PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא ממש טיול ג׳יפים - אטרקציות מוטוריות במודנה

ishc
14-11-16, 20:09
היי לכולם,
אז הטיול בדרום איטליה עבר גם קצת לצפון.
כרגע התמקמנו בדירה בעיר העתיקה של פירנצה. שעה וחצי מפה נמצאת מודנה שאמורה להיות מלאה באטרקציות מוטוריות. אבל הזמן קצר ואני מקציב לעצמי חצי יום ככה אז מה עדיף? מוזיאון פרארי, מוזיאון למבורגיני? מוזיאון אחר? או אם מישהו מכיר אטרקציה שכוללת נהיגה במשהו מעניין במחיר שפוי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
14-11-16, 20:48
מוזיאון פרארי, בהחלט, וגם מוזיאון למבורגיני. בסדר העדיפות הזה.

בפרארי - לוותר על "הסיור במפעל" - זה סיור באוטובוס בין בנייני המפעל, לא רואים כלום. במקום זה לשים לב אם יש קהל ורעש בקצה הרחוב, על הגדרות של מסלול הניסוי פיאורנו, יש מצב שתראו דברים מעניינים.

לגבי נהיגה - יש המון, אבל לא במחיר שפוי. עשרות יורו לדקה. לראותם בלבד.

de fox
14-11-16, 21:44
איפה אתם מסתובבים? כמה זמן? רוצה חוויה מוטורית, שכור רכב דרך סוכנות השכרה (די זול שם) וסע את כביש הדולומוטים שלב גם שינה על הדרך. אם יוצא לך להגיע לאזור העיירה ורנו ליד פרמה (לא העיר ורונה) שלח לי פרטי אנסה לקשר אותך לביקור בסדנת ייצור רכב פורמולה כחול לבן שפועלת שם

de fox
14-11-16, 22:04
נזכרתי בעוד משהו, יש באזור מלא מסלולי מרוצים מקומיים. אני ממליץ בחום אם אתה בקטע לבקר באחד כזה עם מסלול קארטינג רציני -אולי אפילו 2 פעימות ולעשות כמה הקפות. לא דומה לשום דבר שחווית בארץ והדבר הכי קרוב לנהיגת פורמולה שתחווה שם במחיר שווה לכל כיס.

ishc
14-11-16, 22:05
רחוק, הטיול תוכנן במקור לרומא ואחזור נאפולי ואמלפי. היינו והיה כיף אבל מזג האוויר התחיל להיות גשום אז היום בספונטניות נכנסנו לאוטו ותפרנו 600 קמ לפירנצה. שעה וחצי מפה יש את בולוניה שתוסיף לי עוד ק״ג או שניים לאלו שכבר התווספו ולידה את מודנה ששם יש פרארי ולמבורגיני.
כנראה שאני יעשה רק מוזיאון אחד (נשארו סה״כ עוד ארבעה ימים) ובינתיים דווקא למבורגיני קורץ יותר.

נמרוד
14-11-16, 22:15
המוזיאון של למבורגיני קטן ופשוט - מכוניות ומנועים נטו. חובב רכב יהנה מאד. זוגתו - קצת פחות. בסביבה אין כלום, בקושי בית קפה מעבר לרחוב.

מוזיאון פרארי לעומת זאת גדול הרבה יותר, מודרני, מעוצב, צבעוני, אורקולי, רב חושי ורב מפלסי, נטוע באמצע עיר משוגעת ומצועצעת שכולה פרארי. במרנלו יהנה גם מי שלא חובב רכב מושבע. זה ההבדל.

אתה יכול להספיק גם וגם. אנחנו אם אני זוכר נכון בילינו את כל הבוקר במארנלו, ובצהריים הגענו לסנט אגאתה למוזיאון למבורגיני שנפתח בשעה אחת אחרי הפסקת צהריים. שעה-שעה וחצי מספיקים לסיור.

אסף ד.
14-11-16, 22:26
קח סיבוב נהיגה בפרארי קליפורניה, 20 דקות מספיק בהחלט, חווייה שלא תשכח, 0-200 קמ"ש בשניות בודדות בייחוד אם אתה מוותר עם הגיר האוטומטי ומעביר הילוכים עם המוטות מאחורי ההגה.
שווה ביותר, מרשים ומאוד מיוחד.

צריך להזמין מראש לשעה רצוייה:
http://www.pushstart.it/en

פשוט חללית לגיפאים כמונו...
http://images.cdn.autocar.co.uk/sites/autocar.co.uk/files/styles/gallery_slide/public/ferrari-california-t-dtive-021_0.jpg?itok=f7O2bDOE

הילדים לא שוכחים את הנסיעה הזאת, ישבו מאחור...

ishc
15-11-16, 19:17
קח סיבוב נהיגה בפרארי קליפורניה, 20 דקות מספיק בהחלט, חווייה שלא תשכח, 0-200 קמ"ש בשניות בודדות בייחוד אם אתה מוותר עם הגיר האוטומטי ומעביר הילוכים עם המוטות מאחורי ההגה.
שווה ביותר, מרשים ומאוד מיוחד.

צריך להזמין מראש לשעה רצוייה:
http://www.pushstart.it/en

פשוט חללית לגיפאים כמונו...
http://images.cdn.autocar.co.uk/sites/autocar.co.uk/files/styles/gallery_slide/public/ferrari-california-t-dtive-021_0.jpg?itok=f7O2bDOE

הילדים לא שוכחים את הנסיעה הזאת, ישבו מאחור...

זה בהחלט מגניב אבל לא מצדיק לטעמי 320 אירו.
אני אסתפק במוזיאון

assafy
15-11-16, 20:51
אני עשיתי סיבוב עם פרארי קליפורניה כששני הבנים מאחורה. תשעים יורו לשלוש עשרה דקות ברחובות וסביבת העיירה.
קצר ויקר אבל מהנה מאוד. גם הילדים לא שוכחים את זה.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

נדב42
16-11-16, 11:37
מוזיאון דוקאטי ...
תיהנו :)

נמרוד
16-11-16, 11:39
למוזיאון דוקאטי צריכים להרשם מראש. אם תגיע סתם ככה לשער אתה תתאכזב.

ש01
16-11-16, 12:47
צפונית למילאנו יש את מוזאון אלפא רומאו.
מוזאון מאוד יפה ומושקע (הילדים טענו שיפה יותר ממוזאון מרצדס בשטוטגרט).
בתאום מראש, ולהבנתי בחינם, תוכל לקבל סיבוב התרשמות על מסלול מהג'וליה החדשה (תתעניין ברכישה).
*** יש מי שאמר שאם פרארי היו רוצים לייצר מכונית ספורט סאלון היתה יוצאת להם ג'וליה.
הייתי שם ביולי, נאמר לי ע"י המנהלת במתחם התצוגה שכל מי שמגיע ומתעניין ברכישה יכול לקבל נסיעת התרשמות, ולא משנה מאיזו ארץ הגעת (אבל חייבים לתאם מראש).
ובאזור יש גם את מונזה, עם המון פעילות מוטורית.

mickyc
16-11-16, 13:12
ביקור במפעל של פגאני. צריך לתאם מראש אבל חוויה.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ishc
16-11-16, 22:54
תודה
היום קפצנו לאיזור מודנה ואכן ביקרנו במוזיאון של פרארי, היה נחמד לא הרבה מעבר.
למילאנו כבר לא נגיע, אולי בפעם הבאה על אופנוע ובלי הגברת אני אשקיע יותר בעניין המוטורי [emoji12]

נמרוד
16-11-16, 23:22
תודה
היום קפצנו לאיזור מודנה ואכן ביקרנו במוזיאון של פרארי, היה נחמד לא הרבה מעבר.

הלכת למוזיאון במודנה או במראנלו??

ishc
16-11-16, 23:23
מראנלו

-->