PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מכיר את אדי מערכות / א.ד.י מערכות ?

ניר ל
09-09-16, 19:46
מדובר באחד המתקינים הגדולים בארץ למערכות מולטימדיה ואזעקות לרכב, חלק מהיבואני רכב הגדולים עובד איתו בבלעדיות...
אמנם קניתי רכב מאד אמין שלא רואה מוסך, אבל הגיעה איתו מערכת מולטימדיה שגורמת לי לבלות יותר ויותר בחדר ההמתנה של אדי מערכות.
הרושם שעושה הסניף בראשל״צ מאד טוב, מאד מסודר, קובעים תור, מגיעים, נרשמים אצל פקידה יפה.... מחכים ... איש שרות יוצא לבדוק ומחתים אותך על השריטות הקיימות ומברר מה הבעיה .... מחכים. בקיצור - בפעם הראשונה שעתיים לצורך פירוק המערכת, בביקור השני שלוש שעות לצורך הרכבה אחרי שחזרה מהמעבדה...
בינתיים בחדר ההמתנה אני שומע את רוב הלקוחות האחרים מספרים שכדאי להתרגל לביקורים נוספים שם.
מקבל את הרכב, עובר עם הנציג ומשהו בהרכבה לא נראה לי, בנוסף לשריטות בדש שנגרמו במהלך ההתעסקות (בעיה שלי כנראה, כי לא יחליפו לי את כל הדש...) אז צריך להכניס שוב פנימה... מחכים... עכשיו זה כבר מעצבן אז מבקשים לזרז את העניינים ... נכנס פנימה והפעם מזעיקים טכנאי מקצועי יותר שפותר את הבעיה.
המערכת הסתדרה אז נשמתי לרווחה ... אבל במשך הזמן אני שם לב לקירקושים מהמסך ושהוא לא ממש מחובר ... ושהטאץ׳ לא עובד כמו שצריך.

תכלס - המערכת באחריות שלהם, שוויה כ 1600 ₪ ולכן החלטתי להיכנס לשם בפעם הראשונה. היום קפצתי לשם לבדוק אפשרות שמישהו יסדר את זה במקום... אין אפשרות, צריך לקבוע תור, בסוף מנהל עבודה בדק ואמר שיצטרכו בכל זאת לפרק ביום אחר ולשלוח שוב למעבדה (ואז לחזור שוב), הפקידות יפות מאד ועוברות קורסים לטיפול בלקוחות כועסים... אני אפילו לא כועס. פשוט תוהה אם מדובר במוצר חרא או בשירות לא מקצועי או בשניהם ואם יש טעם להמשיך להתעסק בזה, כי לי זה כבר עולה יותר...אז בינתיים לא קבעתי תור נוסף.
מישהו חווה חוויה דומה ?

asafk
09-09-16, 20:02
אדי אמנם מתקדמים מאוד בכל מה שקשור לתוכנה ואינטגרציה עם מערכות הרכב, אבל החומרה בינונית מינוס ובשורה התחתונה... אם אתה לא חייב את המולטימדיה, אני הייתי קונה ומתקין לבד את המערכת המקורית של היצרן.

אסף.

GodsFather
09-09-16, 20:12
על השירות אתה אומר בעצמך - חוץ מללקק לך בין האצבעות, אתה בסהכ יושב נינוח.
איכות החומר או המקצועיות - שוב ענית לעצמך, אתה חוזר לשם תכופות.

הייתי מבקש לשוחח עם מנהל השירות ושיפצו אותך. זה מאד ישראלי אבל זה השלב הבא לפני שעוברים למוצר אחר שגם כן יעלה לך כסף וזמן (שזה גם כסף כידוע לך).

עבדתי אצל א.ד.י לפני כמעט 20 שנה. אני מבין שכלום לא השתנה שם למרות הטלטלות שהעסק הזה עבר...

ניר ל
09-09-16, 20:45
דווקא השתנה, קראתי שהם נמכרו למעשה לשנפ ב 150 מליון ₪.
התכוונתי לשירות המקצועי - של המתקינים ושל המעבדה, זה נחמד שיש חדר המתנה יפה ומאובזר ופקידה עם עיניים מהממות, אבל אני לא רוצה לחכות שם יותר !
אם החומרה גרועה, אז מן הסתם זה לא יגמר גם בביקור הבא והגיע הזמן לחתוך הפסדים. יש אופציה להישאר עם זה ככה למרות התקלה וכשתתפגר אחליף אותה, או אחליף עד אז את הרכב.

boaz avrahami
09-09-16, 21:14
המובילאיי שלי הגיע מורכב על ידם.
היום חיברתי מצלמת דרך וראיתי את העבודה שלהם ואני די בטוח שלא הייתי מתקין אצלם דבר מרצוני

גיא
09-09-16, 22:15
המולטימדיה LG שיש בדאצ'ה מותקן על ידי אדי ..
מתברר שכמעט כל הכרבים שעברו אצלהם ( כולם ) חוזרים אחר כך למוסך להחלפת חלקים במערכת הקירור הפנימי .. פשוט נזקים מוזרים בחלקי הפלסטיק והצנרת ניקוז ..

כשזה ימות אני מין הסתם אקנה סיני ..

GodsFather
10-09-16, 08:02
הם נמכרו כתוצאה מפשיטת רגל...

מכאן והלאה אתן לשאר הלקוחות לדבר...

דור אריאל
10-09-16, 09:18
אני לא מבין למה קרסו עוד עובדים איתם,
בחברה שאני עובד הביאו אותם להחליף 15 מערכות מולטימדיה לרנו ביום אחד

אולי יש לאדי מערכות התחייבות לקרסו אבל אנחנו מתקשים לחברת ליסניג וצועקים לעליהם בגלל הבעיות במולטימדיה שאד מערכות התקינו

חנן-ג'יפולוג
10-09-16, 09:38
אני לא מכיר את החברה המדוברת, אבל מהיכרותי עם המערכות שמותקנות בארץ כציוד "מקורי" של הרכב, הן לא מאוד איכותיות, נאמר את זה בעדינות, וזה נכון גם כשהן ממותגים מוכרים.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

איציק - 4X6ZH
10-09-16, 09:41
אתם צריכים להבין שכל עוד יבואני הרכב / חברות הליסינג
ימשיכו לפעול בחממה של כל משרדי הממשלה .
או אולי כל משרדי הממשלה הם חממה חזירית
אז אנחנו האזרחים נמשיך לסבול .

הרכב הרבה יותר זול בלי אביזרים
הרכב הרבה יותר מרשים עם אביזרי " יוקרה מהמזרח "
והתמימות .... אוי התמימות של הלקוח !
נו באמת מה אתה חושב שאתה מקבל ????!!!

איציק

asafk
10-09-16, 10:45
חנן, כשכתבתי מקורי - התכוונתי למקורי ולא ל״מקורי יבואן״ שזה אותה חומרה באיכות נמוכה כמו של כל המתקינים בתוספת לוגו במקרה הטוב.
לכל יצרן רכב ולכל דגם יש איבזור מקורי שאפשר למצוא באיביי ואם לא הרסו את הרתמה המקורית בהתקנה המקומית - גם התקנה עצמית תהיה יחסית קלה.
בכל מקרה בקניית רכב חדש אני ממליץ להזמין אותו או עם ציוד מקורי של היצרן (ולברר טוב שזו לא התקנה מקומית של היבואן) או ללא headset (רוב המכונית מגיעות עם חיווט רמקולים ואנטנה גם בסטנדרט).

אסף.

דור אריאל
10-09-16, 12:06
הכי מעצבן במערכת שאדי מערכות מתקינים בפלואנס / מגאן שאין בהם את המד טמפרטורה
ברכב עצמו יש את החיישן אבל בצג החדש שהם שמים אין את התצוגה הזאת

דרור ברלי
10-09-16, 12:18
מה אני חושב על מערכות מולטימדיה ברכב בכלל ועל אלה שלא הגיעו מהיצרן אלא הודבקו לכם ב"התקנה מקומית" עם איזולירבנד ומוחטא-סמארק בפרט, אני אחסוך מכם.

זה כל כך ישראלי.
זה גם למה נופל כאן חניון.

boaz avrahami
10-09-16, 12:35
עכשיו כשכמעט הגיעו לתחתית החניון מסרו שמצאו שם כמה מערכות בהתקנה מקומית [emoji849]

וברצינות, יש פה מקצוענים ויש חפיפניקים.
יהיו שיגידו לך שבשביל להעלות את הרמה צריך עוד רגולוציה ופיקוח ואז כשזה יגיע לגיפ שלך תתגעגע לחפפנים?

דרור ברלי
10-09-16, 20:27
וואלה. דווקא עכשיו נשמעות זמירות מכיוון שרת המשפטים שיש כאן יותר מדי רגולציה ויותר מדי חוקים.
היא יודעת שככל שיש יותר חוקים, כך יש גם יותר עבריינים ויותר שחיתות.... אבל נעזוב את זה. למרות שהכל קשור.

אני מבין קטן מאוד בחשמל רכב. אבל קצת הגיון יש לי.
מנסיוני אני יודע שכל מה שנכתב בחלק א' של המדריך לשיקום צמת חשמל של גיתאי, זה נכון ומדויק. ברכב כפי שהגיע מהיצרן, כל יצרן, לא יהיו תקלות חשמל והצמות המקוריות יכולות לשרוד עשרות שנים רבות ללא בעיות, בתנאי שידי אדם לא ייגעו ולא יתערבו בהן.
כל הבלגן מתחיל כאן, בהתקנות המקומיות.

וכן, אני יודע שאנחנו לקוחות מפונקים. שמכונית חדשה, ולו הקטנה, הצנועה והזולה ביותר - כולל מכוניות המיני הבסיסיות ביותר ב-50-55K שקל, לא תימכר כאן ללא חלונות-חשמל ומולטימדיה. וגם ידן של חברות הביטוח בדבר - הן דורשות קודניות ואיתוראנים ועלוקות וכל מיני דברים אחרים שכדי לחבר אותם מהר-מהר, המתקינים גונבים את הפלוסים מהחוט הראשון שנקרה בדרכם. שלא לדבר על פזומטים ודלקנים למיניהם שגונבים את הפלוס מריתמת חיישן המהירות למשל.... ואתם לא רוצים לדעת איזה צרות זה יעשה לכם באוטו כשהחיבור המאולתר עם האיזולירבנד יקבל קצת קורוזיה...

אבל הלקוח? מה הוא יודע?... כלום. לא מבין בדברים כאלה (ובאמת אין טענות) ולא יודע איך חיברו את זה ואיפה. הרי האוטו בעצמו מיוצר בהודו או טורקיה או תאילנד, אז כמה התקנה ישראלית של מולטימדיה או קודנית או פזומט יכולה להיות גרועה?..... הוווו, מסתבר שהרבה יותר גרועה ממה שאנחנו חושבים. ומי שלא ראה חיבורים לא מבודדים, חורים שנקדחו בפחים ובפלסטיקים, ריתמות וחוטים שמשתלשלים מכל מיני פינות במכוניות חדשות מהניילון, לא יבין למה אני מתכוון.

השורה התחתונה היא כמו תמיד, כסף.
במקום להזמין את האוטו מהיצרן עם חלונות חשמל ומולטימדיה שמורכבים על ליין הייצור עם ריתמות איכותיות, חלק מהאוטו, כי זה מייקר את האוטו - זה מותקן כאן בישראל ע"י ילד בן 17 שנפלט מהלימודים ועובד בהתקנות, הוא קודח בפח ומשחיל חוטים לא מוגנים ע"י שרשור, עם סופיות חשופות שנלחצו בפלאייר, מדביק את זה במוחטא ובאיזולירבנד, בודק שזה פועל ויאללה, עובר לרכב הבא. על הדרך הוא גם לא מרח משהו כנגד החלודה שתופיע בחורים שקדח, ואולי אפילו בלי כוונה חלילה, שרט לכם את הדשבורד במברג, באמת שלא בכוונה.... אבל העיקר שהיבואן חסך כמה גרושים ויכול למכור לנו "אוטו מאובזר" בזול - ואנחנו מרוצים מהעיסקה המצויינת לכאורה. הבלגנים מגיעים אחר כך.

וזה משהו שמאפיין אותנו כישראלים. לא רק בחשמל רכב, אלא בעוד המון תחומים. ממש המון. ככה זה קשור.

boaz avrahami
10-09-16, 21:10
אגב, אני הזמנתי ביי-פס של שקע תקע לצמה המקורית לטובת וו גרירה.
החשמלאי שהתקין היה בהלם...

ניר ל
10-09-16, 22:10
ברכב החדש שקנינו, סירבתי להתקין תוספות מקומיות, למרות שהוצעו בחינם.
ביטחתי בחברת ביטוח שלא דרשה שום תוספת מעבר למיגון המקורי.
אז אין קודן, אין חיישני רברס ואין מרימי שמשות. קיבלתי על הראש מהאשה תקופה מסויימת, נראה לי שעבר לה.

אבל ברכב משומש מקבלים את מה שיש .... יש חיישנים, יש מצלמה אחורית, מרימי חלונות, מערכת מולטימדיה, הכל באדיבות אדי כנראה ...
היה גם חיבור כבל מתח למצלמת דשבורד שהתפרקה, עדיין לא פיענחתי איך אני מנתק אותו בלי לגרום נזק.

polar bear
10-09-16, 22:34
לגבי קודנית - רוב חברות הביטוח לא דורשות. וכמו ברוב הדברים זה בעיה שלנו - הלקוחות ,שחושבים שהקודנים האלה באמת עוזרים וגם אם חברת הביטוח לא מבקשת - הם מתקינים.

בדוק איפה הולכים להתקין את הרדיו אצלי....

lizard
10-09-16, 22:39
אגב, אני הזמנתי ביי-פס של שקע תקע לצמה המקורית לטובת וו גרירה.
החשמלאי שהתקין היה בהלם...
אז החשמלאי לא מקצועי. היום יש לרכבים החדשים צמות ייעודיות לשקעי גרירה. אי אפשר ברכבים האלה סתם להתחבר למנורות כי זה משגע את המחשב.
נאמר לי על ידי מתקין ווים מורשה.

Micha
11-09-16, 09:29
הם נמכרו כתוצאה מפשיטת רגל...

מכאן והלאה אתן לשאר הלקוחות לדבר...
למה לדבר שטויות ? הם נמכרו כי שנפ חשבו שזאת עיסקה טובה להם וסינרגית לחברה.
ולגבי ה"פשיטת רגל " שלהם , בשנת 2015, הרוויחה אדי מערכות 17 מליון ש"ח. פשיטת רגל עלאק....

ומילה לגבי אדי - הם מתקיני הבית של UMI (שברולט) , סובארו, קיה, רנו, ניסן ואולי עוד.
זה אומר שיש להם נגיעה בכל רכב שנמכר מיבואנים אלה. הם יודעים לעבוד. הבעייה בעיקר באיכות המוצרים שמוכתבים מהרצון של היבואן להישאר במחירים נמוכים בקניה מאדי - ומחירים גבוהים במכירה ללקוח.

ולנושא עצמו - אם אתה רוצה טיפול מהיר יותר, תעבור ליבואן. הוא אישר ובחר את המוצר שאדי מוכר. הוא מכר לך את זה בחדר התצוגה. הוא רוצה שקט תעשייתי. תדרוש אצל היבואן שהם יטפלו לך בנושא.

גיא
11-09-16, 11:55
ולגבי ה"פשיטת רגל " שלהם , בשנת 2015, הרוויחה אדי מערכות 17 מליון ש"ח. פשיטת רגל עלאק....

ומילה לגבי אדי - הם מתקיני הבית של UMI (שברולט) , סובארו, קיה, רנו, ניסן ואולי עוד.
זה אומר שיש להם נגיעה בכל רכב שנמכר מיבואנים אלה. הם יודעים לעבוד. הבעייה בעיקר באיכות המוצרים שמוכתבים מהרצון של היבואן להישאר במחירים נמוכים בקניה מאדי - ומחירים גבוהים במכירה ללקוח.

ולנושא עצמו - אם אתה רוצה טיפול מהיר יותר, תעבור ליבואן. הוא אישר ובחר את המוצר שאדי מוכר. הוא מכר לך את זה בחדר התצוגה. הוא רוצה שקט תעשייתי. תדרוש אצל היבואן שהם יטפלו לך בנושא.

נשמע כאילו ממש מציק לך אישית מה שכתבו ...
כשיש מכוניות ( הרבה ) חדשות לגמרי שיש להם אותה בעיה של פגיעה בכל מיני דברים מתחת לדש בורד כשהיחיד שנגע שם זה המתקין של אדי ... קשה להאשים את אובמה בזה ... או את ביבי ..

Micha
11-09-16, 12:03
נשמע כאילו ממש מציק לך אישית מה שכתבו ...
כשיש מכוניות ( הרבה ) חדשות לגמרי שיש להם אותה בעיה של פגיעה בכל מיני דברים מתחת לדש בורד כשהיחיד שנגע שם זה המתקין של אדי ... קשה להאשים את אובמה בזה ... או את ביבי ..
יש כאן 21 תגובות. הציקה לי השטותית.
לגבי השאר, נהפוך הוא. אני רק חושב שהפעלת לחץ על השיווק - מביאה תוצאה טובה יותר בשירות.

דור אריאל
11-09-16, 12:27
כמות היבואנים שהם עובדים איתם זאת בדיוק הבעיה ,
אי אפשר לפקח כמו שצריך על כמות כזאת של מתקינים והתקנות ביום, סביר להניח שהם גם סופרים כמה התקנות כל מתקין עושה ביום

בחברה שאני עובד שמקבלת עשרות רכבים בשנה שמותקנים אצל המתקין הזה אנחנו מציפים את איכות העבודה שלהם מול מי שעובד מולנו בליסינג.
אבל הכל נמדד שם בכסף , לפחות על איכות העבודה שלהם אין שינוי...

GodsFather
12-09-16, 19:34
מיכה, סליחה שנפגעת... ספר לנו על הקשר שלך בבקשה...

אני מדבר מהיכרות עמוקה עם הצדדים וכאמור כעובד לשעבר מלפני כמעט 20 שנה, עוד כשישבו בבן אביגדור ושיווקו את קליפורד. לא עובד ממורמר.
אדי עברו כמה גלגולים מאז, אולי ב2015 הסינרגיה נראתה טוב למישהו... אתה קורא על זה כאן בין היתר..

Micha
12-09-16, 20:15
מיכה, סליחה שנפגעת... ספר לנו על הקשר שלך בבקשה...
פסיכולוג ???
ממש לא נפגעתי. הגבתי לתגובה התלושה שלך.

ספר לנו על הקשר שלך בבקשה...
<gs id="7ae9731e-5297-4f7a-9265-eb0bc8a552ec" ginger_software_uiphraseguid="c0bd017b-23ff-40ff-bf5c-08c034414c91" class="GINGER_SOFTWARE_mark">.</gs>
אין לי שום קשר . מקווה שתוכל להתמודד עם הבשורה הקשה.

אני מדבר מהיכרות עמוקה עם הצדדים וכאמור כעובד לשעבר מלפני כמעט 20 שנה,
ממש עדכני... תכל'ס, אני מכיר את כל "מתקיני הבית" של יבואני הרכב מהתקופה שבה עבדתי . יתרה מזאת, אני מכיר גם חלק גדול מהחסרונות שלהם.
ולא תאמין, אני אפילו מהרהר בליבי אם לתבוע את אדי מערכות תביעה ייצוגית על מעשה שבעיניי הוא רמאות .
זה לא אומר שום דבר על המקצועיות שלהם - (שגם שם יש לי הערות) אבל אם חוזרים להערה שלי - האמירה שלך פשוט לא נכונה..

אולי ב2015 הסינרגיה נראתה טוב למישהו...
העיסקה נעשתה ממש כעת. ב- 2016 .. אבל הבנתי שהעובדות ממך והלאה.

ובשביל לסכם את דעתי - מה שאתה כתבת זה שטויות. לגבי שאר הטענות, אני באמת חושב (וגם ניסיתי זאת בעבר) שכשיש לך בעיה עם נותן שירות - תתפוצץ על מי שמכר לך אותו. זה יעבוד טוב יותר.

GodsFather
12-09-16, 20:28
יאללה, נשאיר אותך עם תחושת הסיפוק הזו. זה גם ככה לא מוסיף לשרשור הזה.

asafk
12-09-16, 21:42
באמת שלשמועות כאלו ואחרות אין מקום כאן וזה לא שייך.

אני חושב שכן ראוי לציין לטובה - וזו גם הסיבה שאם הייתי יבואן הייתי שוקל לעבוד איתם - שהם רציניים מאוד בלהתחבר לתקשורת של הרכב ולהשתמש במודולים מקוריים כדי להפעיל את התוכנות שלהם. יצרני הרכב משקיעים מאמץ כדי שלא תוכל להשתמש בכפתורים שעל ההגה לחומרה לא מקורית, ודווקא אדי מצליחים לפענח את זה.
אגב, אצלי באוטו, חומרה מקורית של היצרן, ותוכנה מקורית שרק גויירה על ידי אדי מערכות וזה עובד נהדר.
הבעיה מתחילה בחומרה שלהם וממשיכה באיכות ההתקנות. נראה שהמדיניות וזה נכון כנראה לעוד מתקינים גדולים, היא להביא סחורה זולה בכמות מספיק גדולה כדי לממש אחריות בזול בתוך גבולות הסתברות מסויימים - וככה מרוויחים כסף.

אסף.

-->