PDA

צפייה בגרסה מלאה : עכשיו תורי - התייעצות ברכש טנדר

ש01
25-10-16, 10:32
אבא אוטוטו בן 70 והחליט שהגיע הזמן להשבית את הבאפלו (יד 1 !) ולרכוש טנדר חדש.
נוסע בעיקר בשטח/כבישים משובשים (במושב ובין השטחים) מעת לעת בכביש ומידי פעם טיולים (לבד או מצטרף אלינו).
האפשרויות - כל היצרנים, חדש או בן 2-3 שנים.
מה צריך/חשוב - אמינות, נוחות (לפני שנים העבירו 4 ימי טיול בספסל אחורי של נברה והופתעו מהנוחות) ויכולת סבירה.
לצערו, כנראה יאלץ להפרד מרישיון ג בקרוב ולכן האמריקאים כבר לא לרוונטיים.

מת ממליצים?
מיצובישי/טויוטה/ניסן/איסוזו/מזדה/פולסווגן?
הפיאט כבר כאן?

דניאל מאירי
25-10-16, 12:25
אם גיר ידני אינו מהווה מכשול, והתקציב בנמצא - רק היילקס ידני שמגיע עם נעילת דיפרנציאל מקורית.
דניאל

kobiarava
25-10-16, 12:34
מאחר ויש אצלנו גם וגם, טויוטה ראשון כשאין מגבלת עלות, עם יתרון "כוחות השוק" וגם נעילה אחורי (שכנראה לא בדיוק רלוונטית לצרכים), ואחריו דימקס (אני נוסע על החדש ביום יום, וקלטנו אחד חדש נוסף לפני כמה שבועות), עם חיסכון של עשרות אלפי שקלים בעלות הקניה, רכב נוח מאוד עם לא מעט כח ויכולות שטח מרשימות, כרגע הרכב בין קצת יותר משנתיים בלי בעיות אמינות מיוחדות

קובי

אומי5
25-10-16, 13:03
ומה קורה עם הבופאלו?

המשוטט
25-10-16, 15:42
אבא אוטוטו בן 70
לצערו, כנראה יאלץ להפרד מרישיון ג בקרוב ולכן האמריקאים כבר לא לרוונטיים.

מזל טוב

אבי היה באותה התלבטות .
אם לאביך יש רשיון מעל 15 טון אז הוא יכול להישאר עם ה ג׳ ולוותר על כל מה שמעל...

Sent from my SAMSUNG-SM-G870A using Tapatalk

Tzvika-Pick
25-10-16, 17:53
מת ממליצים?
מיצובישי/טויוטה/ניסן/איסוזו/מזדה/פולסווגן?
הפיאט כבר כאן?
אני מבין שאנחנו מדברים יותר על חדש...
המיצובישי מעולה לדעתי. באמת טנדר משובח מאוד, הפתיע אותי לטובה. נהגתי גם בו וגם בטויוטה החדש ואהבתי יותר את המיצובישי. הוא גם קצת זול יותר, קצת מאובזר יותר ומגיע גם הוא עם נעילת דיפרנציאל אחורית בכל דגמי ה-4X4.

הטויוטה אחלה, באמת שהוא לא רע בכלל. אבל לא אהבתי את הבקרות המסרסות והמנוע החדש. הויגו הישן היה טוב יותר לדעתי, למרות העדר הנעילה המקורית.

לניסאן אין כרגע טנדר בארץ ואת השאריות שנשארו ליבואן הזה אולי במחסנים אתה לא רוצה לקנות. מה גם שקרסו מוטורס זה יבואן שאני באופן אישי הייתי מעדיף שלא לקנות ממנו רכבים. שירות גרוע ומחירי טיפולים יקרים מידי.

את איסוזו די מקס אני לא מכיר טוב מספיק.

למאזדה אין כרגע טנדר בארץ.

גם פולקסווגן הפסיקה למכור את הטנדר שלה בארץ. תכלס הוא היה יקר מידי ובתמורה לא הציע שום איכויות שלא מצאת בטנדרים זולים יותר, לכן הוא לא הצליח. בנוסף אין לו הילוך כוח אמיתי, בקיצור לא להיט.

הפיאט כבר בארץ, אפשר להזמין אבל לדעתי אין עדיין רכבים על הכביש. תכלס זה מיצובישי טרייטון עם הגה של פיאט, השאלה היא מי ישלם מחיר כזה על טנדר עם סמל של פיאט שבוודאות יסבול מסחירות נמוכה יותר ומירידת ערך גבוהה יותר לעומת מקבילו היפאני.

ש01
25-10-16, 18:26
ומה קורה עם הבופאלו?

משביתים, עם עוד אחד שכבר על חמורים..

ש01
25-10-16, 18:31
ד.א.,
אין בעייה עם משומש ןאין בעייה עם גיר רגיל

yoni_0000
25-10-16, 20:02
כולם מעולים וכולם יעשו את העבודה.. אתה לא מציג דרישות ספציפיות, אז אני במקומך הייתי הולך על הדימקס- אם הוא יוחזק אותה תקופת זמן כמו הבאפלו אז הסחירות לא רלוונטית, והוא התמורה הכי טובה לשקל.

יניב עמית
26-10-16, 20:00
נוסע על נבארה כבר 8 שנים מהניילון.
רכב מצויין ללא בעיות מיוחדות ומבחינת איכות ונוחות תא נהג עולה לטעמי על השאר.
הבעיה כמו שכתבו כאן שהדגם החדש עוד לא הגיע וקשה למצוא משומש.

ArikB
29-10-16, 15:05
אני בדיוק באותה התלבטות - רוצה לרכוש טנדר חדש.
לדעתי הטרייטון החדש עולה על המתחרים כמעט בכל הפרמטרים למעט פרמטרים זניחים
נשאר רק הפרמטר של הסחירות, אם הרכישה מיועדת לשנים ארוכות עניין זה בטל בשישים
עוד אלמנט נעלם הוא הופעת הטרייטון בדמות פיאט בשוק שלנו, לא ידוע מה תהיה השפעתו על מחירי השוק

נמרוד
30-10-16, 13:48
לפרופיל השימוש שאתה מתאר איסוזו דימקס חדש או כמעט חדש נותן את התמורה הטובה ביותר. הרכב אמין, נפוץ, הוא בנוי פחות טוב לשטח מאשר מיצובישי או טויוטה אבל זה כנראה לא מה שחשוב לאבא שלך.

-->