PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג׳רו קינג קצר 2001/2005

Eden213
07-11-16, 21:52
שלום חברים אני מעוניין לקנות פאג׳רו קינג קצר שישמש אותי גם לכביש וגם בשבתות לטיולים בשטח אומנם לא שטח אגרסיבי, ואני רוצה לדעת עליו חוות דעת מקצעוית מבחינת אמינות דברים שצריך לבדוק בעת קניית הג׳יפ..
ועוד משהו לפי בדיקות בכל מיני מקומות שמוכרים בהם את הפאג׳רואים רובם עם 250/350 אלף קילומטר האם זה הרבה לג׳יפ הזה?

regevzuki
08-11-16, 13:01
אני קניתי עכשיו אחד כזה 2003. הרכב מאוד אמין, טיפול גדול שימוש בחלקים מקוריים בלבד עלה לי אלף ש"ח.
יש לפעמים תקלה בסנסור ואקום של השילוב 4-4 , החלק עולה באיביי 60 ש"ח , מחליפים לבד , לא תמיד צריך להחליף , לפעמים זה רק צינורית יבשה. חוץ מזה מאוד אמין, נוח מאוד בכביש וגם בשטח אגרסיבי. שלי מוגבה וממוגן , ללא הגבהה אין בעייה בשטח בינוני . אם זה דיזל אז 250000 זה כלום למנוע שלו. יכול לעשות בשקט חצי מליון .
אם יש חלון גג- תבדוק שהוא תקין, יש להם מחלה שהברגים משתחררים מהמנוע ואז החלון לא עובד. 20 דקות תיקון בבית במקרה הטוב, במקרה שהמסילה עקומה זה יגיע ל-2500 ש"ח.
חוץ מזה - בדיקה במכון טוב תפתור לך הרבה התלבטויות .

Eden213
08-11-16, 13:22
ועוד שאלה אם ג׳יפ כזה עבר מנוע זאת אומרת שמו לו מנוע חדש ביבוא זה בסדר או שעדיף לא להתקרב

regevzuki
08-11-16, 14:12
לדעתי לא להתקרב, למרות שמנוע חדש מגיע עם מעט ק"מ , לך תדע כמה המכלולים עברו . אני אישית לא מתקרב לרכבים כאלו, למרות שיכול להיות שזו מציאה

Saar
08-11-16, 14:48
רק על מנת לאזן את התמונה הורודה, להחזיק קינג זה לא יותר זול מלהחזיק סוברו ליאונה.
תבדוק היטב את העברת ההילוכים ותוודא שיש רדיאטור נוסף לגיר. שיפוץ גיר לא משאיר עודף מ 10000 שח ועלול לעלות גם יותר.
תבדוק את משאבת הסולר, היא אלקטרונית של בוש והשיפוץ שלה, אם נופל במשמרת שלך, לא זול בכלל.
לטרספר יש 5 סולונואידים ולא אחד (יתכן שכ"א עולה 60 שח, לא בדקתי), ויש עוד 2 בתא המנוע.
תבדוק את מוביל שרשרת הטיימינג העליון, התפרקות שלו עלולה לסיים את חיי המנוע. החלק עולה בין 200 ל 300 שח. ההחלפה פשוטה.
אני נפרדתי בשנה הראשונה מחבילה נאה של שטרות, הרבה יותר ממה שחשבתי שרכב "יפני אמין" ידרוש.

ד"א,
זה לא שהרכב לא אמין/רע. זה רכב ישן ויש לו בלאי. גם טויוטות מתקלקלות וגם שם זה לא זול.

Eden213
08-11-16, 16:01
דיברתי אם איזה בחור והוא אמר לי שהוא החליף מנוע ,משולשים ,תושבות מנוע ,ומשאבת סולר חדשה הכל חדש ,והמנוע הגיע אם 0 קילומטר והוא עשה איתו 50 אלף והוא אומר שהמנוע נתפס בגלל זה הוא נאלץ להחליף אותו איזה עוד דברים אני צריך לשאול אותו לגבי הג׳יפ כדי להיות פחות או יותר בטוח שהוא במצב טוב ולא יגרזן לי את הכיס

guy888
09-11-16, 07:51
לבדוק העברת הילוכים תקינה אוטומט וידנית כשהגיר כבר חם אחרי נסיעה של חצי שעה.
לבדוק העברת מצבים בטרנספר תקינה.
טמפרטורת מנוע.
גובה נוזלים - שמנים ומים יכול להעיד על התחזוקה של הרכב.
כמובן לבדוק שהרכב יבש, אם יש מיגון לדחוף ישים מעליו

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

-->