PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ מסלול איזור הירדן ההררי וצפונה.

six 4 life
14-09-16, 18:07
אהלן.
מחפש רעיונות למסלולים בעבירות קלה/ בינונית, או המלצות למקומות מעניינים לעבור בהם - באיזור הירדן ההררי וצפונה, נקודת יציאה היא באיזור החיבור של הירדן עם הכנרת (נניח מהאדום מכרכום והלאה שאת חלקו הקצר עשיתי שבוע שעבר עד גשר הדודות) או ממקומות אחרים בסביבה וצפונה.
רצוי שהמסלול יהיה כמה שיותר ארוך עם כמה שיותר מקומות מעניינים (מעיינות, תצפיות וכו) - קצב ההתקדמות יכול להגיע ל150 ק"מ שטח ביום תלוי בצורך, אפשרי גם פחות אבל מעדיף לא פחות מ70 ק"מ. אין הגבלות מרחק ואין הגבלה למספר העצירות, אפשרי גם מסלול סטלבטיה עם עצירות במקומות ששווים שחיה בהם.
על הפרק כמעט יומיים אופציונלים למלא כאשר היציאה היא מאותה נקודה ב2 הבקרים (לינה באיזור הכנרת לכן היציאה ב2 הימים משם).
אפשרי חד כיווני וחזרה מהכביש, אפשרי מעגלי שטח מלא, אפשרי גם וגם.

מכיר חלק מהאיזור אבל אשמח לשמוע רעיונות או מקומות שכדאי לעבור בהם וכבר אשלב במסלול.
תודה מראש.

נדב ש.
14-09-16, 19:34
מהירדן ההרי לחצות את גשר כפר הנשיא ולעלות מזרחה לעין עלמין, משם אפשר לרדת מצד שני דרך ציר בריכת המשושים(אפשרי גם הפוך, לעלות קודם לבריכת המשושים).
ציר המוסכים מגדות עד גונן(פג׳ר הקטן, עין מימון).

arnonmg
16-09-16, 20:45
אם לא מאוחר מידי...
רמהג - מכביש 90 /92 (צד מזרחי) עולים לבני יהודה הישנה ומשם מתחברים לכמה נקודות תצפית באיזור כפר חרוב,
יורדים חזרה על הכביש ונכנסים לציר של נחל כנף (יתכנן ויש שם קטע קשה) לפני כנף יש בריכה וגם בדרך לבני יהודה (באמצע העליה) יש בוסתן נחמד עם מים

2006 TLC 100 IL

arnonmg
16-09-16, 20:47
דרום רמהג - שמורת נחל מיצר - פנינת טבע - מומלץ

2006 TLC 100 IL

arnonmg
16-09-16, 20:50
הציר הכי ארוך צפונית לירדן הררי (שאני מכיר) הוא ציר הפטרולים - לא יודע אם זה מה שאתה מחפש

2006 TLC 100 IL

arnonmg
16-09-16, 20:52
מסעדות מומלצות באיזור - מיטשוס קצרין
מרינדו עין גב
1910 דגניה
איסקנדר בציר גדות גונן

2006 TLC 100 IL

six 4 life
16-09-16, 21:05
טוב. עוד לא יצאתי זה נדחה להזדמנות הבאה בשבוע הבא או עוד שבועיים.
את ציר הפטרולים אני מכיר ועשיתי, הוא לא מעניין אותי במיוחד לא כשהבריכה ריקה כמו היום.
את הציר של בני יהודה הישנה למפגש הנחלים ומשם למעלה לכנף עשיתי, ציר יפה אבל העבירות היא בינונית פלוס ולא מתאימה לסיבוב הזה ספציפית.
את האדום מכרכום לגשר הנשיא ולעין עלמין עשיתי לפני שבוע וחצי.
נחל מיצר - אתה מדבר על השביל האדום שעובר דרך השדות ויוצא בכביש המערכת הישן לכיוון עין אי"ה? במידה וכן מכיר ובוצע, אלא אם אתה מדבר על המסלול הרגלי במיצר שאותו אני רוצה לעשות בלי קשר ברגל אבל ככל שידוע לי לא נגיש לכלי רכב.

את רוב האיזור מכיר אבל תמיד שמח לשמוע עוד מקומות מעניינים ומסלולים, לכן שואל לפני הסיבוב הבא לעבור במקומות או בנקודות שטרם עברתי בהם. אגב יש אפשרות גם להתקדם צפונה מעבר לירדן במידה ויש מסלול מעניין.

תודה על כל התגובות עד עכשיו!

arnonmg
16-09-16, 23:33
מיצר מהגבול ולמעלה - אם זה שבת אז אפשר למשוך בשטחי האימונים והשדות די הרבה
בדרכ אני זורם עם הצירים שם, מחר אבדוק מפה

2006 TLC 100 IL

-->