PDA

צפייה בגרסה מלאה : אשמח לעזרה וייעוץ בנוגע לקורס רענון נהיגה

3amigo
05-09-16, 22:31
היי,
אז קיבלתי את התזכורת לאחר 5 שנים ואפילו כבר נרשמתי לקורס.
הבעיה שגיליתי היום שפספסתי את השיעור הראשון.

ממה שראיתי באתר, לא רשום שום דבר על נוכחות חובה בכל המפגשים - אבל אני חושש מהחומר שפספסתי.
יש דרך להשלים את החומר הזה?

ממליצים לדבר איתם ולהתייעץ? או פשוט להגיע בשקט למפגש השני וזהו...?

איזה עצבים.
תודה

avikkllk
06-09-16, 00:57
יש חובה של נוכחות בכל המפגשים

erezgur
06-09-16, 09:41
שמעתי היום ברדיו בדרך לעבודה:

הזיכיון לזכיינים הנוכחיים של משרד התחבורה נגמר החודש. לא ניתן להזמין מקום בקורסים הקיימים והתור מתארך (מאד).

טרם נבחרו / הוכרזו הזכיינים החדשים ולפי ההסדר, ניתנים להם כשלושה חודשי התארגנות מהזכיה עד שהם צריכים להתחיל להעביר את הקורסים, כך שהתור לקורסים צפוי שיהיה ארוך במיוחד...

בינתיים הנהגים ממשיכים לקבל הודעות על החובה לעבור את הקורס אחרת ייחשבו כאילו הם נוהגים בעת שלילת רישיון.

מילכוד 22? מישהו טען שמשרד התחבורה לא יוכל לממש את איום ה"נהיגה בשלילה" אם הסיבה שהנהג לא עובר קורס היא עיכוב במשרד הממשלתי, אבל כנראה שמישהו יצטרך לקחת את זה לבית המשפט.

דווקא פות"ש נמצא להבנתי בעמדה עדינה יותר כיון שהצליח להרשם לקורס אבל לא הגיע לשיעור הראשון.

3amigo
06-09-16, 13:33
חברים, אני מקווה שיקלו עליי.
בכל מקרה בטלפון לא זכור לי שהנציגה אמרה שהנוכחות חובה.
ועכשיו כשאני מסתכל באתר של הנהיגה מונעת, הדבר היחידי שרשום על המפגשים זה זה: "
שימו לב, חובה להגיע עם תעודת זהות/ רשיון נהיגה בתוקף/ דרכון בתוקף לכלל המפגשים
.
לא תתאפשר כניסה לקורס ללא הצגת תעודות אלה. כל תעודה אחרת לא תתקבל"
כלומר רשום רק שחובה להגיע לכל המפגשים עם תעודה רלוונטית ואם לא מגיעים עם תעודה אז לא מכניסים. לא רשום בהקשר ישיר שצריך פשוט להגיע למפגשים, מבינים למה אני מתכוון?

אגב, מאיפה אפשר להשלים את החומר הזה של נהיגה מונעת?

OFF-RoaD
06-09-16, 14:03
אני מקווה שתשנה את קו ההגנה (או ההתקפה) שלך, אם אתה רוצה שיתחשבו בך איכשהו...

להבין מהמשפט הזה שאפשר לא להגיע למפגשים, ואלו שכן מגיעים אליהם חייב להביא תעודה? זו הבנת הנקרא ברמה שילד בכיתה א' עובר עוד לפני חופשת חנוכה...

בהצלחה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

OFF-RoaD
06-09-16, 14:03
ולהשלים את החומר לא יעזור לך, לא יתנו לך לעשות את המבחן בלי נוכחות בקורס, כל שכן לעבור אותו "בהצלחה".

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

-->