PDA

צפייה בגרסה מלאה : סאנגיונג רקסטון

Gilad
05-10-16, 00:01
מחפש אוטו לאישתי
הדרישה המקורית היתה ג'יפון ורצוי עם 7 מקומות
כל הקוריאניות שנראות כמו חללית לא מוצאות חן בעיננו ואני פוזל לכיוון הרקסטון החדש
על פניו נראה רכב מבטיח - מנוע חדש, 7 מקומות ואפילו יכולת שטח (לא חלק מהמשוואה המקורית אבל לא מזיקה)

לאמא שלי היה כזה לפני איזה 10 שנים ואני זוכר אותו לטובה, למישהו יש נסיון עם הדגם החדש? האם זה עדיין מנוע מרצדס?

רעיונות נוספים לרכבים יתקבלו בברכה (חדש עד בן שנתיים, תקציב כ-200)

תודה
גלעד

avikkllk
09-10-16, 21:40
גם אני ואשתי מחפשים משהו כמו הרקסטון קצת שנתון יותר יישן

איל מ
10-10-16, 09:47
גיר ומנוע מרצדס
.http://m.auto.co.il/index.html#/articles/33892
או אם אתה מעדיף את רמי גלבוע:
http://cars.walla.co.il/item/2955095

agabay
10-10-16, 13:39
רכשתי לפני חודשיים שנת 2014
סה"כ רכב מוצלח, לא יכול להגיב לגבי יכולות שטח (רכב 4ס4 ראשון בשבילי). מרווח, בשורה השלישית מרווח לילדים, צפוף למבוגרים ואין פתחי מזגן!
הרכב שקט יחסית לדיזל, מנוע חלק ומתמודד עם משקל הרכב יפה בכביש (יחסית למשפחתית ליסינג - יותר מהיר ומאיץ טוב מאוד)
מאחור קופצני בכביש משובש
טיפולים במורשה - לא נורא (עשיתי רק 45000 ועלה כ1000), מטפלים בבעיות שבאחריות בצורה מהירה וטובה (לפחות מה שהיה אצלי - צג דפוק ומיכל וישרים סדוק)
למי שרוצה לנסוע בשטח אני ממליץ, למי שלא שייקנה משפחתית עם 7 מקומות - יש יותר מוצלחים (רודיוס, SMAX, אאוטלנדר)

Tzvika-Pick
14-10-16, 19:51
מנוע ה-2.2 ליטר הוא שדרוג של מנוע ה-2.0 ליטר הקודם שהיה ברכב ולפי מה שאני יודע זה לא מנוע של מרצדס אלא מנוע מפיתוח עצמאי של סאנגיונג. לפני כן היה שם את מנוע ה-2.7 ליטר של מרצדס, אבל כבר הרבה זמן שלא משתמשים בו. הגיר האוטומטי החדש הוא של מרצדס.

יצא לי לנסוע קצת על הרכב הזה עם המנוע הקודם, ה-2.0 ליטר. נקודת החוזקה העיקרית שלו היא המחיר. הוא זול. ממש זול. תכלס הוא עולה 150 אלף ש"ח פחות מלנד-קרוזר או פג'ארו חדשים, וזה המון כסף. אבל זהו, פה נגמרים היתרונות. הוא נמוך מידי, התנהגות הכביש שלו לא טובה, תא הנוסעים מרגיש מיושן, הנדסת האנוש מחורבנת ומנוע הדיזל שלו רועש. בשטח הוא נמוך מידי ודורש הגבהה יקרה כדי להגיע לגובה של לנד-קרוזר מקורי.

אם אתם לא נוסעים הרבה ולא צריכים יכולת שטח אז קיה סורנטו הוא אחלה אופציה לדעתי. ב-200 אלף ש"ח אתה קונה סורנטו אורבן בנזין 2X4 עם 7 מקומות ישיבה. צריכת הדלק גבוהה אבל הרכב ברמה הרבה יותר גבוהה. אם אתה רוצה צריכת דלק נמוכה אז יש לך את המיצובישי אאוטלנדר דיזל. אבל הוא קצת יותר קטן, קצת יותר צפוף ואם אתם משתמשים הרבה בשורת המושבים השלישית אז קחו בחשבון שיש שם בעיית מיזוג בקיץ (אין פתחי מיזוג מאחור).
אם אתם צריכים יכולת שטח אז אתם בבעיה :)

בוזי
15-10-16, 22:40
הרבה תובנות יחסית לאחד שנסע רק "קצת" על הרכב.
הרקסטון שלי נסע רק 367 אלפי ק"מ, מתוכם כ 90 אלף אצלי, והתובנות שלי שונות.
אמנם הרכב מיושן - שלדת סולם, סרן אחורי חי, טרנספר אמיתי עם low וגיר אוטומטי בן חמישה הילוכים "בלבד", (כמובן שאלו יתרונות בשטח) מאידך הוא חסכוני מאוד, לא יקר לאחזקה ואמין באופן שיגרום לכל לנדקרוזר להתקלקל מקנאה.
הספציפי שלי עם מנוע מקורי, מזרקים, טורבו, משאבת סולר - לא נפתחו מעולם. בגיר הוחלף חיישן.
נקודות החולשה הן היעדר נעילות (יש בקרת אחיזה), גובה נמוך במקור ובולמים חלשים - קיים בשוק קיט של בולמים וקפיצים שמשפר את המצב משמעותית.
כל נעילה שמתאימה לסיקס או סופה תתאים גם לרקסטון.

-->