PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למוסך מכונאות כללית לפריווטים יפנים

ronen7k
07-12-16, 15:17
צריך המלצה חמה למוסך מכונאות כללית לפריווטים יפנים מזדה וסוזוקי , בנס ציונה בעיקר או מקסימום רחובות .
מקצועי , ישר והגון .

תודה

Derish
09-12-16, 17:16
להגביל את אזור החיפוש למטר על מטר ולצפות למצוא שם מכונאי הגון שהוא גם מקצועי, זו שאיפה נאיבית על גבול הילדותית בתנאים של ישראל. לראייה, ההיענות הגבוהה בשרשור זה.

אם תרצה להטיל רשת רחבה יותר ולשמוע על המלצות בת"א ובפ"ת - רק תגיד.

asypeer
09-12-16, 18:12
להבדיל מהפורום שממנו הגעת (ואולי כדאי שתחזור אליו)
אם לא יודעים, לא עונים.
ובנימה אישית - אחת התגובות המתנשאות שיצא לי לקרוא פה, מתחרה רק בתגובה אחרת שבמפתיע, גם אותה כתבת. איזה קטע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יניב עמית
09-12-16, 19:07
תנסה את מוסך אביב ברחובות היצירה 23, טלפון 08-9468672.
מוסך מורשה יבואן, 2 מזדות משפחתיות מטופלות שם ללא תלונות

Derish
09-12-16, 19:32
אם לא יודעים, לא עונים.
ובנימה אישית - אחת התגובות המתנשאות שיצא לי לקרוא פה, מתחרה רק בתגובה אחרת שבמפתיע, גם אותה כתבת. איזה קטע.

מה יהיה אסי, רוצה להיפגש וללכת מכות? נראה לי שאנחנו גרים קרוב, אח"כ אפשר לשבת על שווארמה.

אביב3
09-12-16, 20:08
שבת היום [emoji4]
אל תתנהגו כמו המוסכניק המצוי[emoji6]

Sent from my AKAI Diamond using Tapatalk

ניר ל
09-12-16, 20:32
מכיר שנים את אלי מוטורס באיזור התעשיה בנס ציונה ליד מפעל המלט, הוא ישר מאד והגון, יודע לעבוד ולא לוקח עבודות שאין לו כלים לטפל בהן.
צריך לתאם איתו כי הוא די עמוס. לא תתאכזב

asypeer
09-12-16, 20:33
מה יהיה אסי, רוצה להיפגש וללכת מכות? נראה לי שאנחנו גרים קרוב, אח"כ אפשר לשבת על שווארמה.

למזלך אני צמחוני, שבת שלום.

six 4 life
09-12-16, 20:46
אם לא יודעים, לא עונים.
Sent from my iPhone using Tapatalk
אל תזיע יותר מדי, הוא כל פעם מעביר תקופה בפורום אחד מהשלושה (קארספורום, פולגז, ג'יפולוג), מתנשא כהרגלו ממאיס את עצמו על הכלל ונעלם לפורום הבא, גם התקופה הנוכחית שלו פה תעבור באיזשהו שלב.

ronen7k
09-12-16, 21:29
תנסה את מוסך אביב ברחובות היצירה 23, טלפון 08-9468672.
מוסך מורשה יבואן, 2 מזדות משפחתיות מטופלות שם ללא תלונות

תודה ,
אבל לשלם 700-800 ש״ח על טיפול שמחליפים בו שמן ושני פילטרים ,
לא מתאים לי. בדוק!

- - - Updated - - -

מכיר שנים את אלי מוטורס באיזור התעשיה בנס ציונה ליד מפעל המלט, הוא ישר מאד והגון, יודע לעבוד ולא לוקח עבודות שאין לו כלים לטפל בהן.
צריך לתאם איתו כי הוא די עמוס. לא תתאכזב

תודה ,
אבדוק..

- - - Updated - - -

אל תזיע יותר מדי, הוא כל פעם מעביר תקופה בפורום אחד מהשלושה (קארספורום, פולגז, ג'יפולוג), מתנשא כהרגלו ממאיס את עצמו על הכלל ונעלם לפורום הבא, גם התקופה הנוכחית שלו פה תעבור באיזשהו שלב.

להגביל את אזור החיפוש למטר על מטר ולצפות למצוא שם מכונאי הגון שהוא גם מקצועי, זו שאיפה נאיבית על גבול הילדותית בתנאים של ישראל. לראייה, ההיענות הגבוהה בשרשור זה.

אם תרצה להטיל רשת רחבה יותר ולשמוע על המלצות בת"א ובפ"ת - רק תגיד.

אם הייתי רוצה המלצות בת״א ,פ״ת או קרית שמונה הייתי מציין זאת בפרוש ..

Derish
09-12-16, 22:39
הוא כל פעם מעביר תקופה בפורום אחד מהשלושה (קארספורום, פולגז, ג'יפולוג), מתנשא כהרגלו ממאיס את עצמו על הכלל ונעלם לפורום הבא, גם התקופה הנוכחית שלו פה תעבור באיזשהו שלב.
תבואו בטענות לשב"כ, אני רק עושה מה שאומרים לי.

אנשים במדינה הקטנה שלנו נוסעים עשרות קילומטרים בשביל מכונאי אמין שיודע מה הוא עושה (אחד מהשניים זה כבר הצלחה), ופותח השרשור מצפה למצוא את חד-הקרן הזה על סף דלתו. לא נותר לי אלא לאחל לו הצלחה במיזם השאפתני הזה.

מי שראה פה התנשאות - אני מצטער לאכזב וממליץ לעבוד על הבנת הנקרא. כולנו אכלנו חרא בשלב זה או אחר מ'בעלי מקצוע' מפוקפקים ויודעים מה המחיר שמשלמים על כך, לכן הצעתי לפותח השרשור לשקול מחדש את סדר עדיפויותיו. עשיתי זאת בשיטה שלכל הפחות ידעתי שתגדיל את הטראפיק בשרשור הצחיח הזה, שלהזכירכם עמד יומיים והעלה אבק לפני שהאיש הרע הגיע.

בקיצור, אל תמהרו להסיק מסקנות ואל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באינטרנט. במציאות אני בכלל אישה שחורה בת חמישים, וגם הרבה יותר נחמד(ה). יש פה כמה אנשים שמכירים אותי שנים ויכולים להעיד על כך.

OFF-RoaD
09-12-16, 23:30
תגיד, זה לא כואב, כל בוקר, כשהשמש זורחת?

איך אתה מצליח לשבת אח"כ במשך היום?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ד ו ר ו ן
09-12-16, 23:58
חאלס
יש לכם המלצה?
תרשמו.
אין?
תקבעו מפגש בצהרי היום ברחוב הראשי של נתניה.

יניב עמית
10-12-16, 19:35
מת על ה"בדוק" הזה, לפני דקה לא הכרת מוסך וכבר אתה יודע שהוא יקר?
מתי "בדוקת", בשישי בערב כשהמוסך סגור?
לעצם העניין, טיפול החלפת שמנים ושני פילטרים גם תחנת סיכה בתחנת דלק יודעת לעשות.
מוסך מורשה יבואן לא תמיד יקר יותר ממוסך אחר וזה דוקא בדוק בעשרות תחקירים.
אני נוהג לטפל ברכבים שלי מחברות שונות בטיפולים שוטפים במוסכים מורשי יבואן(לא מוסך היבואן) בדרכ' עם פילטרים ושמנים מקורריים מה שטיפה מייקר אבל כיוון שמרווחי הטיפולים גבוהים נכון לי יותר.
בבעיות מקצועיות אני הולך למוסכים מתמחים, אבל זה אני, כמו שכתב כאן אחד המגיבים, אם המכונאי הוא טוב ומקצועי, גם אם זה מוסך מורשה יבואן, אני אטפל אצלו

ronen7k
10-12-16, 20:44
מת על ה"בדוק" הזה, לפני דקה לא הכרת מוסך וכבר אתה יודע שהוא יקר?
מתי "בדוקת", בשישי בערב כשהמוסך סגור?
לעצם העניין, טיפול החלפת שמנים ושני פילטרים גם תחנת סיכה בתחנת דלק יודעת לעשות.
מוסך מורשה יבואן לא תמיד יקר יותר ממוסך אחר וזה דוקא בדוק בעשרות תחקירים.
אני נוהג לטפל ברכבים שלי מחברות שונות בטיפולים שוטפים במוסכים מורשי יבואן(לא מוסך היבואן) בדרכ' עם פילטרים ושמנים מקורריים מה שטיפה מייקר אבל כיוון שמרווחי הטיפולים גבוהים נכון לי יותר.
בבעיות מקצועיות אני הולך למוסכים מתמחים, אבל זה אני, כמו שכתב כאן אחד המגיבים, אם המכונאי הוא טוב ומקצועי, גם אם זה מוסך מורשה יבואן, אני אטפל אצלו

זה לא דיון על מוסך מורשה , מה קשה לכם להבין ??
ואל תמות על הבדוק כי זה אחרי שקיבלתי הצית מחיר ממוסך מורשה!!

בסה״כ מבקש המלצה ממי שיש לו כזאת ולא דעתו של כל אחד שיש לו מה להגיד על כל דבר
זה נהיה דבר שבשגרה להגיב עם ובלי קשר לנושא המרכזי
וכמו שנאמר תענו לעניין אם יש לכם מה לתרום בנושא וזהו.

*** רונן צודק, כבדו את בקשתו, כדי שלא נצטרך לעזור לו במחיקת הודעות לא רלוונטיות. תודה, המערכת ***

-->