PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפול בגרימת נזקי דלתות מכוון של שכן לחניה.

vik014
02-10-16, 04:57
שכני לחניה, לא מרוצה מכך שאני מחנה את הלנדקרוזר שלי בחניה (הוא דורש להחליף לרכב קטן), את חוסר שביעות רצונו הוא מלווה בחבטות דלת הגונות על הלנדקרוזר. חוץ מלצאת עם אלה, או לשוחח אתו (לא עוזר, מדובר בזוג חולי נפש) וכיוצ"ב, למשהוא יש רעיון מעשי, כיצד למנוע או לתפוש אותו על חם כדי שאגיש תביעה משפטית.

amirmoshe
02-10-16, 05:44
תרכיב מגני סף ממתכת שיבלטו טיפה. הוא כבר יחשוב ארבע פעמים אם לפגוע עם הדלתות בהם

boaz avrahami
02-10-16, 06:36
לתפוס אותו על חם בעידן שבו מצלמות לרוב זה קל.
מצלמת דשבורד מכוונת לזיהוי תנועה ומוצבת בכיוון הנכון אחרי הפעם שיתפס הוא יתחיל לבוא חמוש בקיפוחון.

אהבתי את הרעיון מתגובה 2.
פרקטי ויעיל.

נסה גם לעצור ולבדוק אם יש סיבה אמיתית לכעס שלהם.

erezgur
02-10-16, 08:04
חפש שרשור דומה של מאיר אלוני שהיה כאן...

opl
02-10-16, 08:18
תתקין מדרגות והוא ימצא רעיון אחר כמו לשפוך קפה על הרכב... לנו היו שכנים שהחליטו שאנחנו מפריעים להם להכנס לחניה (יש להם i10 ופתח כניסה של 4 מטר...), לא עזר כלום תמיד היה להם משהו אחר ולא מוצדק להתלונן עליו, טיפוסים. למזלינו הם עברו דירה, לפני זה פשוט דאגתי פעם או פעמיים להשחיז את סכין הבישול שלי מולם בתחילת תקופת פיגועי הסכין, מאז נהייה שקט. לא שזה רעיון שאני ממליץ עליו

asafk
02-10-16, 10:13
הפתרון הנכון הוא לצלם ולהודיע להם שאם לא יחדלו זה יגיע לתביעה.

הפתרון הטוב יותר לדעתי הוא למצוא דרך להכניס גם את הלנדקרוזר וגם רכב נוסף לחניה. שיהיה להם יותר צפוף. ואז להתפשר....

אני רק אוסיף שלצערנו הפתרון לבריונות לפעמים הוא להיות יותר בריון. בעיה דומה אצלי נפתרה בכך שפתחתי את הבגז׳, וידאתי קשר עין, סידרתי את הלום וארגז הכלים, תוך כדי שאני מסתכל על הרכב של השכן ואז עליו חזרה. זה בהחלט עבד. לא שהייתי עושה משהו, אבל הוא מן הסתם התחיל לחשוב שאולי אנחנו דומים.

אסף.

boaz avrahami
02-10-16, 11:54
בחיים לא הייתי מאמין ששניכם כאלה פנטזיונרים...
אפילו ערס צעצוע היה נקרע מצחוק ולראות שתי חננות כמוכם עושות פרצופים של בריון :-)

GodsFather
02-10-16, 12:42
בריון תל אביבי... רבים עם כוס קפה

asafk
02-10-16, 13:48
משהו כזה....

noams20
02-10-16, 14:07
שכנים זה מזל חברים ושכנים לא בוחרים ,
אני מזדהה איתך מאוד כי גם לי יש שכנה רעה מאוד
שנהנת לעשות רע לכולם עכשיו ראיתי את ההמלצות
שנתנו החברים על מצלמה וזה רעיון נחמד מאוד כך
תתפוס את הנבל הזה על חם ולדעתי הנבל הזה סתם מציק
לך על שטיות ויש כאלה אנשים ויש פתגם שאומר
יום נקם ושילם כלומר הוא לא יודע מה יהיה מחר

Asaf-a
02-10-16, 14:57
שכנים קוטרים ונרגנים זו מכה.
אני סובל משכן מתלונן על הכלבה שלי,
בתחילה עוד הייתי מתחשב, מנסה לטפל בבעיה, קולר נביחות וכו'.

עד שהפנמתי שהבעיה בשכן ולא בכלבה, הוא תמיד יתלונן, ויציק לי ולכלבה, וזו הסיבה שהכלבה ( החכמה ממני.. ) שונאת אותו.

מרגע זה התעלמתי ממנו.

מפלס התלונות ירד משמעותית.

כנראה שרק רצה תשומת לב.

לפעמים להיות שכנים נחמדים ומתחשבים זו טעות, עם כל הצער.

Saar
02-10-16, 17:48
אסף,
לא מכיר את פרטי הסיפור שלך, אבל כלב נובח זה מטרד מאוד מרגיז ובעלים שמתעלם זה גרוע עוד יותר.
לצערי אני מכיר את הבעיה מהצד שמוטרד. לילות שלמים ללא שינה, ימים שלמים של נביחות (2 שכנים שונים, 5 (!) כלבים שונים. כלב אחד נובח ובוכה כל זמן שהבעלים לא בבית, כלומר במשך רוב שעות היום, האחרים נובחים בלילה...)
בקיצור, אם מישהו התלונן על הכלב שלך, אולי יש לזה סיבה...

boaz avrahami
02-10-16, 18:19
תחביב של אחד עשוי להיות מטרד לאחר...

פעם היו לי שכנים כאלו רועשים עם מוזיקה ערבית בווליום ולא מתחשבים.
פעמיים בשבת יצאנו לטייל בבוקר והשארנו אותם עם לופ של הקלטה של כינור מזייף עד הלילה. זה שיפר את המצב

opl
02-10-16, 18:47
חננות? חננות !?! חבל עליך... אני יבזבז אותך.

ד ו ר ו ן
02-10-16, 19:57
חננות? חננות !?! חבל עליך... אני יבזבז אותך.

אתה חושב שהזקן עובד על מישהו?

היה רק חסר שתוסיף ניקוד לאיום.,

opl
02-10-16, 20:47
הזקן עובד נקודה. אגב החל גידול החורף. עובדה שאיתו תמיד עוצרים אותי ל"בידוק רנדומלי" בנתבג.

boaz avrahami
02-10-16, 23:55
מה לעשות שאתה חננה.
אל תחמיא לעצמך עם הזקן כי בנתבג בודקים לפי פילוח וחננה עם זקן הוא אחד הטיפוסים לבדיקה [emoji23]

בוזי
04-10-16, 13:16
זה מסביר למה תמיד שומרים שואלים אותי במה אני עוסק.

avikkllk
04-10-16, 14:49
בעבר היה לי שכן שדפק לי כמה םעמים על הדלת..
פשוט שמנו מגיני דלתות מברזל פשוט דפקתי לו כמה פעמים בחזרה והוא הבין שהדפיקות שלי יותר חזקות משלו

-->