PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרהורים

בפאלו
26-10-16, 13:42
לפני מספר שנים רכשתי עגלת אוהל(ללא ניירת) שהובאה מבריה"מ ע"י אחד העולים בשנות ה90 ובשבוע שעבר שהיינו בקמפינג חשבתי על להלביש את החלק העליון שלה-שזה האוהל לעגלה שברשותי ולעשות מגירות ככה שכל הציוד יהיה מאופסן וכשמחליטים להגיע לקמפינג אז לא צריך להוציא מהרכב לפתוח אוהלים לשים מזרונים וחוזר לאחור -לאסוף מזרונים לקפל אוהלים להכניס לרכב,
מה דעתכם? ואיפה אני יכול להשיג פרזול מתאים לעשות מגירות מתכת ?

omri_t
26-10-16, 21:32
לא ממש ברור מה אתה מתכוון לעשות.
אבל מי שמתעסק בפירזול שכזה הוא האיש והאגדה חיים רכס בעל מפעל רכסים.

בהחלט בהחלט כדאי לעבור אצלו להתייעצות.
ויש לו הרבה ידע נסיון ושגעונות של גיפאי אמיתי.

בפאלו
27-10-16, 13:06
לקחת את החלק שמעל המתלים(אין בעגלות האלה ציר אלא משולשים וקפיצים) ולהלביש אותו על הבסיס עגלה שלי ומתחת לחלק שנפתח לאוהל לעשות מגירות

boaz avrahami
27-10-16, 14:06
תהרהר עוד קצת...
לי עלו כמה רעיונות מאוד יצירתיים שלא דורשים כמעט עבודה ושעדיף לא לכתוב אותם כאן...
למשל להישאר גם עם הגלגלים של הנגרר הרוסי....
משולשים נשמע על פניו הרבה יותר עדיף מהצירים הקשוחים שיש בעגלה האחרת שלך.

מה עם קצת תמונות?

zivo
27-10-16, 14:33
אתה בכיוון הנכון, וחיים רכס הוא אכן הכתובת הנכונה.
חומר למחשבה.
המשטח שמעל המגירות, הוא בעצם הריצפה של האוהל. שהאוהל מקופל, המגירות יוצאות לצדדים ואפשר להגיע לתכולה של המגירות.
אבל מה קורה שאתה בתוך האוהל וצריך להגיע לתכולה של אחת המגירות?
אני עם בעיה דומה של שינה בתוך הרכב, פתרתי את זה ע"י יצירת פתחים בפלטה שמעל המגירות. מזיזים את המזרון, פותחים את הפתח, ומגיעים לתכולת המגירה מלמעלה (ללא צורך לצאת מהאוהל) :-)

JustDoB
28-10-16, 08:32
http://pin.it/Z3BhCb0
http://pin.it/mV1W9c2

it was a jeep thing

JustDoB
28-10-16, 08:33
אני גם השתעשעתי ברעיון
אבל רק בתנאי שאצליח לאתגר אותו לאוהל גדול 2*4 על עגלה קטנה.

it was a jeep thing

בפאלו
12-04-18, 16:00
תהרהר עוד קצת...
לי עלו כמה רעיונות מאוד יצירתיים שלא דורשים כמעט עבודה ושעדיף לא לכתוב אותם כאן...

מה עם קצת תמונות?
הפרוייקט / מחשבה נזנח קצת ולאחרונה עלה שוב בראש במלוא המרץ, מבטיח תמונות של הרוסי בקרוב, הגלגל של הרוסי הוא 12 אינץ אז אין מצב לגרור אותו בשטח,
בועז אשמח אם תשלח לי את הרעיונות אם הם עדיין בראש בהודעה פרטית

- - - Updated - - -

אתה בכיוון הנכון, וחיים רכס הוא אכן הכתובת הנכונה.
חומר למחשבה.
המשטח שמעל המגירות, הוא בעצם הריצפה של האוהל. שהאוהל מקופל, המגירות יוצאות לצדדים ואפשר להגיע לתכולה של המגירות.
אבל מה קורה שאתה בתוך האוהל וצריך להגיע לתכולה של אחת המגירות?
אני עם בעיה דומה של שינה בתוך הרכב, פתרתי את זה ע"י יצירת פתחים בפלטה שמעל המגירות. מזיזים את המזרון, פותחים את הפתח, ומגיעים לתכולת המגירה מלמעלה (ללא צורך לצאת מהאוהל) :-)
באוהל אני רק ישן וכשאני רדום אז אין סיכוי שאוציא משהו

- - - Updated - - -

אני גם השתעשעתי ברעיון
אבל רק בתנאי שאצליח לאתגר אותו לאוהל גדול 2*4 על עגלה קטנה.

it was a jeep thing
האוהל בגודל 4X1.40

Gilad
15-04-18, 23:08
גם נגרר רגיל לא מחזיק מעמד בנסיעת שטח - אין באמת מתלים והצמיגים בדכ רגישים וזולים

בפאלו
18-04-18, 08:30
תהרהר עוד קצת...

מה עם קצת תמונות?
גלגלים קטנטנים

shmil
18-04-18, 09:01
עזוב אותך מזה.
חרא של פרוייקט, ועדיף שתעביר הלאה - למשל אלי :cool:
:)

נדב42
19-04-18, 14:28
רכס הוא בהחלט הכתובת שלך. יש לו גם רשיון לייצור נגררים אז הוא יוכל לתת לך מענה מלא, כולל רישוי ...

בפאלו
23-04-18, 11:09
תודה נדב אבל רוצה לצמצם עלויות כמה שאפשר במקרה של הנגרר , יש מרצדס 309 שמחכה לתורו להפוך לקמפר מקווה שזה יהיה פרוייקט אב ובן עם הקטן (כרגע בן 6.5 אבל נולד עם הגה ביד כמו אבא שלו)

בפאלו
14-05-18, 14:48
אז את הנגרר 2 טון של חברת החשמל השארתי בצד כרגע ומצאתי נגרר 750 קג משקל כללי עם גלגל 7X16 הרכישה בוצעה בשישי האחרון והוא הולך להיות הבסיס לפרוייקט

shmil
14-05-18, 15:32
שיחקת אותה בענק.
זה גלגל שיאפשר לבנות נגרר שטח!!

חנן גולומבק
14-05-18, 15:40
אז את הנגרר 2 טון של חברת החשמל השארתי בצד כרגע ומצאתי נגרר 750 קג משקל כללי עם גלגל 7X16 הרכישה בוצעה בשישי האחרון והוא הולך להיות הבסיס לפרוייקט

מצויין !

בפאלו
15-05-18, 07:28
שיחקת אותה בענק.
זה גלגל שיאפשר לבנות נגרר שטח!!
תודה זאת היתה הכוונה

בפאלו
15-05-18, 07:37
מצויין !
יש לציין שבזכותך לא נחתי עד שמצאתי , כמו שנאמר "יגעת ומצאת?! תאמין"

עכשיו צריך תוכנית יש לי מיכל מים של חופית קיבולת 100 ליטר בכוונתי לשים אותו במרכז העגלה בדיוק מעל הציר ,את החלק העליון של הקמפר הרוסי אני אעביר לעגלה זאת כך שחסכתי לי לרכוש אוהל גג מה גם שבקמפר הרוסי האוהל הרבה יותר גדול (140X400) בשביל לחסוך במשקל כמה שיותר אני מתכוון להשתמש כמה שיותר באלומניום והשלב הראשון זה לגלח את בסיס העגלה ולהחליף את הפלטת ברזל לאלומניום. תוכנית לנגרר לשטח מישהו???

-->