PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורידו אותי היום מהכביש

suzuki127
16-11-05, 19:18
כמו שכתוב בכותרת קיבלתי היום הורדה מהכביש על ידי מני#@ בכחול שעמד בצומת מסובים והרס לי את כל היום.
מסובר ברכב מסוג סוזוקי סמוראי עם צמיגים 205 כאשר ברישיון זה 195 ולפי אבא של חבר שלי שהוא ביחידת הג'יפים של המשטרה מותר מידה אחת מעל מבלי שיהיה כתוב ברישיון.
וחוץ מיזה על פרוז'קטורים קטנים שטענתי שלא עובדים ולדענתו "לא מעניין אותי".
ועוד הדבר הכי מרגיז מכיוון שאני לא אוהב את הברזנט ועקב תקציב נמוך יש לי בנייה כמו פיברגלס רק מפח עם חלונות צד וחלון אחורי(משהו מושקע מכל הלב) והוא שאל אותי אם זה מתיפרק אמרתי לו שכן וזה נכון כמה ברגים וזה בחוץ אבל הוא רצה שאני יפרק את זה במקום ואיפה לעז$#@ הוא רצה שאני ישים אותו אני לא יודע?!?!?
ורגע לא ניגמר הסיפור ללא הצ'ופר האחרון חביב:
קנס בסך 1000 שקל שילכו לו לתרופות אמן.(אם אתם רוצים צנזרו אבל זה מתוך עצבים ואני חייב ליפרוק אותם)

בברכה, צביקה :twisted:

יוני5
16-11-05, 19:47
1. אבא של החבר שלך טועה
2. פרוז'קטורים צריכים להיות מכוסים או ממוקמים לא יותר גבוה מהפנסים הראשיים.
3. לגבי הסגירה, אני מניח שכתוב ברשיון שהרכב פתוח, נכון?
4. חשוב לפרוק את הזעם, אבל עוד יותר חשוב זה לסדר את הדברים במהרה ולעלות את הסמוראי שוב פעם על הכביש.

ופעם הבאה אל תאמין לאבא של חבר. אחד כזה פעם כמעט מכר לי את הבת שלו בטענה שהיא יפיפיה, בפועל זו היתה חתיכת כונפה שלא מהעולם הזה. :lol: :lol: :lol:

יוני5

gmb
16-11-05, 19:52
אני לא מבין על מה כל הרעש...

על הצמיגים אין מה להתלונן...
מה שכתוב ברישיון, ורק זה מאושר לנסיעה חוקית..
לא מידה מעל ולא מידה מתחת... ולא משנה מה חבר של דוד של אבא של השכנה אמר לך... שיחפש את הטיעון שלו בספרי החוקים ולא בשמועות...

על הגג היית יכול לפרק, ל"שמח" אותו לכמה מאות מטרים ולחבר שוב פעם... לא נעים ולא נוח, אבל לפחות אתה חוסך הורדה וקנס... לא חבל סתם?

ופרוז'קטורים זה פרוז'קטורים... אני בספק אם הוא היה מעיר לך עליהם אם לא היית "מעצבן" אותו על הגג לדוגמא... מקסימום היית מפרק אותם גם, כולה בורג או שתיים, לא?

רמי

suzuki127
16-11-05, 20:38
תאמינו לי שהוא חיפש על מה להוריד אותי בכדי לכסות את המיכסה היומית שלו.
ותאמינו לי שיש שוטרים שלא יעשו לכם שום דבר כי כבר עצרו אותי כל מיני פעמים ולא עשו לי שום דבר לא העירו על שום דבר כי אני נוסע כחוק ומציית לחוקים אבל על שטויות כאלו אבא שלי עובד במשטרה וכנסעתי לתחנה בה הוא עובד כל השוטרים אפילו הצדיקו אותי וקיללו את המני#ק הזה. אז זה שאתם מצדיקים אותו זה לא אומר שום דבר כי אחרי הכל אתם רוצים להיראות כאנשי חוק (למה שהוא) ותאמינו לי שלג'יפים שלכם יש צמיגים בטח שבולטים מחוץ לרכב מה שאומר ירידה מהכביש, בטח יש לכם פרוז'קטורים ועוד כל מיני תוספות שבואו נומר בנינו לא הייתם עוברים טסט בלי איזה בקשיש מהצד.אבל עזבו אותכם שטויות אני רק מציג לכם דוגמא לשוטר שמחפש אותכם בנרות רק כדי שהוא ירגיש טוב עם עצמו ויוכל ללכת לאישתו ולהגיד לה :"דפקתי היום מישהו, הורדתי לו את הרכב מהכביש וזיי#@ אותו עם קנס של 1000 שקל".
זה רק מראה לכם עד כמה שפל יכול להיות בן אדם בזה שהוא נהנה בלעשות אבל לאחרים. תאמינו לי יש שוטרים שמגיע להם כבוד בזה שמוצאים אותכם עם אזהרה או קנס סימלי כמו שאת חבר שלי תפסו לפני שנה כשלא עצר בעצור והוא היה נהג חדש אז השוטר וויטר לו ונתן לו קנס רק על זה שלא היה עם שלט נהג חדש.

מקווה שאתם לא כועסים עלי על התגובה אבל זה הכל בידידות. :wink:

דרור ברלי
16-11-05, 20:57
תפרוק את העצבים חביבי, תפרוק.
זה ממש לא משנה שהשוטר מניאק ובנזונה. אתה יודע למה זה לא משנה? כי במקרה שלך, לאותו שוטר פשוט יש קייס נגדך. בנזונה ומניאק ככל שיהיה.
האוטו שלך היה מלא בחריגות קטנות מהחוק. נכון שהחריגות הללו הן בעיקר סמנטיות, וכמובן לא מסכנות אף אחד. אבל מה זה משנה? בשבילו אתה טרף קל. עליך הוא יכול לשחק אותה גבר-גבר ועבדאי. מול בדואים, סוחרי סמים, גנבי רכב ועבריינים אמיתיים הוא בטח משקשק ומשתפן, והביצים הקטנות שלו רועדות. ככה זה ואין מה לעשות, בלה,בלה,בלה. אבל בוא נעזוב עכשיו את הקיטורים. הרשימה שלך ארוכה, חביבי:

1. צמיגים - מה שיש על הג'נטים צריך להיות תואם למה שכתוב ברשיון. נקודה.
2. סגירה - הרכב מוגדר "פתוח"? הוא צריך להיות פתוח, או סגור בברזנט. סגירה קשיחה כלשהי מצריכה שינוי מבנה ושינוי הגדרת הרשיון ל"סגור".
3. פנסים - פנסים נוספים/פנסי ערפל/פרוז'קטורים או איך שלא תקרא להם, צריכים להיות מותקנים בגובה שמתחת לאורות הדרך הראשיים של הרכב (כלומר, על הפגוש הקדמי בלבד), להיות מופעלים על ידי מתג נפרד בעל חיווי מואר ומכוסים בכיסוי כלשהו. הפעלתם מותרת רק בתנאי ערפל ו/או גשם שוטף.

יכול מאוד להיות, שאם רק סעיף אחד לא היה תקני, הוא היה משחרר אותך עם אזהרה, אבל אתה, עם רשימת הרג'קטים שלך, אולי גם מחוסר ידיעה, נפלת לו כמו פרי בשל לידיים.
זה יהיה בשבילך שיעור חשוב. יקר ומתסכל, שרובנו עברנו יותר מפעם אחת.

asafk
16-11-05, 21:12
ותאמינו לי שלג'יפים שלכם יש צמיגים בטח שבולטים מחוץ לרכב מה שאומר ירידה מהכביש, בטח יש לכם פרוז'קטורים ועוד כל מיני תוספות שבואו נומר בנינו לא הייתם עוברים טסט בלי איזה בקשיש מהצד

יכול להיות. אבל חלק מלהיות אדם בוגר, משמעותו לדעת לקבל את זה שהדברים שעשית אסורים- ואם תיתפס- תיענש. ואין מה להתבכיין על זה.

אסף.

zahi madhala
16-11-05, 23:07
רק דבר אחד שכחת 4 נקודות קבלת עם הקנס

UNIX
17-11-05, 00:12
מצבך עוד טוב , מפלת על אדם "חביב",
אני קיבלתי גם שלילה מנהלתית ל 30 יום ו 3 שנים על תנאי מהשופטת ,
עוד כסף לעורך דין , כסף לטסט , על הדרך תיקונים ......... .

אז בחייך מה זה 1000 שקל?

מבין אותך לגמריי , חנן אמר את הכל כבר
הם פוחדים מהעברינים הכבדים ונתפלים לאנשים שומרי חוק כמונו (בדרך כלל) .

suzuki127
17-11-05, 00:39
דבר ראשון שמעצבן פה זה שיש לי עבר נקי שנתיים וחצי ללא עבירה אחת ועצרו אותי עד היום 13 פעמים.
דבר שני לאסף שכתב "לא להתבכיין" מה זה אמור להביע מה להיתבכיין השוטר הזה חיפש כי הוא ראה שהכל תקן מבחינה חוקית של :כולם חגורים אפילו מאחור(סמוראי),אורות ביום, איתות, נתינת זכות קדימה ועוד...השוטר הזה פשוט ניתפל כי צמיגים רחבים אין לי (205 זה בטח לא רחב),לא בולטים ולא בטיח, ומה נחמד מצידו אם לא איכפת לו ולא בא לו לישמוע את דעתי או שהוא פשוט שולל את מה שאני אומר הוא פשוט ראה מישהו (שבקרה הנ"ל זה אני שאני בן 20 וניראה כמו 16) ורצה להראות כי יש לו כוח על חלשים ממנו ותמים.
תאמינו לי שככה זה בטח לא צריך להיות!!!
ולגבי נקודות לא רשום כלום.
ולא לא יצאתי בזול כי דבר ראשון זה לא תענוג שפיתאום בא לך מישהו ו"מזיין" אותך על שטויות בחיית רבאק למה להיות רעים. ורק שתדו שהשוטרים משאר המרחבים שונאים את השוטרים של תל אביב בגלל שהם יודעים שהם מניאקים וזה בדוק!!!
אבל עזבו אותכם שטויות אותו בן אדם לא יחייה הרבה כי הוא יקבל את הגיע לו (עונש מאלהים או איך שתירצו ליקרוא לזה ואימרו "אמן").
טוב אז שיהיה לכולם לילה טוב ותיזהרו מהם ותכינו עצמכם נפשית :twisted:

בברכה, צביקה

-->