PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה אני יכול לקבל על פגוש הTJM של סניילי?

חנן-ג'יפולוג
18-11-05, 22:44
http://img360.imageshack.us/img360/7456/img15995zl.jpg

יש לי אפשרות לקנות כננת רמזי פטריוט ביחד עם פגוש של אספיר שהיו על היילקס 97 כולל כל התושבות, וזה יחסוך לי את נסיון ההתקנה של הסופרווינץ' S9000 (שהיתה על המצבה) על ההיילקס. השאלה היא בכמה אוכל למכור את הTJM ?

asafk
18-11-05, 23:17
1. מה הבעיה להתקין את הסופרווינצ' על הTJM? (חוץ מזה שזה חרא של פגוש) יש את החלונות למעלה- תחתוך מסביב עם פלזמה (או דיסק) חור בגודל של הכננת, וזהו (הרולר אותו דבר, הברגים שמחברים את הכננת לפגוש אותו דבר- הכל אותו דבר).

2. אם בכל זאת- על הTJM אתה יכול לקבל 1500 ש"ח בלי להתאמץ

3. אבל יותר חשוב- כמה תרצה על הכננת?

אסף.

חנן-ג'יפולוג
18-11-05, 23:53
1
. מה הבעיה להתקין את הסופרווינצ' על הTJM? (חוץ מזה שזה חרא של פגוש) יש את החלונות למעלה- תחתוך מסביב עם פלזמה (או דיסק) חור בגודל של הכננת, וזהו (הרולר אותו דבר, הברגים שמחברים את הכננת לפגוש אותו דבר- הכל אותו דבר).

לא יודע, יותר קל להתקין משהו שהוא כבר מוכן, מה גם שבחבילה שאני מדבר עליה יש כבר תושבות מוכנות לשילדה של ההיילקס-בולט און.

2. אם בכל זאת- על הTJM אתה יכול לקבל 1500 ש"ח בלי להתאמץ

סבאבה, תודה.

3. אבל יותר חשוב- כמה תרצה על הכננת?

בשביל זה אני כבר צריך להסביר קצת יותר: הזוג שקנה את המצבה רוצה שאני אוריד במשרד הרישוי את הרישום של הכננת, או שאני אשאיר אותה להם והם ישלמו לי על קניית כננת משומשת אחרת, ככה שאני לא אצא מופסד, אבל הם לא רוצים להשקיע בזה יותר מ1500 ש"ח, שזה לא מחיר ממש ריאלי לכננת במצב טוב, אני חושב. הכי קל לי לומר להם שאני מעדיף את הכננת שלי, לקפוץ למשרד הרישוי ולהוריד את הרישום של הכננת, אבל הבטחתי להם שאני אברר עוד אופציות. בקיצור, אם אני כבר מוריד את הכננת אז זה לשימושי האישי, כך שעיסקה ביני ובינך לא רלוונטית, אבל בשביל שיהיה לי בסיס להבנה, כמה היית מוכן לשלם על כננת כזו? אני קניתי אותה חדשה לפני כשבע שנים, והיא עברה כמה עשרות טובות של חילוצים, אני מניח שמעל 60, תוך כדי הקפדה מוחלטת על מניעת התחממות. לא עברה תחזוקה כלשהי, מעבר לחיזוק בורג מינורי במסגרת האחריות.

חנן-ג'יפולוג
19-11-05, 00:01
האמת היא שאני שוקל מאוד ברצינות לעשות רסיברים מקדימה, מאחורה ובארגז ושהכננת תשב ביומיום בארגז. בניגוד לעבר שאז חיפשתי כל הזדמנות להיתקע, לחלץ את עצמי, או סתם לחלץ אחרים, בשנים האחרונות יצא לי להשתמש לעתים מאוד נדירות עם הכננת, לא חושב שיותר מפעם בשנה בממוצע, ובשביל זה לעבור את העינוי במשרד הרישוי נראה לי מיותר, מה גם שאני מרוויח ככה אפשרות לחלץ לאחור וכן וו גרירה נשלף, שזה טוב. הוו הנוכחי, בשילוב עם האורך של החלק האחורי של ההיילקס הוא מחרשה רצינית.

-->