PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחזיר שמן לצריה קידמית היילקס 97

בני 71
13-10-16, 11:48
חלק קטן מסתבר שקשה להשיג .הלך המחזיר שמן בציריה הקדמית שמאלית. בדקתי בכמה מקומות באזור נהריה והמיפרץ. ולא מצאתי .אם מישהוא מכיר ויודע להכווין איפה אפשר ליקנות אשמח מאוד. וסדר גודל של מחיר פחות או יותר .תודה בני.

ד ו ר ו ן
13-10-16, 21:34
כדאי מאד להשקיע מעט יותר ולקנות את המחזש HD של מרלין, ובאותה ההזדמנות להחליף את הבוקסות פליז שממרכזות את הצירייה.
ובאותה ההזדמנות כוונון/החלפת מיסבי גלגל לפי הצורך.

אם הבוקסות המקוריות בלויות, ותתקין מחזש מקורי, מהר מאד תחזור הנזילה.

zoharami
14-10-16, 07:24
אצל אלי טמבור

טל חסיד
14-10-16, 16:18
יש לי אם אתה רוצה ליד נהריה, 0522263868

טל

גלעד .ג.
14-10-16, 18:55
חליפי החזיק אצלי 3 שנים עד החלפה יזומה כחלק משיפוץ סרן קומפלט ואז כבר הרכבתי של מרלין...

בכך מקרה יש לי באזור ירושלים...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

tooshey
14-10-16, 21:22
בתור בעלים של הילקס מנהריה כדאי לך מאד להכיר את טל חסיד.
יכול לתרום לך הרבה להבין את הבעיות בהילקס.
לפי הנסיון שלי מחזיר השמן זה רק קצה הקרחון של הבעיה.

בברכה, טושי

בני 71
17-10-16, 15:31
חג שמח לכולם ותודה על על ההמלצות .המחזיר שמן הושג הוחלף מקורי. וגם ניקנה אחד ספייר .מיסבי גלגל הוחלפו באותה היזדמנות. לגביי טל אין ספק שמך הולך לפניך. ובעבר היתיעצתי איתך לגביי פילטר אוויר פתוח לסופה ואשמח לעזרה בעתיד. אני שנים בתחום השטח בעבר עם סופה 93.בחמש שנים אחרונות עם סי גי 7 שנת 82. עדיין אצלי .אפשר להגיד... לתמיד . כך שלגביי חלקים ברכבים האלה אני יודע בדיוק מאיפה להשיג . ההילקס אצלי כחצי שנה מרוצה מאוד לומד להכיר אותו .ואין ספק שיש מה .תודה לכולם. בני.

tooshey
17-10-16, 15:45
אני חושב שעשית טעות בכך שהרכבת מחזש ציריה מקורי.
זהו אחד החלקים הבודדים בהילקס שלא בנוי נכון .
מרלין פתר את הבעיה ופיתח מחזש עבה ורחב יותר.
מכיוון שהמחזש מורכב עמוק בתוך מכלול הסרן והגישה אליו מורכבת, כדאי להרכיב את המחזש הטוב ביותר .
אל תתפלא אם הנזילה תחזור בקרוב.

גם אם היתה לי אספקה שוטפת של מחזש מקורי בחינם, לא הייתי מרכיב אותם, לא ברכב שלי או ברכב של לקוח.

בברכה,טושי

-->