PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה למומחי הגימיני:)

matan123
17-10-16, 23:00
חג שמח חברים. אני לפני קנייה של גימיני שנת 2001
אוטומט עם 230 אלף קמ הוחלף באוטו גיר לפני כשנה
חוץ מזה מצב כללי סביר לגמרי
שאלתי היא האם שווה להיכנס לרכב עם קמ כזה גבוה האם הוא לפני מנוע
או הרכב יכול להחזיק הרבה יותר
אני יציין שהרכב ישמש אותי בעיקר לטיולים
ואשמח לשמוע חוות דעת כללית על הרכב

Tzvika-Pick
17-10-16, 23:56
אף אחד לא יכול להגיד לך כמה קילומטרים בדיוק יחזיק המנוע הנוכחי. יכול להיות שבעוד 500 קילומטר ילך המנוע ויכול גם להיות שהוא יחזיק עוד 50,000.
אבל למה זה בכלל מטריד אותך? זה בסך הכל מנוע... גם אם הוא יתקלקל פשוט מוציאים ושמים חדש. עשו את זה לפניך ויעשו את זה אחריך ואנשים שרדו את זה והם עדיין כאן איתנו בין החיים.

תפרט קצת יותר לגבי מצבו של הרכב, שיפורים במידה ויש, מצב השלדה וכמובן המחיר ואז נדע אולי אם שווה להיכנס לזה או שלא.

erezgur
18-10-16, 10:30
קודם כל - ברוך הבא לפורום, בהצלחה ברכישה.

אם אתה כבר מדבר על רכב ספציפי, אני מניח שבחנת אותו אל מול הצרכים והדרישות וכעת אתה רק רוצה חיזוק לגבי הק"מ שלתחושתך הינו גבוה.
אותו שנוסע כבר 15 שנים, סביר שיגיע ל-230 אלף קמ ואולי אף יותר, כך שהמספר הזה אינו חריג במיוחד.
קשה על סמך נתון של מספר הק"מ לכתוב משהו רציני לגבי מצבו המכני של הרכב, ממליץ לך להתרשם ממצבו הכללי של הרכב ולבדוק את היסטוריית טיפולים אם יש.

ומספר הערות טכניות לגבי ההודעה הראשונה שלך כאן:
1. לא צריך "לצעוק", כלומר להדגיש את כל המילים בהודעה. אם יש צורך להדגיש מילה או שתיים לטובת הבנת הנאמר - ניחא, לגבי שאר הטקסט - השאר אותו בצורה נורמלית / רגילה.
2. כותרת ההודעה - תחשוב שאם כולם היו נוהגים כך כל ההודעות כאן היו בסגנון "יש לי שאלה" / "כנסו להודעה" וכו'. חשוב ומומלץ לבחור כותרת משמעותית שממנה ניתן יהיה להבין על מה מדובר - בצורה כזו אתה מסייע למי שבאמת יוכל לתת לך תשובה טובה להבין שכדאי לקרוא את ההודעה ולסייע.
3. הכלל בפורום ג'יפולוג - מי שלא מבין מספיק / לא יכול לעזור - לא עונה (כמובן שישנם שרשורים יוצאים מן הכלל, בד"כ בפורום אוף-טופיק, אבל לא מן הסוג שכאן), לכן אין טעם להוסיף בהודעה "למומחי הג'ימני"...

שיהיה בהצלחה בבחירת הרכב

matan123
26-10-16, 13:50
תודה רבה חברים. ארז תודה למדתי...:)
זה הדוח שיצא מהבדיקה אבל אפשר לדעת קצת יותר....111473

-->