PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול חד יומי ביער בן שמן עם הילדים בחנוכה - פורסטר

שלמה_55
01-12-16, 19:01
בס"ד

שלום.

בע"ה בחנוכה אני רוצה לקחת את הילדים לטיול חד יומי באזור יער בן שמן עם סובארו פורסטר.

אשמח אם מישהו מכיר את האזור היטב ויכול לעזור במספר נושאים:

א. האם יש תוואי שטח המוגדרים כעבירות קשה ומומלץ להתרחק מהם? והאם יש יעדים שיכולים להיות קשים עקב מזג האוויר?

ב. האם יש מסלולים מיוחדים שכדאי להיכנס אליהם? ואלי אפילו עצות לכיון יעד מסוים? עצה טובה לגבי אפליק' טובה לניווט ?

ג. או אולי יש למישהו פה רעיון טוב יותר לטיול באזור מודיעין/ירושלים?

תודה.

שלמה.

lizard
01-12-16, 19:09
לאבירם ברקאי יש מסלול ממש נחמד באיזור יער בן שמן. אני לא זוכר באיזה ספר. בכל מקרה, אפשר פשוט לטייל בשבילים ביער. גם אם אתה מגיע לאיזור בעייתי אז אפשר לעשות אחורה פנה ולעקוף את המכשול.
יש כל מיני נקודות עניין ביער. יש את בקעת הנזירים, חניון המוסיקה (או משהו כזה) ועוד. אתם יכולים לשלב עם ביקור בפארק הקופים (אם כי הוא לא במצב הכי הכי)

GodsFather
01-12-16, 20:50
אמר נכון מיכה, איזור בן שמן מלא שבילים שמתאימים לפורסטר ללא חשש וגם אם יש ספק, אפשר לעשות אחורה-פנה.

יש מגוון אפליקציות ניווט שדנים עליהן באתר. תחפש פה. אני משתמש בorux בשילוב מפת israel hiking. הכל חינמי.

אתה יכול להכנס לאתר עמוד ענן, לראות את מפת האיזור ולתפור לך מסלול שאותו אחכ תוריד למכשיר. כמובן תוכל גם להעלות לכאן להתייעצות.

איל מ
01-12-16, 21:31
יש קטע שהוא חלק משביל ישראל שיהיה קשה לפורסטר, לא יכול להעלות מהנייד כרגע. זה בחציית הערוץ הראשונה אחרי שיורדים מהציר הלבן

assafy
01-12-16, 23:23
יש הרבה מסלולים שאתה יכול למצוא באיזור. למשל אתה יכול לחפש באתר השטח הישראלי ובמקומות נוספים. טיילתי שם לא מעט עם פורסטר.
עליתי גם לחרבת רגב עם פורסטר אבל זה בהחלט אתגרי עבורו. הנוף מהפסגה יפה מאוד.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

erezgur
02-12-16, 10:38
רק להיות רגישים לכמות המיים שירדו באזור בשבוע שלפני הטיול ובבחירת המסלול שבו אתה נוסע ....
דרכים קלות יחסית הופכות למגרש החלקות בוצי ואז מושג העבירות מקבל משמעויות מעניינות נוספות...

lizard
02-12-16, 11:24
יופי עכשיו בא לי ללכת לשחק שם בבוץ 😂

שלמה_55
04-12-16, 10:54
בס"ד

תודה רבה לכל העונים.

בהחלט נתתם חשק לצאת מהמשרד... :-)

שלמה.

-->