PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסאן פאת'פיינדר 2008 או טויוטה פראדו 2001

ארזבלנקיטני
20-09-16, 22:58
אהלן לכלולם! אחלה קהילה בניתם פה!
אז גם היום שלי הגיע לקנות את הג'יפ הראשון שלי ואשמח לעצתכם.
אני חובב טיולי שטח, אשתמש מידי פעם בכלי לגרירה עגלה וציוד, הוא לא ישמש אותי יותר מידי בחיי היום יום חוץ מנסיעה לרכבת וחזרה הביתה, בעיקר לים וטיולי שטח.
אני פשוט אוהב את הפראדו משום שיש לאחי לאנד קרוזר 2006 ואני יודע מה הרכבים האלו מסוגלים, אבל אחרי חיפושים מצאתי אופציה נוספת מעניינת והייתי שמח שתמליצו לי מה דעתכם.
יש לי אפשרות לרכוש פראדו קצרה שנת 2001 יד שניה עם 325,000 ק"מ. בעל הרכב לא זכר אם הוא בעל 125 כ"ס או 163 כ"ס אבל בואו ניקח את המקרה "הרע" שהוא בעל 125 כ"ס. הוא מבקש עליו 49,000 ש"ח
מצד שני יש לי אפשרות לקנות פאת'פיינדר שנת 2008 עם 195,000 ק"מ, על פניו הרכב ניראה מאוד שמור. הוא מבקש עליו 65,000 ש"ח

ובהקשר אחר רציתי לדעת מה ההבדל בין הדגמים פאת'פיינדר LE ל SE. אלו הדגמים המוצעים לאותה השנה.

תודה רבה מראש!
ארז,

amotzg
21-09-16, 13:12
בעיקר שאלה של הפשרה בין עבירות לנוחות.
הפראדו יותר עביר ויש לו פוטנציאל שיפור גבוהה יותר.
מצד שני אתה משווה עם רכב צעיר בשבע שנים שמראש יותר נוח.

נשמע שאתה רוצה את הרכב בעיקר לשטח. אם אתה בכיוון של עבירות מעל נוחות, נסה לשקול רכב שטח אמתי שיהיה פחות נוח אבל יותר טוב וזול גם מהפראדו.
בכל מקרה, אני לא ממליץ על קנית רכב מעל למחירון. אולי רק במקרה שזה באמת מציאה לא נורמאלית מבחינת תחזוקה מוכחת וקילומטראז.

asafk
21-09-16, 19:14
לדעתי אין בכלל התלבטות. הפת׳פיינדר חדש יותר, עם פחות קילומטרים, וכנראה גם בלוי פחות.
ההבדל ביכולות השטח הוא לא משהו שאי אפשר לפתור בהגבהה צנועה מיגון ונעילה, באמת המינימום שצריך כדי לטייל בלי רגשי נחיתות איפה שפראדו מטייל - אבל ברכב חדש יותר.

אסף.

-->