PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל - משלוח ע"י (eBay GSP (Global Shipping Program - מישהו התנסה?

shayw
05-10-16, 17:15
http://pages.ebay.com/buy/globalshippingprogram/

http://pages.ebay.com/help/buy/shipping-globally.html

זו אופציה של eBay לקנות מוצרים ולשלם מראש גם את עלויות המכס והייבוא, כך שאתה בעצם משלם Fix Price והמוצר מגיע אליך הביתה.
למישהו יש נסיון עם הדבר הזה?
באמת אין תשלומים נוספים מעבר?

תודה,
שי

Saar
05-10-16, 17:58
כן,
שלחתי כך מספר פעמים. שליח עד הבית ללא עלויות נוספות.

shayw
05-10-16, 18:13
יפה. תודה.

thebips
05-10-16, 18:18
עובד מצוין

lizard
05-10-16, 18:52
עובד מצויין אבל לא לכל מוצר יש את האופציה הזו.
יש לאמזון אפשרות דומה (אגב, שמתי לב שבמוצרים מסויימים אמזון זולה יותר מאיביי, שווה לבדוק) וכנראה גם לעלי אקספרס.

זה לא אומר שזו השיטה הכי זולה, אבל ביחס לBUY2USA זו שיטה די טובה והמוצרים גם מגיעים יחסית מהר..

shayw
05-10-16, 19:17
ברור שאני מכוון למוצר שיש לו את האופציה הזו.
פשוט חששתי שיש כל מיני הפתעות שאולי לא כלולות, ורציתי לבדוק מנסיונם של אחרים.
לפי התגובות אני מבין שאפשר להיות רגועים מהבחינה הזו (מכס, מס קנייה, מע"מ, שחרור ומשלוח עד הבית - הכל כלול בתשלום שמשולם בזמן הקנייה באיביי).
עזרתם לי.
תודה.

שי

lizard
05-10-16, 19:48
לא יודע באיביי אבל באמזון הם מחזירים כסף אם העלויות היו פחותות מהערכה שלהם. החזירו לי ככה איזה 50 דולר במצטבר

idor
05-10-16, 20:09
הטוב, הכל כלול. אין הפתעות (בתאוריה)

הרע, אין מספר מעקב נורמלי. אצלי החבילה עברה דרך כמה חברות בדרך.

המכוער, הנציג של החברה הישראלית gcx.co.il שחשב שיוכל לגבות ממני בשיטת מצליח עלויות שחרור נוספות. פניתי בתלונה לאיביי אחרי יומים השתחרר לדואר שליחים כאילו לא קרה דבר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

erby
05-10-16, 20:49
קרה לי כבר פעם אחת שבצעתי רכישה כשהמשלוח דרך הדרעק הזה.
לאחר שבוע מהתשלום ומהודעת השילוח מהחנות, אני מקבל את הכסף חזרה לחשבון הפייפאל עם הודעה מאיביי כי השילוח שהם עובדים איתו טען שהמוצר גדול מדי והם לא יכולים להוביל אותו.
אידיוטים.
בלי להציע שום אפשרות נוספת. ועוד עדכנו שההחזרה לחנות המוכרת היא ללא חיוב מצידי.

six 4 life
05-10-16, 20:56
לי היה נסיון חיובי ראשון לא מזמן עם השירות הזה של איביי (כי הטוטאל כולל המיסוי היה נמוך יותר משהיו גובים ממני בארץ אם הייתי שולח בדרך הרגילה) בחבילה של מוצר ששוקל 11 קילו.
המעקב אחרי החבילה אכן חרא וזמן ההגעה התאחר בערך כשבוע וחצי מהמצויין בזמן הקניה, אבל את זה אני תולה כמו בכל בעיות איחור במשלוחים (איך לא) - בחברת השילוח הישראלית שמטפלת להם בזה.
אגב אם אני לא טועה את האופציה לתוכנית הזאת המוכר קובע בזמן פרסום המכירה ולא הקונה בוחר. הקונה יכול רק לבחור אם לקנות או לא.

shayw
05-10-16, 21:35
קרה לי כבר פעם אחת שבצעתי רכישה כשהמשלוח דרך הדרעק הזה.
לאחר שבוע מהתשלום ומהודעת השילוח מהחנות, אני מקבל את הכסף חזרה לחשבון הפייפאל עם הודעה מאיביי כי השילוח שהם עובדים איתו טען שהמוצר גדול מדי והם לא יכולים להוביל אותו.
אידיוטים.
בלי להציע שום אפשרות נוספת. ועוד עדכנו שההחזרה לחנות המוכרת היא ללא חיוב מצידי.

מעניין...
מה היה גודל/משקל החבילה?
מה היתה ארץ המקור?

אני חושב על הזמנת מקרר לרכב מארה"ב (גודל/משקל די גדול... מעל 20 ק"ג).

תודה,
שי

kobiarava
06-10-16, 06:33
לי יש ניסיון מצויין עם 3 רכישות שנשלחו בגלובאל שיפינג, 3 המקרים מארה"ב , עלות המיסים היתה סבירה ומשלוח היה יעיל, עד דלת הבית.

קובי

lizard
06-10-16, 06:55
כן זה קורה לפעמים. לכן אישית מקרר הייתי מביא דרך buy2usa

boaz avrahami
06-10-16, 07:20
השרות הזה לרוב יקר בהרבה מהאלטרנטיבות ועם הרבה מקדמי ביטחון למשלח מבחינה כספית.
אין החזר כספי ניסיתי לקבל ואירי שטירטרו אותי מהשרות לקוחות של איביי למשלח בסוף אמרו שזה פיקס וזהו...

המהירות איטית ביחס לביי2. המון ידיים בדרך.

למיטב זכרוני, היתרון הוא שאפשר להחזיר דרכם מוצר פגום ללא עלות.
יש גם בבי2 שרות כזה אבל בתשלום מוזל.

אם המחיר שילוח אצלם לא זול באופן חריג לא אשתמש בהם

אגב, מקרר צריך לדעת ליבא אחרת הסיווג מכס לרוב יהיה אביזרי רכב ולא מקררים ואז תשלמו יותר מס סתם...

מוני אורבך
06-10-16, 08:27
מנסיוני השילוח הכי זול מהיר ויעיל הוא של אמזון.
הרבה פעמים מוצרים באמזון עולים דומה ב EBAY אבל השילוח הרבה יותר זול.
באמזון זה עובד תמיד ללא עלויות נוספות עד הבית.
לפעמים מתעקב.. בכל המקרים באשמת דואר ישראל או חברות השילוח המקומיות.

GSX גם הוא עובד ועובד טוב, אבל...
לפעמים המוכר לא מתאר את המוצר כמו שצריך (בדרך כלל כאשר הוא יוצא דופן בגודל הנפחי)
ואז העסקה מתבטלת.
לא תמיד (לרוב לא) מגיע בזמן, אבל תמיד מגיע
לרוב יותר יקר מאמזון.
לכן בדרך כלל אני מעדיף לקנות מאמזון (אפילו שלפעמים יותר יקר מ EBAY) כי הוא תמיד יגיע לרוב בזמן.
אחרי זה EBAY GCX
ולבסוף BUY2USA וכו.. כי הם יקרים בשילוח (יחסית כמובן)

אבל תמיד יש הפתעות, ובדברים יקרים (וגדולים) כדאי כמובן לבדוק את כל האופציות, כולל המקומיות.
לפעמים יש מבצע טוב בארץ שמתקרב למחיר כולל שילוח בחול ואז כדאי כמובן בשביל המהירות והאחריות.

shayw
06-10-16, 08:47
תודה רבה על כל התגובות וההתייחסויות.

במקרה הספציפי שלי:
1. אין שילוח ישיר של אמזון לישראל
2. השילוח דרך eBay GSP יוצא יותר זול מ Buy2USA (זול אפילו מהשילוח הימי, על אחת כמה וכמה מהשילוח האווירי)

רציתי לוודא אמינות משלוח ו"היעדר הפתעות" מבחינת עלויות.
ממה שהבנתי עד עכשיו:
אמינות משלוח - היו פה ושם מקרים שבהם העסקה התבטלה בגלל סיבות שונות (משקל/גודל חריג, סיווג לא נכון של המוצר). בכל מקרה הכסף הוחזר במלואו. המשלוח איטי יותר
"היעדר הפתעות בעלויות" - בשורה התחתונה מבחינת עלויות אין הפתעות

נראה לי שקיבלתי את התשובות שחיפשתי.

תודה,
שי

מוני אורבך
06-10-16, 09:03
רד למען הידיעה..
EBAY מגן מאוד מאוד על הלקוח, וההחזר הכספי מובטח, כפי שצוין.
לא ממזמן היה לי עסק עם מוכר ב EBAY שמכר לי ברזנט FRAMELESS לרנגלר AS NEW
קיבלתי את הברזנט, אכן במצב מצוין אבל אין גג רק חלונות!
פניתי למוכר עם הקבלנה, ניסה למכור לוקשים, EBAY התערב וכל הכסף חזר מיד.

lizard
06-10-16, 09:25
גם עלי אקספרס ואמזון מגבים את הלקוחות שלהם

boaz avrahami
06-10-16, 09:43
במקרה הספציפי שלי:
1. אין שילוח ישיר של אמזון לישראל
2. השילוח דרך eBay GSP יוצא יותר זול מ Buy2USA (זול אפילו מהשילוח הימי, על אחת כמה וכמה מהשילוח האווירי)

ברוב המוצרים שעניינו אותי השילוח של איביי יצא דומה או הרבה יותר יקר מ BUY2 ולכן אני לא קונה אוטומטית אלא בוחן את מחיר המשלוחים והמיסוי.

אחד היתרונות הגדולים של אמזון הוא שלרוב הפריטים יש בתאור הפריט כבר את הסיווג מכס שהמוכר נתן להם.
אפשר למשל להעתיק את כתובת המוצר ולהדביק באתר ביי2 היכן שיש מחשבון וככה לפרק ולהבין את מחיר ההובלה והמיסוי.

shayw
06-10-16, 09:53
ברוב המוצרים שעניינו אותי השילוח של איביי יצא דומה או הרבה יותר יקר מ BUY2 ולכן אני לא קונה אוטומטית אלא בוחן את מחיר המשלוחים והמיסוי.

אתה צודק, בועז.
כמו שכתבתי - במקרה שלי - בדקתי, ו eBay יוצא זול יותר.

שי

erby
06-10-16, 21:11

תודה,
שי

גם אצלי זה היה ככה. תמחור עלות המשלוח היתה טובה ביחס לאלטרנטיבות. בדיעבד טובה מידי.
כאמור, המשלוח הוחזר לשולח וזוכיתי.
המוצר היה אוהל גג גדול במיוחד. שוקל 68 ק"ג.

נשלח בסוף דרך B2USA

ולגבי מי שהתייחס למשקל הנפחי, זה לא מעניין. יש מוצר, אתם נותנים הצעה, עמדו מאחוריה. סתם ביזבזו לי שבועיים. במקום לחנוך את האוהל בסוכות זה יאלץ להמתין לחנוכה...:)

ד ו ר ו ן
07-09-17, 19:14
מעלה מהאוב..

המוכר אומר שהוא עובד דרכם, אבל אני לא רואה את האופציה הזו בדף של המוצר, אני מפספס משהו בתהליך?

six 4 life
07-09-17, 20:50
הוא צריך לעדכן את זה במכירה אחרת זו קניה רגילה לכל דבר. שלח לו צילום מסך ובקש ממנו לנסות להגדיר מחדש משלוח דרך איביי גלובל שיפינג לישראל במכירה הזו.

boaz avrahami
08-09-17, 03:01
מעלה מהאוב..

המוכר אומר שהוא עובד דרכם, אבל אני לא רואה את האופציה הזו בדף של המוצר, אני מפספס משהו בתהליך?

תדביק מה רשום לך בפרטי המשלוח...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ד ו ר ו ן
08-09-17, 09:24
זהו שלא רשום והבחור התעקש שהוא "יסדר" את זה אחרי הרכישה עכשיו בתהליך הוא לא יכול לשנות את הסדר המשלוח.

לא יודע כמה זה נכון, לא מכרתי באיביי כלום, אבל זה לא משרה בטחון.

חפרתי קצת באיביי לראות עלויות של התכנית למשלוח לארץ של חבילות דומות והטווח היה גדול מאד, בין השאר בגלל המיקום של השולח בתוך ארה"ב, בחוף המזרחי באזור 50-70$ וכמה שמתרחקים מערבה ודרומה הגיע עד 310$!

הובחור נמצא בדרום-דרום מערב..

אז החלטתי לא לסמוך עליו, כדי לא להתקע עם מוצר שעולה 30$ ושילוח עצום.

הוא לא היה כזה קואופרטיבי, יש אחרים.

-->