PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר רמקולים לרכב של חברת Hertz?

razzamataz
07-10-16, 23:49
אני משדרג את מערכת השמע האורגינאלית והנוראית בדאציה
ובתור התחלה רוצה להחליף את הרמקולים האחוריים בזוג קואקסיילים קצת יותר עוצמתי...ומשם נראה איפה נסיים עד שהאוזן תגיד די...

ולכן מישהו מכיר ויכול לתת המלצה על סדרת DCXשל הרץ? זוג שלהם 40 וואט RMS כל אחד עולה 290 ש"ח!
קצת זול אבל ראיתי בכמה מקורות שהם חברה שנחשבת איכותית
חשוב לי להבין האם זה זבל עופות ולהוסיף עוד 200 שקלים לסט של מורל או כדומה...

amirmoshe
08-10-16, 05:59
הרץ חברה טובה, אך כמו בכל חברה יש רמות. זו רמת הכניסה שלהם.
אני הייתי ממליץ לך ללכת על jbl מסדרת הgto שזו רמה מעל הרמת כניסה. תיקח את הדגם של ה70 וואט rms. הם נצילים מאוד ויעבדו יפה גם ללא הגברה.

omri_t
08-10-16, 06:28
אני יכול לומר דברים טובים מאוד על מורל.

בשביל 200 שח... לטעמי שווה.

opl
08-10-16, 07:43
היי לי יש קומפוננט (טוויטר וקרוס אוובר) של הרץ עם מגבר וסאב פשוטים, לפי התמונות ברשת יש מצב שזה מהסדרה הזו. בכל אופן בשלב מסויים ניתקתי את הטוויטר והקרוס כי זה פשוט נתן סאוונד צורם. הרמקולים עצמם סבירים ומחזיקים בינתיים 3 שנים, אני שומע בעיקר DUBSTEP ובעוצמה גבוהה דבר שידוע כמפרק ממברנות. היום הייתי מוציא בכיף עוד קצת כסף למשהו עדיף.

amirmoshe
08-10-16, 07:46
כיול טוב של המערכת יכול לתת לך תוצאות מדהימות.

opl
08-10-16, 07:59
מסכים, הניתוק היה אחרי כיול (לא על ידי).

razzamataz
08-10-16, 21:22
באמת שמעתי ביקורות טובות לסדרה הזו של JBL
אפשר קישור לדגם של JBL בקוטר 5.25? מי מוכר אותם? מצליח למצוא רק בקטרים גדולים יותר - אופציה חליפית זה מורל מקסימו שגם נותנים 70 RMS

amirmoshe
08-10-16, 21:23
המלצה שלי, תלך על 6*9 מאחורה מהסדרה הזו. התמורה הכי טובה לכסף. ב5.25 הבאס יהיה חלש מדי. וממש לא תרגיש שיפור

razzamataz
09-10-16, 00:18
מאחר והרמקולים ממוקמים בדלתות, והמגש הוא מגש שאני שולף די הרבה (לא מגש קבוע כמו בפרייבט של פעם) אני רוצה להתחיל בלהוסיף קצת עוצמה בגדלים הקיימים. אח"כ נחליף גם את הקדמיים בקומפוננט ואם עדיין יהיה חסר באס...אז מגבר וסאב קטן.
אבל אני לא מחובבי הבאסים המרעידים ולדעתי 4 רמקולים חזקים יספקו את הצורך שלי.
עכשיו השאלה עם הרץ 40 RMS או מורל 70 RMS קואקסיילים way 2 לאחוריים (290 מול 550 ש"ח בהתאמה) בכל אופן הרדיו המקורי בטח נותן חצי מזה...
האם כדאי לשלם את התוספת? זה שמורל חברה ישראלית כבר מוסיף

amirmoshe
09-10-16, 05:22
אם יש אפשרות תגדיל ל6.5 אינץ ואז ההבדל הוא גדול. כשאמרצי שיחסר לך באס לא התכוונתי לבאס מטורף. התכוונתי לבאס המינימלי שתרצה בשביל סאונד מאוזן. בכללי, כמה שהממברנה גדולה יותר, טווח התדרים יורד נמוך יותר = באס

amirmoshe
09-10-16, 05:23
ודרך אגב, יש מחברים של 4 גידים בדיוק לצורך שליפה של מגשים אחוריים.

elibaba
09-10-16, 11:40
אם מעניין אותך, יש לי סט של זוג רמקולים 5.25" שהבאתי מארה"ב ולא התקנתי, עדיין בקופסה סגורים. 250 ש"ח והם שלך.Rockford Fosgate R1525 (http://www.rockfordfosgate.com/products/details/r1525x2)

Derish
10-10-16, 20:08
מישהו מכיר ויכול לתת המלצה על סדרת DCX של הרץ?
סדרת דיאצ'י של הרץ היא, כמו שנכתב לעיל, דרגת הכניסה של יצרן איטלקי איכותי למדי. הדגם הנ"ל היה מותקן אצלי, כמו גם קומפוננט מסדרת האנרג'י שלהם (אחת למעלה) וסאב קטן של 8". כולם נתנו סאונד מעולה ותפקדו היטב במשך שנים בשימוש רגוע.

לא כל הרמקולים נבראו שווים, אבל זה לא עניין של איכות אלא יותר של אופי הסאונד. אני בסופו של דבר התחברתי יותר למורל טמפו, בעוד שמישהו אחר אוהב יותר רוקפורד או MB QUART. לכולם יש זכות קיום ובשוק הישראלי אין הרבה זבל. הרץ נחשבים מתאימים יותר למוזיקה קלאסית או easy listening ופחות למוזיקה אלקטרונית למשל, אבל הרבה מהתוצאה הסופית יהיה תלוי גם בהגברה ובאקוסטיקה של הרכב. בקיצור, לבסס קניה על ביקורות או על ערכי ה-RMS לבדם לא יבטיח הצלחה.

אם אתה מחפש 'לסגור פינה' - הייתי רוכש את הסט של אליבאבא בלי לחשוב פעמיים. אם השיקול העליון הוא עלות-תועלת, עקוב אחרי לוח האודיו (http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?40) של CF, יש שם מציאות מיד שניה ובמצב מעולה. ואם בא לך להיכנס לעובי הקורה, גש עם דיסק לחנות שמחזיקה כמה סוגי רמקולים והאזן לכולם ע"מ להחליט מה נאה בעיניך.

שמעתי ביקורות טובות לסדרה הזו של JBL.
מנסיוני האישי וממה שקראתי בפורומים - המוצר בנוי היטב אך בעל סאונד גנרי והפרדת תדרים גרועה. לא באמת מצטיין בכלום ולא מוסיף כבוד למותג. יכול להיות קניה טובה במחיר הנכון, אבל אל תצפה שם לגדולות ונצורות.

-->