PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוילאובר לסופה

storms
09-10-16, 21:35
היה סט של רוביקון אקספרס על האוטו, אחרי שהוא שקע עשיתי אצל חמילבסקי זוג קפיצים אחוריים ועירגול לקידמיים.
אבל כשאני מעמיס את האוטו הנדנדה הולך אחורה קצת (תלוי כמה אני מעממס כמובן) ומשתדל תמיד לאזן מבחינת צדדים ואת הדברים הכבדים יותר שם במרכז למטה איפה שהספסל האחורי כי גם ככה לא יושבים שם.

העניין הוא שנפל לי ליידים זוג קוילאוברים של בילשטיין ועלהם כתוב 3306b46-1103-h1 מחיפוש באינטרנט לא היה יותר מידי אינפורמציה אם מישהו יכול לספר לי עליהם אשמח.
בשורה התחתונה רציתי לשאול האם כדאי לשים אותם על האוטו וכשהו עמוס פשוט "להקשיח" אותם?
מה דעתכם בעניין? ועוד הצעות וטיפים העניין העמסה התקבלו בברכה

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

asafpeleg
09-10-16, 21:54
וזה עוד לפני שהתקנת סגירת מתכת.
עצתי: אם בכוונתך לסגור, תמתין עם קפיצים\בולמים. אתה הולך להוסיף משקל נכבד שלא יתאים לקפיצים שיש לך עכשיו כנראה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

storms
09-10-16, 21:59
ירדתי מהעניין הסגירה
עמדה 1 לא שווה את כל הסיפור

storms
09-10-16, 22:01
ירדתי מהעניין הסגירה
עמדה 1 לא שווה את כל הסיפור

ואם כבר אז אני כנראה אשקיע בפיבר אבל לא בזמן הקרוב

asafpeleg
09-10-16, 22:02
אתה לא חייב עמדה 1.

storms
09-10-16, 22:08
כששאלתי אז צישהו כתב שם שחייב עמדה 1 וקפיצים ונדנדות מקורים וגאנטים אפילו גם מקוריים ושלי עם אופסט...
לא רוצה להסתבך אני מסתדר עם פתוח פשוט סגור יותר נוח לטעמי

omri_t
10-10-16, 19:14
אתה סתם מסבך את עצמך עם עמדה 1. כתבתי לך.
לגבי הקפיצים-
אצלי יש אחוריים של חמילבסקי. קדמיים... לא זוכר.
בולמי שמן פשוטים.

האוטו ככה כמה שנים.
לטיולים הייתי מעמיס בלי רחמים ובלי חישובים.
לא שקע ברמה שמפריע.
ואני הייתי סגור פח וגם פיבר.

אל תחפש לעצמך בעיות.

כמה עלים יש בסט של חמילבסקי? אולי משהו שם השתנה בסטאפ .

YoavR
10-10-16, 20:46
אבל כשאני מעמיס את האוטו הנדנדה הולך אחורה קצת

זה מה שאמור לקרות. בהנחה שהקפיץ מתאים לרכב מבחינת מידות, ללא עומס לנדנדות נטיה קלה אחורנית וככל שהעומס עולה הנדנדות זזות אחורה.
אם הנדנדות ישרות (אנכיות) יש סבירות שבמצבים מסויימים, בזמן עבודת המתלה הנדנדות יתהפכו. הנסיעה גם קצת פחות נעימה כשהנדנדות ישרות.

storms
18-10-16, 18:19
זה מה שאמור לקרות. בהנחה שהקפיץ מתאים לרכב מבחינת מידות, ללא עומס לנדנדות נטיה קלה אחורנית וככל שהעומס עולה הנדנדות זזות אחורה.
אם הנדנדות ישרות (אנכיות) יש סבירות שבמצבים מסויימים, בזמן עבודת המתלה הנדנדות יתהפכו. הנסיעה גם קצת פחות נעימה כשהנדנדות ישרות.

העניין הוא שאלה נדנדות של רוביקון אקספרס, אם הזווית אחורה.
ואז כשהאוטו במהלך מתלה הנדנדות נוגעות בשלדה.

נמרוד
19-10-16, 17:30
העניין הוא שאלה נדנדות של רוביקון אקספרס, אם הזווית אחורה.
ואז כשהאוטו במהלך מתלה הנדנדות נוגעות בשלדה.

יהיה מועיל מאד אם תעלה תמונה של הנדנדות המדוברות.

omri_t
19-10-16, 18:16
נדנדות אחוריות ישרות?
תחליף. קנה נדנדות בננה. כאלו עם זוית.
כי התושבות בסופה אכן עלולות להיפגע- וזה בגלל שהקיט לא נבנה עבור סופה.

storms
19-10-16, 18:25
http://www.rubiconexpress.com/aux_incl/images.ashx?i=4WD_RE2775.jpg&partNo=R%2FE&w=300&h=300

snirjeepdreamer
19-10-16, 19:36
הסט אפ המושלם מבחינתי לסופה סגורה הוא חמילבסקי מאחורה ורוביקון אחוריים מקדימה. עופר חמילבסקי יודע מה הוא עושה והסטים שלו נבנו באופן ייעודי לסופות. מהניסיון שלי הוא גם עומד באופן מוחלט מאחרי המוצר שלו. כפי שאמרו קודמי תחליף לבומרנג שאקל על מנת שבמהלך סגירת המתלה הנדנדות לא יפגעו בשלדה ותעמיס בשקט בלי לחשוש. קוייל אובר או בולם רגיל זה לא באמת משנה . זה לא מה שיחזיק את הרכב שלך לאורך זמן בגובה הנדרש אלא הקפיצים.

kobiarava
19-10-16, 20:33
לא מומלץ לשים קוייל-אוברים בסופה על מגדלי הבולמים המקוריים. גם לתפקידם המקורי הם גבוליים, ברגע שיעבוד מולם גם קפיץ ולא רק בולם- הם יישברו מהר מאוד (מה שקורה כן ככה לסופות גם על בולם רגיל לפעמים).
במידה ותרצה להרכיב קוייל-אוברים, לא תהיה לך ברירה לדעתי אלא לבנות תושבות בולמים חדשות לגמרי, דבר שהיית שהיתרון שבו הוא האפשרות למקם אותן מחדש בהתאמה לגיאומטריה הקיימת במתלה המשופר שלך, ולאורך הבולמים החדשים שבטח שונה מהמידות המקוריות.

בהצלחה-קובי

storms
20-10-16, 22:55
לא מומלץ לשים קוייל-אוברים בסופה על מגדלי הבולמים המקוריים. גם לתפקידם המקורי הם גבוליים, ברגע שיעבוד מולם גם קפיץ ולא רק בולם- הם יישברו מהר מאוד (מה שקורה כן ככה לסופות גם על בולם רגיל לפעמים).
במידה ותרצה להרכיב קוייל-אוברים, לא תהיה לך ברירה לדעתי אלא לבנות תושבות בולמים חדשות לגמרי, דבר שהיית שהיתרון שבו הוא האפשרות למקם אותן מחדש בהתאמה לגיאומטריה הקיימת במתלה המשופר שלך, ולאורך הבולמים החדשים שבטח שונה מהמידות המקוריות.

דבר שהיית שהיתרון שבו הוא האפשרות למקם אותן מחדש בהתאמה לגיאומטריה הקיימת במתלה המשופר שלך

בהצלחה-קובי

לא הבנתי, למקם אחרת את הקויל-אובר ולא כמו איך שהבולם המקורי?

GodsFather
21-10-16, 12:42
אכן

storms
12-11-16, 12:52
אלה הקוילאוברים... מישהו מזהה?

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161112/1ce77139460e7ab37ffe85bf323afb9e.jpg

ד ו ר ו ן
12-11-16, 17:22
לפי המק״ט אלו בילשטיין מסדרה 7100, מהלך 10״ ללא מיכל חיצוני.

ואם זה לא מסתדר לך ברכב, אשמח להציע.

storms
25-12-16, 21:34
לפי המק״ט אלו בילשטיין מסדרה 7100, מהלך 10״ ללא מיכל חיצוני.

ואם זה לא מסתדר לך ברכב, אשמח להציע.

בקיצור לא התאים,אתה מוזמן לשלוח את ההצעה שלך בפרטי.

ד ו ר ו ן
26-12-16, 17:33
שלחתי לך ה״פ.

גיתאי נוה
29-12-16, 16:55
לשם הדיון, אני נוסע על קוילאוברים של מונרו מאחור כבר קרוב לעשר שנים, והעסק עובד בסדר גמור.
קובי - אתה מכיר את השבירות האלה כתופעה?

-->