PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד אתגר לבאי גיפולוג - מדפסת צבעונית, איזו.

shmil
13-09-16, 10:29
כרגיל "בגיפולוג יודעים הכל...".

מדפסת צבעונית.
אין צורך בסורק, פקס וכד', את זה יש לי במדפסת לייזר שחור לבן משרדית - OFFICEJET 1536. כבר שנתיים ואני מרוצה.

לצבעונית - יש צורך במחיר שלא יעלה על 1000 ש"ח, עלויות לדף סבירות ועלויות מילוי סבירות.
חשבתי על מדפסת לייזר צבעונית שלהבנתי עשוייה לצאת זולה יותר ממדפסת הזרקת דיו צבעונית.

תובנות, הבנות, ידע - יתקבלו בברכה.

נדב42
13-09-16, 10:35
לא שיש לי תשובות קונקרטיות, אבל כמו בפורום מתחילים - צריך יותר פרטים ובעיקר גודל דף וכמות עמודים צפוייה לחודש ...

אמיר ב.א
13-09-16, 10:56
עד לתקופה האחרונה הייתי ממליץ על מדפסת הזרקת דיו ציבעונית של HP - מחזיק מעמד בצורה סבירה כמה שנים ,

לאחרונה הם די מפשלים , ואני לא ממליץ.

מאוד קשה להתאים להן מחסניות צבע תחליפיות יש הרבה הגנות (צ'יפים להגנה בתוך המחסנית),

והמחיר של מחסניות חדשות יותר ממדפסת חדשה.

בנוסף - תקלות מופיעות במדפסות בנות כמה חודשים.

Saar
13-09-16, 11:03
שמיל,
אתה מחפש משהו "ביתי" או משרדי? אתה מדפיס תמונות ומחפש משהו שידפיס כמו במעבדה או הדפסה צבעונית לילדים בבית?

לי יש brother 430 משולבת, גם פקס, סורק ומדפסת, עולה סביב ה 400 ש"ח.
ראשי דיו חליפיים עולים 100 שח (כל ה 4 ביחד)
משרתת אותנו כבר מספר שנים (2-3)
גם ליואב יש משהו דומה.
אנחנו מדפיסים לא מעט בבית ומרוצים.

zivo
13-09-16, 11:30
בדיוק כמו בסיפור של ההזרקת דיו - מכרו מדפסת זולה, וגבו הרבה כסף בעבור הדיו, ספקים מסויימים של מדפסות לייזר, צוכרים מדפסות בפחות מ 500ש"ח אבל סט טונרים יכול להגיע ל3000ש"ח.
בניגוד לראשי דיו, שזה מוצר בסיסי ופשוט, בחלק ממדפסות הלייזר ועל הטונרים, יש כל מני טריקים וצ'יפים שמקשים על שימוש בטונר חלופי או מספק אחר.
אני כן מציע ללכת עם לייזר, אבל תבדוק טוב את המחיר של הטונרים.
תשווה למחיר שאתה מוצא ב EBAY, יש הבדל גדול? תשאל את עצמך למה? תבדוק האם בדגם שאתה מסתכל עליו יש צ'יפ אלקטרוני בטונר?
כל זה כאמור, רק אם יש הצדקה ודיו לא מספיקה.

ariel-ro
13-09-16, 12:18
לאחר הרבה שנים עם HP ועלויות דיו מאוד גבוהות ואמינות מוטלת בספק, חבר שעוסק בתחום המליץ לי ללכת על BROTHER, מכיוון שהן חסכוניות בדיו יחסית, ואני שמח שהלכתי בהמלצתו.
רכשתי מדפסת A3 הזרקת דיו לפני כמה שנים.
יתרונות-
מחסניות דיו מוגדלות בעלות של 350ש"ח לשחור+3 צבעים, ע"פ היצרן אמור להספיק ל- 2400דפים שחורים + 1200 דפים צבעוניים.
בפועל- סט של מחסניות מוגדלות ב350ש"ח הספיק לכ2500-2600דפים כולל דפי A3 - כ14אגורות לדף.
מחיר המוצר זול- 800ש"ח למדפסת משולבת A3-פקס, סורק A3, הדפסה וסריקה דו צדדית וסט דיו מקורי(לא מוגדל).
אמינות- כבר כמה שנים ללא תקלות מיוחדות.
חסרונות-
איטית - ידעתי את זה בקניית המדפסת, לא הופתעתי.
רועשת- למי שרעש מפריע.

בקיצור, מהניסיון שלי ושל חברים עם המותג, המדפסות שלהן אמינות ויחסית חסכוניות.

shmil
13-09-16, 12:47
צודקים, החסרתי פרטים, אז משלים.
גודל דף מקסימלי A4.
שימוש חודשי ממוצע - בית שבו ילדי בית ספר יסודי.
תמונות אני ממילא שולח לפיתוח כשצריך.
להערכתי לא יהיה לי שימוש משרדי כמעט בהדפסות הצבע. את השימוש המשרדי אני עושה במדפסת הלייזר השחור לבן.

בגלל מגבלת מקום, מעדיף מדפסת קטנה ולא משולבת, מה גם שאמרתי - שמשולבת יש לי בלייזר שחור לבן.
אכן, מעדיף שיהיו טונרים חליפיים, בין אם הזרקת דיו ובין אם לייזר, ואין כוונה לטונרים באלפי ש"ח.

dice2
13-09-16, 15:21
מדפסת הזרקת דיו רגישה לחוסר שימוש ממושך
כך שאם מס' שבועות לא תדפיס הדיו יתיבש בראש הדפסה
זה אומר החלפת ראש במקרה הפשוט לבין שליחה לתיקון, תלוי בסוג המדפסת

בועז

Saar
13-09-16, 16:01
שמיל,
יתרון נוסף של ה brother הוא שהיא אלחוטית (מן הסתם יש עוד כאלו...)
אתה יכול להניח אותה איפה שאתה רוצה ולהדפיס/לסרוק מכל מחשב/טלפון נייד.

lizard
13-09-16, 17:36
נצל"ש - איך מדפיסים מטלפון נייד?

המשוטט
13-09-16, 17:41
נצל"ש - איך מדפיסים מטלפון נייד?
אצלי יש מדפסת של hp ויש להם דריבר לאנדרואיד.

shmil
13-09-16, 17:50
חברים - אל תהיו עמומים.
כל כוונת השרשור היא לקבל מידע מדוייק.
הבנתי כבר ש-HP לא מומלצות כאן יותר כמדפסות צבע.
הבנתי שיש המלצה על ברודר, אבל אשמח אם מישהו ייהיה יותר סםפציפי לאיזה דגמים להתקרב ויש טונר תחליפי ומאיזה דגמים להתרחק.
OKI, סמסונג, זירוקס?

מזכיר קנייה ראשונית עד כ- 1000 ש"ח, טונרים - עדיף תחליפיים ועדיף עד 500 ש"ח לסט של כל הטונרים.

אגב סער, לצערי ולשמחתי, החל מעוד כמה חודשים מקום יהיה מצרך יקר בביתי (הבא) לתקופה.....

Saar
13-09-16, 21:42
התקציב שלך גבוה מאוד למדפסת הזרקת דיו.
הדפסה מנייד ע״י התקנת אפליקציה מתאימה (ל brotherיש אפליקציה שלהם, לא יודע איך האחרים)
ההבדל במקום בין מדפסת לבין מדפסת משולבת הוא לא ממש גדול, הבדל של סנטימטרים בודדים.

erezgur
14-09-16, 13:47
התקציב אכן מבלבל.
אצלי מדפסת קניון פשוטה בכ 250₪ עושה עבודה דומה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

dudu
14-09-16, 17:07
לצרכים שלך הייתי בוחר את הזול ביותר (מדפסת +דיו) למשל:
מדפסת (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=880597)
דיו (http://www.toner123.co.il/%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%A8-%D7%9C%D7%9E%D7%93%D7%A4%D7%A1%D7%AA/PIXMA%20iP2850)

המדפסות הזולות לא אמינות בעיקר המשולבות, המכשירים זולים והדיו יקר.
מדפסת זולה ממותג טוב תעבוד לפחות שנה(יש אחריות) וכל יום מעבר זה בונוס
לרוב המדפסות מגיעות עם כמות דיו קטנה (ייתכן ובכלל כדאי לקנות מדפסת חדשה בכל פעם שנגמר הדיו...:D)

מדפסת ב1000 ש"ח עדיין לא בהכרח תהיה טובה יותר.

מדפסות לייזר צבעוניות אפשר לקנות גם ב300-400 ש"ח אך טונר יכול להגיע ל1000 ש"ח לצבע X4
מדפסת כזו יכולה להדפיס 5000 עמודים בעלות 3500 ש"ח +-, לשימוש משרדי אולי כדאי, לשימוש ביתי?לדעתי לא.

zivo
14-09-16, 17:32
חברים - אל תהיו עמומים.
כל כוונת השרשור היא לקבל מידע מדוייק.
הבנתי כבר ש-HP לא מומלצות כאן יותר כמדפסות צבע.
הבנתי שיש המלצה על ברודר, אבל אשמח אם מישהו ייהיה יותר סםפציפי לאיזה דגמים להתקרב ויש טונר תחליפי ומאיזה דגמים להתרחק.
OKI, סמסונג, זירוקס?

מזכיר קנייה ראשונית עד כ- 1000 ש"ח, טונרים - עדיף תחליפיים ועדיף עד 500 ש"ח לסט של כל הטונרים.

אגב סער, לצערי ולשמחתי, החל מעוד כמה חודשים מקום יהיה מצרך יקר בביתי (הבא) לתקופה.....

OKI לא להתקרב!
שירות של תחמנים (שר אלקטרוניקה), לא מקיימים את האחריות. כל מה שמעניין אותם זה למצוץ ממך טונרים.

-->