PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש חוות דעת נחל עתק

לירוןר
09-11-16, 11:19
שלום , אני מתכנן טיול עם גראנד ויטארה 2009 מוגבהת וממוגנת לנחל עתק דרך מעלה סיירים. מכיוון כביש 12 למטה לכביש 90 . האם יש בעיות עבירות , לפי סיפור דרך ב2015 מאבירם ברקאי יש איזה קטע של מדרגות עמוקות סביב קמ 2.85 שיש לו מעקף.
מישהו היה שם לאחרונה ויודע מה המצב ? עדיין יש מעקף? יש אפשרות להסתובב ולחזור אחורה לאוטו , כי השביל די צר למיטב זכרוני מאופניים..
תודה לכל העונים
לירון

chewy
09-11-16, 14:04
הייתי שם לפני חודשיים בערך עם ג'ימני ולא היו בעיות עבירות בכלל. נראה לי שגם לגרנד ויטרה לא תהיה בעיה.

sam1g
09-11-16, 15:43
מעודכן מלפני שבועיים, אין שום בעיה, גם המעקף בסדר גמור.
רצוי לרדת באצבע לסיור רגלי של כשעה, הגבים מלאים !

לירוןר
09-11-16, 18:05
ואאלה איזה כיף , מחר אני שם...
תןדה לעונים

grodnay
10-11-16, 16:57
וגרנד ויטארה לא מוגבהת, מה דעתכם?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לירוןר
11-11-16, 00:26
עשיתי את המסלול עבר בקלות אבל לדעתי לרכב לא מוגבה יהיה קשה בטח אם תהיה עמוס ציוד אבל אפשרי ביחוד עם מכוון ועבודות מעצ קצת אבנים וחול. ואני היית די ריק. בירידה אוהב על יהם במעקף במצב טוב נכון להיום.יש עוד קטעים בדרך בעיתיים אבל סכה זו המרכזית. לגבי הדרך בלי מעקף המדרגות שם עבירות עם עבןדות מעצ ומכווין טוב אולי .

grodnay
11-11-16, 14:23
עשיתי את המסלול עבר בקלות אבל לדעתי לרכב לא מוגבה יהיה קשה בטח אם תהיה עמוס ציוד אבל אפשרי ביחוד עם מכוון ועבודות מעצ קצת אבנים וחול. ואני היית די ריק. בירידה אוהב על יהם במעקף במצב טוב נכון להיום.יש עוד קטעים בדרך בעיתיים אבל סכה זו המרכזית. לגבי הדרך בלי מעקף המדרגות שם עבירות עם עבןדות מעצ ומכווין טוב אולי .

תודה!

-->