PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה , אשמח לתשובתכם

דנדן 4*4
22-09-16, 17:37
שלום חבר'ה,
הלנקרוזר עם רעידות לא נעימות בעיקר בעמידה,
המוסך המורשה הראשון שהתקשרתי אליו אמר ישר "אינג'קטורים"..עוד לפני הבדיקה. לדעתי מדובר בתושבות מנוע.
הייתי אצל אותו מוסך שבדק את הרכב וקיבלתי הצעת מחיר להחלפת אינגקטורים (כ-11000 שח) ולהחלפת תושבות מנוע (התושבות סביב 3000 כולל מעמ) .. לטענתם הרעידות נובעות משתי הסיבות הללו !?..
שאלותי הן, היה ואלך למוסך מורשה אחר , האם הם נגישים להצעת המחיר ולסקירת התקלות הללו שקיבלתי מהמוסך בו הייתי? (הוקלד במחשב..)
האם מישהו מכיר מוסך מומלץ שיוכל להכריע מהי הבעיה שגורמת לרעידות?
האם כדאי להחליף קודם תושבות ואחכ אם נשמעות עדיין רעידות לעבור למזרקים ולהישחט בעלויות?
האם מישהו מכיר מוסך לא מורשה שיהיה רגוע יותר עם המחירים המטורפים האלה?
סליחה על השאלות הרבות , אבל הצליחו לבלבל אותי..

תודות רבות מראש!!

shay-j
22-09-16, 21:00
אהלן,
איזה שנה הרכב? כמה ק״מ? האם חיברו הרכב למחשב ובדקו ערכים לאינג׳קטורים?
בד״כ הכי קל להם להגיד אינג׳קטורים, במידה והרכב עם ק״מ גבוהה כנראה שהתושבות כבר עייפות.
אצלי ברכב הופיעו רעידות שהייתי משוכנע ב100 אחוז שמגיעות מהתושבות, לבסוף המוסך הצליח לשכנע אותי להחליף אינג׳קטורים, את כל ה4 למרות שרק אחד היה תקול.
הבעיה נפתרה רק לאחר החלפת התושבות.
שי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
22-09-16, 21:04
כמו כן, אם אתה רוצה המלצות על בעלי מקצוע, ציין מאיפה אתה בארץ.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

איל מ
22-09-16, 21:10
וכותרת קצת יותר אינפורמטיבית תעזור גם

דנדן 4*4
22-09-16, 22:58
הי . תודה לתגובות,
רכב שנת 2008 , כ - 180000 ק"מ .
עשו בדיקה לאינג'קטורים שלא בפני..
נמסר כי 2 מתחילים לגמגם עם דרגות של 3 ו-4 , שני האחרים בסדר סה"כ. אז נאמר שכדאי להחליף את ארבעתם.
תושבות חלשות במקביל...
נמרוד לשאלתך אני מהמרכז.
תודה לכולם!

yoav
23-09-16, 02:17
אצלי הוחלפו התושבות מנוע וגיר והמצב השתפר מאוד (2007 170 אלף קמ). הצעת המחיר במוסך טויוטה היתה (בערך) 600 ש״ח לכל תושבת מנוע ו1000 ש״ח לתושבת גיר אבל.. החלפת כל תושבת (!) 400 ש״ח נוספים עבודה (1200 ש״ח עבודה)
מוסך לא טויוטה גבו אותו מחיר על החלפים ( מקוריים) אבל 400 ש״ח עבודה על החלפת כל התושבות.
נראה לי שכשמדובר בעבודת ״ברזלים״ שלא צריך מומחיות וציוד ייחודי של טויוטה אפשר לוותר על מוסך מרכזי ולגשת למוסך אמין אחר
אגב- אצלי בדקו את המרססים והם נמצאו תקינים אז לא נדרשתי להחלפתם

-->