PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוראנדו 2001

Alihamad
25-09-16, 16:19
שלום רב לכולם אני יודע שטיפה שיגעתי אותכם אבל אין לי עם מי להתיעץ אז תודה מראש לכולם לפני יומים נסעתי בארך חצי שעה ואז הגיר נתקע לי על הילוך 3 (אוטומט) ואחרי 3 דקות נסע רגיל ואז על הילוך 4 אז הלכתי למוסך הקרוב אלי בשטחים ושם הוא אמר לי שהגיר צריך שיפוץ... חשדתי בו טיפה אז לקחתי אותו למוסך בטיבה שדוד שלי מכיר ושם הוא אמר לי שנעלי הכבל של המצבר היו רופפים והוא אמר שזה גורם לקצר ובגלל זה הבעיה הוא החליף לי לחדשים והוא התקשר אלי ואמר לי שעכשיו הכול בסדר אז רציתי לדעת לפני שאני הולך אליו עם הבעיה הזות הגיונית כי אני לא כל כך מבין תודה.

erezgur
25-09-16, 19:55
אין בעיה להתייעץ כאן, אנשים שיכולים לסייע ישמחו לסייע.

אבל - עליך להביא בחשבון שלא כולם מכירים לפרטי פרטים את כל השרשורים הקודמים שבהם תיארת את הבעיות ברכב.
לכן הייתי מציע לתת כותרת טובה יותר להודעות שלך כדי שאנשים עם ידע מתאים יוכלו לראות את ההודעה, לקרוא ולנסות לעזור.
לתת את דגם הרכב ככותרת - זה יכול להתאים לכל הודעה שתפחת ולכן הכותרת הזו אינה מוצלחת. אם אני זוכר אתה גם ציינת בהודעות קודמות את הבעיות שהיו לך בגיר (האם זה כבר הסתדר?) - זה יכול לתת מושג לא רע למי שמכיר את הבעיה, לכן:
1. תן כותרת כמו "קורנאדו - הגיר נתקע בהילוך שלישי ומשתחרר" או משהו דומה.
2. אם זה קשור לדיון הקודם שפתחת בהקשר הגיר - אזי אולי נכון היה להמשיך את הדיון הקיים ולא לפתוח חדש.

לגבי השאלה הספציפית - כיצד אתה מצפה שקורא המעיין בהודעה שלך ידע לומר לך האם הגיוני מה שאמר בעל המוסך, האם באמת כעת הכל בסדר וכל זאת עוד לפני שאתה הולך בכלל לראות את הרכב?

דרך אגב - זה אותו דוד שמכר לך את הרכב עם הבעיה בגיר? האם הוא ידע שהוא מוכר לך רכב עם בעיה בגיר?

Alihamad
25-09-16, 21:37
סליחה על השגיאות שעשיתי אני יתקן תודה לך הבאתי את האוטו בדרך הכול היה מצויין השאלה שלי היתה האם יכול להיווצר בעיה בגיר מאחורי הבעיה בנעלי הכבלים במצבר אבל כנראה שכן כי האוטו נוסע חלך עכשיו אני יעדכן בהמשך..לילה טוב

- - - Updated - - -

(לא מצליח לערוך את הכותרת.)

-->