PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיכל מים כמו של חח"י

גיא
18-11-05, 21:17
מי יכול להכניס כמה פרטים ?

מיכל ( תמונה ) סוג גודל

איך זה עובר את הפח ?

איך מתחבר הברז למיכל ?

איל המיכל מקובע לאוטו ?

תודה.

Discomania
19-11-05, 00:12
המיכל מקובע בתוך מקרר גדול מנירוסטה שמפורק מהרכב טרם מכירתו . המקרר מקורר על ידי קרח בלבד ואין לו יכולת קירור זולת הקרח . מהמקרר יוצא צינור רגיל שמתחבר לברז שאתה רואה מבחוץ דרך חלל הכנף האחורית ללא כל חיבורים מיוחדים . גם מיכל המים עשוי נירוסטה מהזן המיטבחי ( פשוט לא זוכר את המספר ).

שולי

גיא
19-11-05, 08:34
שוב תודה שולי ,

עדיין 1000 ומעלה זה יקר מידי.

תמונות ולבנות לבד ! ....

נמרוד
20-11-05, 23:17
מיכל החח"י באוטו שלי:

קוביה מרותכת מנירוסטה בנפח של בערך 30 ליטר, מונחת על רצפת הרכב ומקובעת עליה עם פס מתכת מכופף לצורת אומגה ומחובר לרצפה עם שני ברגים ואומים. לתחתית המיכל מרותך צינור נירוסטה שבולט מתוך חור ברצפה, למטה מחובר אליו צינור גינה רגיל עם בנד רגיל, וזה מגיע אל הברז. הברז הוא ברז גינה סטנדרטי עם הברגה חצי צול. לברז מוברג מתאם לצינור שלדעתי הם חרטו במיוחד, מדובר על משהו מאד פשוט שכל חרט יעשה לך תוך שניות. החלק שאני לא יודע בדיוק מה המקור שלו זה הבית של הברז, זה עשוי מפח פשוט עם גימור כרום ואני בטוח שזה חלק קנוי מהמדף, השאלה רק באיזה חנות... צריך לחפש קצת. המיכל סגור עם פקק הברגה על מכסה גדול יותר שמוברג למיכל, כשאתה מפרק את המכסה אפשר להכניס פנימה את היד כדי לנקות בפנים.

המיכל בצד ימין עם פס המתכת שחובק אותו:
http://www.jeepolog.com/ext_images/toy8.jpg

הברז (אני החלפתי אותו בינתיים לברז גינה ממתכת במקום הפלסטיק שבתמונה):
http://www.jeepolog.com/ext_images/toy7.jpg

גיא
20-11-05, 23:36
תודה.

Discomania
21-11-05, 17:35
נמרוד הבית של הברז אם תסתכל שוב ותיזכר בתורנות המטבח שלך אולי יעלו רעיונות מאיפה אתה מכיר את הבית הזה . ובמקרה ולא עשית תורנות מטבח זוהי כערת סידור מהמטבח המוסדי .

שולי

נמרוד
21-11-05, 20:51
יצאתי לקורס קצינים כדי לא לעשות מטבחים ואכלתי אותה בגדול...היום במטבח של אשתי אני התורן הקבוע וזה כנראה לתמיד :lol:

לא הבנתי מאיפה זה?

Discomania
21-11-05, 23:10
אתה מכיר את הקערות ששמים בהם סכו"ם ? אז זו קערה כזו אומנם חצי מהגודל הסטנדרטי אבל עדיין זו אותה הקערה וניתן להשיג כאלו בחנויות לציוד למטבח המוסדי . ממש סטנדרטית כמו הברז.

שולי

ERAN NO 1
22-11-05, 13:00
אני את שלי העפתי החוצה ועשיתי מהחיצוני ארגז כלים די נחמד (כולם שאלו אותי אם אני מוכר גלידה) הוא בדיוק ברוחב של הארגז בין הכנפיים

יכול להיות שהפנימי מסתובב אצלי איפשהו אם מישהו מחפש

doodoog
02-12-05, 17:01
איזו מידה הצמיגים שבתמונה ועל איזה ג'אנט הם ?
תודה

שחר 9
02-12-05, 19:13
אם אתה מדבר על התמונה של נמרוד אז 31.10.5.15
גאנטים אמריקן רייסינג.

doodoog
02-12-05, 22:53
:wink:

-->