PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש הנחיות חדשות לייבוא???

tom1105
17-11-16, 13:16
הזמנתי סט פנסים (מאושר לשחרור מהיר ע"י תקנה 20) , לאחר כמה ימים שהחבילה תקועה בחברת השילוח נאמר לי שהם ממתינים לביקור נציג משרד התחבורה (לא ידוע מתי הוא יגיע) ...
כמו חנון אמיתי שלפתי את תקנה 20 , עם הסבר מבריק על אי הצורך לחכות לנציג וכו...
והתשובה שקיבלתי היא "ע"פ ההנחיות שקיבלנו ממכס נתב"ג כל חלק לרכב לרבות חלקים מכנים, מראות, פנסים וגלגלים צריכים לעבור בדיקה של נציג משרד התחבורה, ולכן אנו מבצעים מולם את הבדיקות על מנת להראותם למכס לאחר מכן בעת הבדיקה לשחרור הטובין"
Wtf?
אין סינכרון בין הגופים או שיש תקנות חדשות שאף אחד לא פירסם?!?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

shachar
17-11-16, 13:41
המממ... חברת השילוח רוצה לגבות ממך עלות שירות עבור הטיפול והשחרור.

השבוע קיבלתי פנס אחורי מ amayama. הדואר ביקשו 35 שח על השחרור והמשלוח הגיע עם שליח.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

IlanHadar
17-11-16, 14:51
נכתב כאן באתר עשרות פעמים, אין לשלוח חלקים עם חברות השילוח למינהן, יכניסו למי שעושה את זה צינור....

ukiuki
17-11-16, 15:48
תשלח להם מייל או פקס
תבהיר כי הפריט הוא לשחרור מהיר על פי התקנה.
תבקש מהם הסבר בכתב לעיכוב ותדגיש שיעשו זאת על נייר החברה ובחתימת נציג ברורה.

tom1105
17-11-16, 19:00
תודה על הדאגה אבל החלק נשלח דרך התוכנית של ebay שכוללת את כל המיסים במחיר... חוץ מהעיכוב של שבוע... אין משמעויות נוספות ... זה פשוט מעצבן...

yoni_0000
17-11-16, 20:02
נכתב כאן באתר עשרות פעמים, אין לשלוח חלקים עם חברות השילוח למינהן, יכניסו למי שעושה את זה צינור....

אז אני מת לדעת איך אתה מביא לפה חלקים שאין להם משלוח לישראל?

כמו שאר הגורמים מהרשויות שתוקעים לנו מקל בתחביב, המכס וכל החברים שלו יכולים לעשות מה שב**ן שלהם (מי יטרח לבדוק..?), ומפרשים את החוק לנוחיותם- או בגלל חוסר מודעות לחוק היבש, או בניסיון לכסת"ח את עצמם..אם הם לא בטוחים במאה אחוז שהחלק כשר, עולה להם כסף להזמין נציג שיבדוק? לא.. אתה משלם... למה להם לקחת את הסיכון?

IlanHadar
17-11-16, 20:59
יוני בגדול עם כל שילוח שעושה את זה דרך הדואר, דווקא דואר ישראל הם ממש בסדר בעניין הזה, הם פשוט לא עומדים בעומס, הם לא ימציאו לך שיטות איך לדפוק את הלקוח כמו חברות השילוח. (עזבו את איכות השירות, התורים וכ'ו זה לא הדיון).
בנוסף יש דברים שכמובן אי אפשר לרשום כאן, אבל תאמין לי שהכל אפשרי ובמסגרת החוק, רק צריך לדעת איך לעקוף עושקים ורשעים למינהם.

tom1105
21-11-16, 13:08
טוב עכשיו זה כבר ממש מעצבן... לא ידוע מתי הבוחן של משרד התחבורה יגיע ( מגיע פעם בשבוע , ימים לא קבועים) , נכון לעכשיו המשלוח מתעכב רק 5 ימים ... סעמק

ukiuki
21-11-16, 18:43
טוב עכשיו זה כבר ממש מעצבן... לא ידוע מתי הבוחן של משרד התחבורה יגיע ( מגיע פעם בשבוע , ימים לא קבועים) , נכון לעכשיו המשלוח מתעכב רק 5 ימים ... סעמק

קח בחשבון שיכולים להדביק לך גם עלויות אחסנה

נמרוד - מערד
21-11-16, 21:42
אני ממתין מעל שבועיים, לשחרור חלק מהמכס, והם לא דיברו איתי בכלל.
נמרוד

tom1105
21-11-16, 21:58
בסוף נגלה שהפוליטרוק בכלל בחופש החודש והכל תקוע...

lizard
21-11-16, 22:10
אני קבלתי היום מאמזון מכשיר קשר ותפוח הגה. בדרך גם זרוע פיטמן מונמכת ופלאגים וגוז'ונים. לפני זה קבלתי 3 תפוחי הגה, מסנן שמן ועוד דברים שאני לא זוכר. אני לא יודע דרך מי קנית ואיך שלחת אבל ללכת על הכי זול זה לא תמיד הכי משתלם. אמזון יקרים יותר זה נכון אבל אתה יודע שהחלק יגיע.

yoni_0000
21-11-16, 22:30
אמזון יקרים יותר זה נכון אבל אתה יודע שהחלק יגיע.

+1 לאמזון.
הזמנתי הרבה מאמזון, כולל חלקיי היגויי דוגמת תפוחים ומחברים של מוט הגה. אף פעם לא הייתה בעיה והכל הגיע.. טפו טפו.
חוץ מזה השירות שלהם מעולה, המשלוח מהיר ועד הבית, כל העלויות הנלוות משוכללות במחיר ואין הפתעות. איביי זה רק כשאין ברירה.

lizard
21-11-16, 22:38
אני מרגיש חייב להסביר משהו חשוב בקשר לאמזון.
דבר ראשון, תמיד שהחשבון שעליו אתם קונים יהיה רשום מישראל. כתובת ישראלית והכול.
היום אמזון כבר לא רק אמזון. המוצרים שאתם רואים נמכרים לפעמים דרך חברות צד ג. כמו איביי למעשה. מה שקורה זה שיש חברות שמספקות את המוצר אבל אמזון מספקת את שירותי המשלוח.
בדר"כ מוצרים אשר לא נשלחים על ידי אמזון לא ישלחו לישראל. אז כדי להיות בטוחים שאכן תקבלו את המוצר, תוודאו שאתם מוגדרים מישראל.
מוצרים שאני רוצה ושלא נשלחים לישראל אפשר לשלוח לBUY2USA אבל במקרה של אמזון עדיף כבר לקנות ישירות דרך BUY2USA ב"קונים עבורך באמזון" שלהם. לטעמי מאוד נוח.
בנוסף אתם יכולים לסמן את התיבת סימון של SHIP TO ISRAEL ואז רק מוצרים שאכן נשלחים לישראל יהיו נראים עבורכם. (לא תמיד זה נכון, לא יודע למה. לכן תמיד צריך לבדוק אם יש משלוח לישראל וכמה עולה) מצמצם מאוד את הרשימה אבל לפעמים משתלם לקנות מוצר שעולה 40 דולר ומשלוח של 10 דולר מאשר מוצר שעולה 20 דולר ומשלוח בתוך ארה"ב עולה 10 דולר.
דבר שלישי, תוודאו שמה שאתם קונים נמצא תחת הAMAZON GLOBAL SHIPPING PROGRAM. זו תוכנית שבה אתם משלמים מראש את כל המיסים ולכן לא יהיו לכם הפתעות כשהמוצר יגיע לארץ. בדרך כלל המוצר נשלח דרך UPS. תלוי במוצר יש כאלו שמגיעים לסניף דואר ויש כאלו שמגיעים עם שליח עד הבית. לא יודע בדיוק מתי זה קורה. I-PARCEL זה בדר"כ מגיע לסניף דואר.

tom1105
22-11-16, 15:19
אז ככה...הגיעה בקשת תשלום של 198 שח... לאחר שסירבתי (תשלחו אותו בחזרה ...) המחיר התחיל לרדתו והתייצב על 85 ומשלוח מהיר מתנה... כרגע נפתח קייס בEbay על הנושא , אעדכן ...

shachar
22-11-16, 16:54
שחרור מהיר בתעריף דואר שליחים הוא 35....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

-->