבט ראשון זה נראה כך.

תודה :)

מעיון בדפי ההיסטוריה מתברר שפעם זה כן עבד לי .. מעבר ללהוסיף את הקבצים .. הם פשוט לא מופיעים אצלי ברשימה .. מה שכן מופיע זה זה קבצים עתיקים מימי הטראנו ..

- - - Updated - - -

שלמה55

קח בחשבון שגודל הגלגל היחסית קטן הוא מכשלה .. שקשה או בלתי אפשרי לעבור.
זה לא ג'יפ !!
וזה לא יהיה ג'יפ !!

אם אתה זוכר את זה, אפשר להנות מאד עם האוטו הזה.

erezgur
01-09-16, 15:02
כנראה שהתמונות שלך גדולות מדי. נדמה לי שהמגבלה היא עד 500KB...
אתה יכול להקטין אותן בכל תוכנה שתבחר... אפילו אם תשלח אותן בווטסאפ ותוריד אותן מהווטסאפ בדפדפן (web.watsapp.com) (ראיתי שיש לא מעט שהפכו זאת שיטה להקטינת תמונות וסרטים)

גיא
01-09-16, 15:24
כנראה שהתמונות שלך גדולות מדי. נדמה לי שהמגבלה היא עד 500KB...
אתה יכול להקטין אותן בכל תוכנה שתבחר... אפילו אם תשלח אותן בווטסאפ ותוריד אותן מהווטסאפ בדפדפן (web.watsapp.com) (ראיתי שיש לא מעט שהפכו זאת שיטה להקטינת תמונות וסרטים)

עוד נסיון

** טוב הבנתי את העניין .. אכן גודל. תודה !

אחפש לך עכשיו אקשן ( למרות שעקב העובדה שאני לבד לרוב - אין מי שיצלם )

גיא
01-09-16, 15:42
מצאתי סרטון ..

https://goo.gl/photos/eXNLXPvBCnEdLG466

ועוד כמה שצלמה בת זוגי, יש בטח פה באתר D110 ועוד טנדר לא זוכר איזה שנדהמו לראות אידיוט עם דאסטר מופיע ונעלם לבד באחד מנחלי הדרום לפני חצי שנה ...

שלמה_55
01-09-16, 17:37
מצאתי סרטון ..

https://goo.gl/photos/eXNLXPvBCnEdLG466

ועוד כמה שצלמה בת זוגי, יש בטח פה באתר D110 ועוד טנדר לא זוכר איזה שנדהמו לראות אידיוט עם דאסטר מופיע ונעלם לבד באחד מנחלי הדרום לפני חצי שנה ...

תמונות מרהיבות.

וכמו שאמרת זה לא ג'יפ. אבל בשביל התמורה זה כדאי.

דרך אגב הרכב שהציעו לי זה בנזין.

אני יורד מזה...

גיא
01-09-16, 18:07
תמונות מרהיבות.

וכמו שאמרת זה לא ג'יפ. אבל בשביל התמורה זה כדאי.

דרך אגב הרכב שהציעו לי זה בנזין.

אני יורד מזה...
אכן לא ג'יפ ..
אבל יותר ג'יפ מסובארו חחחח

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שלמה_55
01-09-16, 18:34
אכן לא ג'יפ ..
אבל יותר ג'יפ מסובארו חחחח

אני חושב שאתה מאוהב ומסנוור... :-)

דרור ברלי
01-09-16, 19:01
כל מי שעושה סיבוב מתאהב.

שלמה_55
01-09-16, 19:12
כל מי שעושה סיבוב מתאהב.

אהבה מקלקלת את השורה....

erezgur
01-09-16, 19:16
מודה שאני התאהבתי בדאסטר בשבוע שביליתי עמו בנופים ירוקים ומבוצבצים ברומניה.
הפתיע בגדול כשירדנו מהכביש (לא מעט) וכמובן הפתיע מאד בכל עצירת תדלוק (כ-1500 ק"מ עם הרבה off-road בממוצע של 15 קמ לליטר לכל התקופה אבל עם נהיגה חסכונית יחסית על הכביש)

שלמה_55
01-09-16, 19:24
מודה שאני התאהבתי בדאסטר בשבוע שביליתי עמו בנופים ירוקים ומבוצבצים ברומניה.
הפתיע בגדול כשירדנו מהכביש (לא מעט) וכמובן הפתיע מאד בכל עצירת תדלוק (כ-1500 ק"מ עם הרבה off-road בממוצע של 15 קמ לליטר לכל התקופה אבל עם נהיגה חסכונית יחסית על הכביש)

נשמע שיש פה "כוכב נולד" ...

הייתי רוצה כבר להיות כמה שנים קדימה ולראות איך זה ייראה אז.

ההימור נראה גדול מידי..

במיוחד לאחר שנת 88'... יש כתבות מצולמות באינטרנט על הבהלה ל"זהב" שהייתה לדאצ'יה (דלתא בזמנו).

וכמובן יש בדיחות בשפע בתחום.

אולי יהיה כדאי לקנות מיד2 ב10-20% פחות מהמחירון. אחרת ההימור כבד מידי לכיס. לפחות לכיס שלי.

אני אעדיף להישאר עם האמינות והסחירות בשוק של סובארו.

יקר אבל בטוח.. :-)

דרור ברלי
01-09-16, 19:40
את זה אמרו פעם גם על סקודה.
זוכר את סקודה פייבוריט? שנת 94'? איזה אוטו עלוב זה היה?...

איפה סקודה של אז ואיפה היא היום. שום קשר בכלל.

זה מה שקורה גם עם דאצ'יה.

גיא
01-09-16, 19:55
זה יתכן שרנו מופתעים קצת מההצלחה של דצ'יה. ישבתי לארוחת ערב עם גברת בכירה מאד ברנו .. היא אומרת שאין להם שום תוכניות ל 2018 .... כלום.אפס. שום דבר ... זה דיי חבל. זה אוטו מדליק מאוד.

שלמה אתה מוזמן לבוא איתי לסיבוב בחורשן :)

את העליה הגדולה מכיון הנ.ג. כבר עליתי.

לפחות יהיו תמונות.

גיא
01-09-16, 19:56
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160901/cc5aad41d5668b71aeb12277e8007ec0.jpg

לא רגל קלה בכלל ... לא יכול לרשום פה יותר.

נדב ש.
01-09-16, 20:29
גיא, כמה עולה ביטוח? אגרת רישיון?
דווקא נראה שזה אחלה ג׳יפון, במיוחד לאישה שמקצרת דרכים בשטח :-)

Asaf-a
01-09-16, 21:08
לדעתי אין הימור גדול עם דאצ'יה בנושא האמינות והביקוש בשוק, ואפילו שמדובר על ידני.

יפה לראות דאצ'יה גם במערב אירופה, כגון אוסטריה ולא רק באלפים .

ואפילו בצ'כיה לצד שקודות לרוב לדאצ'יה יש נוכחות בכבישים

גיא
01-09-16, 22:08
גיא, כמה עולה ביטוח? אגרת רישיון?
דווקא נראה שזה אחלה ג׳יפון, במיוחד לאישה שמקצרת דרכים בשטח :-)
לא. יודע ... העבודה משלמת.
אני חושב שזה חובה 1180 ומקיף 3200 .. אם אני לא טועה.

אני אבדוק מחר.

האשה צריכה להיות חובבת ידני !
וכן .. זה להיט קיצורים בשטח.

גיא
01-09-16, 22:09
לדעתי אין הימור גדול עם דאצ'יה בנושא האמינות והביקוש בשוק, ואפילו שמדובר על ידני.

יפה לראות דאצ'יה גם במערב אירופה, כגון אוסטריה ולא רק באלפים .

ואפילו בצ'כיה לצד שקודות לרוב לדאצ'יה יש נוכחות בכבישים
הייתי השנה המון בספרד, צרפת ורוסיה. כמויות אדירות של דאסטר ושל סטפ וואי. זה לא חדש שם. האוטו נמכר כבר חמש או שש שנים. ויצר לעצמו כבר שם לא רע בכלל.

נדב ש.
01-09-16, 22:34
לא. יודע ... העבודה משלמת.
אני חושב שזה חובה 1180 ומקיף 3200 .. אם אני לא טועה.

אני אבדוק מחר.

האשה צריכה להיות חובבת ידני !
וכן .. זה להיט קיצורים בשטח.

תודה.
חובבת ידני, גם עכשיו סובארו אימפרזה 07' ידני :-)

גיא
02-09-16, 18:20
תודה.
חובבת ידני, גם עכשיו סובארו אימפרזה 07' ידני :-)
מקיף 2400₪.

נדב ש.
03-09-16, 21:31
תודה👍.

גיא
05-09-16, 12:33
תודה👍.

בדקתי לך אצל הסוכנת כדי להיות בטוח שאני בטוח .. ( סליחה על ההקפצה של הנושא )

חובה 1222 שח
מקיף 2414 שח

שני נהגים מעל 40 ללא עבר תאונתי.

הסוכנת בטבעון אם אתה רוצה המלצה, אני אשמח לתת.

בוזי
06-09-16, 03:51
הקאץ' הוא שזה לא דיזל - זה בנזין, רמת גימור פרסטיג׳ + חבילת מיגון ווו גרירה.

דרור ברלי
06-09-16, 10:15
גם הבנזין נוסע מעולה.
החסרון - לא חסכוני במופגן כמו הדיזל (אבל עדיין קצת יותר חסכוני מהסובארו).

בוזי
06-09-16, 11:08
אני מתייחס להפרש המחיר בינהם.
אילו זה היה דיזל, העיסקה אכן אומרת דרשני. דגם הבנזין זול בכ 20k ש"ח כחדש.

שלמה_55
06-09-16, 13:00
אבל מה לגבי האמינות ?

אם מגלים בעוד מספר חודשים פאקים גדולים?

חלודה? בעיות מנוע חריגות? בעיות חשמל בלתי מובנות (עיין ערך רכב צרפתי...)?

זה מה שמפחיד אותי.

עזבו את נושא הספרטניות של הרכב. הנדסת אנוש גרועה. גלגלים קטנים. ועוד...

מפחיד אותי שבסופו של יום אסבול ממנו ומבעיות שיחזרו על עצמם ואמצא את עצמי מוכר בהפסד.

אין על סובארו פורסטר בסחירות בשוק. באמינות. אפילו אם איננה חסכונית בדלק.

בוזי
06-09-16, 16:10
פורסטר ודאסטר לא באותה קטגוריה.
וכן, פורסטר עולה על דאסטר בהרבה פרמטרים, המחיר בהתאם.

-->