PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמארטפון G3 של LG מתחמם בטעינה

YoavR
07-10-16, 10:05
בזמן האחרון כשאני משתמש באפליקציות כמו עמוד ענן, ווייז ויוטוב בזמן טעינה כעבור זמן קצר הטלפון מודיע שכרטיס הסים לא במקום ומאתחל את עצמו.
שמתי לב שהוא מאוד מתחמם.

אפליקציות הניווט טורפות בטריה וללא חיבור לכבל טעינה הן לא שימושיות במיוחד.

מה עושים?

elro
07-10-16, 11:00
איפה הטלפון ממוקם? נסה למקם אותו קרוב לפתחי מזגן/צל וכיו"ב.
אותה בעיה אצלי אם אני משתמש בטלפון בזמן טעינה, ברכב של העבודה מיקמתי ליד פתח מזגן ונגמרו הבעיות.
בג'יפ אני משתמש בטאבלט שזמן הסוללה יותר ארוך, כך שאני יכול כמה שעות ללא טעינה.

erezgur
07-10-16, 11:01
תתחיל ממטען איכותי וכבל איכותי.
דאג שהמכשיר יהנה מהמזגן.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

zivo
07-10-16, 12:22
בן כמה המכשיר?
האם היה שינו במטען שאתה משתמש?
(לדעתי זו לא בעיית כבל).

אם אני לא טועה , המכשיר הזה מגיע עם שתי סוללות שניתנות להחלפה, נסית להחליף סוללה?

YoavR
07-10-16, 13:08
המכשיר בן כשנה.
ברכב (ב') הוא נטען ע"י שקע USB סיני שאמור לתת 2.1 אמפ' עם כבל לא איכותי במיוחד. עד ממש לא מזמן לא היו בעיות. הוא מקובע לתושבת RAM שמעוגנת בגג, צמוד למראה המרכזית. המכשיר בצל אבל מימים חמים מאוד הוא התחמם. פעם אחת, ממש מזמן הוא התחמם ונתן התראת התחממות.

התופעה שתארתי קרתה לי פעם אחרונה בנסיעה ברכב (א') בערב ברכב קריר וממוזג מחובר לכבל מקורי עם ווייז מופעל. לכן לא נראה לי שזה כבל.

בשטח אין מזגן. עד היום לא היו בעיות.

MMR
07-10-16, 13:56
גם אצלי בעיה זהה עם אותו המכשיר. אם אתה משתמש בכיסוי הגנה למכשיר תסיר אותו, הוא מעכב את פליטת החום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

eysham
07-10-16, 18:03
אצלי הייתה בעיה זהה והחלפת SIM שהיה ממש שחוק באיזור המגעים שלו מסיבה לא ברורה פתרה אותה.

jacob72
07-10-16, 20:04
תבצע שידרוג גרסא של סמסונג.
כנס ל "אודות" ,ובצע שדרוג .
זה אמור לפתור הבעיה
בהצלחה

IlanG
08-10-16, 01:34
בזמן האחרון כשאני משתמש באפליקציות כמו עמוד ענן, ווייז ויוטוב בזמן טעינה כעבור זמן קצר הטלפון מודיע שכרטיס הסים לא במקום ומאתחל את עצמו.
שמתי לב שהוא מאוד מתחמם.

אפליקציות הניווט טורפות בטריה וללא חיבור לכבל טעינה הן לא שימושיות במיוחד.

מה עושים?
תקלה ידועה ( קרה לי אותה תופעה לפני מספר חודשים) ברוב הסמרטפונים מסידרה g 4 של lg וגם חלק מסדרה 3 g,( חפש עשרות כתבות על כך ברשת - כול תביעה יצוגית מול היבואן המקומי רונלייט) , לצערי הטלפון שלך נכנס לשלבים מתקדמים של תקלה בלוח אם ( התופעה מתחילה בריסטרט עצמי ומסתיימת בסוף כאשר המכשיר יום אחד פשוט נכבה ולא נדלק או ניתקע בשלב עליה) מה שיצרך החלפה , מומלץ לגבות את המידע בטלפון על כרטיס זיכרון .

Sent from my LG-K520 using Tapatalk

YoavR
17-10-16, 06:36
המכשיר עם הגרסה האחרונה והעדכנית.

ביצעתי שיחזור הגדרות יצרן.
קיבלתי טלפון חדש ונקי. הבעיה נעלמה.
בנתיים...

-->