PDA

צפייה בגרסה מלאה : אנדרואיד, אפליקציה להקלטת שיחות שלוקחת גם בלוטות

shmil
04-12-16, 13:29
call recorder ACR קיימת אצלי.
הבעיה שלפעמים לוקחת בלוטות ולפעמים לא קולטת את הבלוטות ומקליטה לכן רק את הצד שלי.

יש למישהו המלצה מנסיון על אפליקציה שלוקחת את שני צדדי השיחה גם כשהיא בבלוטות?
אנדרואיד 5.0.

איל מ
04-12-16, 14:29
בחינם לא מצאתי

shmil
04-12-16, 14:31
חינם לא היה בין הספציפיקציות.
מה שחשוב לי זה שהיא תדע לקחת את התעבורה בבלוטות.

shmulikbg
04-12-16, 16:06
מקליט שיחות טלפון...כך זה נקרא. לדעתי לא מפספס גם בבלוטות'.

zivo
04-12-16, 16:07
בגדול, לא איפון ולא אנדרויד לא מתכוונים לאפשר הקלטת שיחות (בעיקר בגלל בעיית חוקיות במדינות מסוימות).
לוקח לאנדרויד זמן, לסגור את הפרצות, אבל באנדרויד 7 יש הקשחה נוספת.
בעצם כל התוכנות האלו, עובדות "פירטית" ועושות כל מני תעלולים כמו להאזין למיקרופון או לרמקול (תחשוב על המיקרה שאתה פותח YOUTUBE בזמן שיחה, הקלטת השיחה לא היתה צריכה לשמוע את הסרט, אבל תראה שבהקלטה שלך, שומעים את הסרט).
להערכתי יהיה לך קשה למצוא תוכנה, וזה ילך ויחסם.

הדרך היחידה שאני מכיר, ותמיד עובדת, אני שם על רמקול, ומפעיל את המצלמת ווידאו (ובד"כ מצלם תאריך ושעה מהמחשב למשל).
זה לא טוב כשיטה לכל השיחות, אבל מספיק טוב לסיכום עם חברת תיקשורת שמבקשים להתנתק :mad:

shmil
04-12-16, 17:52
שמוליק, אין אפליקציה שנקראת כך בחנות של אנדרואיד.
זיו, זו הסיבה בגללה עברתי מאייפון לאנדרואיד. באייפון לא יהיה, בגלל חוקי ארה"ב. בעצם, זה לא הולך להשתנות שם? :)

call recorder ACR קיימת אצלי, אבל לפעמים לוקחת בלוטות ולפעמים לא. מחפש משהו שייקח תתמיד.

shmulikbg
04-12-16, 17:54
שמיל,
שלח לי את הנייד שלך בפרטי.
אשלח לך צילום מסך.

polar bear
05-12-16, 09:09
אצלי מותקן "מקליט שיחות טלפון"לוגו - עיגול עם רקע אדום ושפופרת טלפון ירוקה מוטה לצד ימין. { כמו וואטסאפ רק עם רקע אדום והטיה הפוכה של השפופרת }.

מקליט גם בלוטוס . לי יש G3 עם אנדרואיד 6 { אם אני זכור נכון היה לי אותו גם לפני ששדרגתי גרסה } , אולי לא מתאים למכשיר/גרסה שלך.

shmil
05-12-16, 20:20
כנראה שהאפליקציה הזו (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder)פתרה את הבעייה.
אגב, מסתבר שיש מלא אפילקציות שנקראות אותו הדבר ואפילו הציור דומה.

תודה!!

avikkllk
05-12-16, 20:52
ליובי שמיל,
לי יש את האפליקציה הנל וביא מקליטה טוב מאוד

-->