PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגיפולוג יודעים הכל-בעיה באאוטלוק !

דידין
11-12-16, 09:34
הדוא"ל שלי עובר דרך שרת אאוטלוק ,מסתבר שהודעות הדואר נמחקות באופן עצמוני לאחר יומיים.
איך אפשר למנוע מחיקות אלה ושההודעות ישארו במכשיר ?
בתודה.

מוטי ג.
11-12-16, 09:38
מכשיר? איזה? טלפון אנדרואיד?
אתה משתמש באפליקציה Email הסטנדרטית?
אם כן, לך להגדרות, החשבון שלך, הגדרות סנכרון, בחר כמה זמן סנכרון אתה רוצה, זה גם כמה זמן ההודעות נשארות במכשיר.

אם מכשיר אחר, נא פרט
Sent from my SM-G900F using Tapatalk

amitaikl
11-12-16, 10:29
נמחקות מהמכשיר או מהשרת?
שרת דואר ארגוני או שרת דואר של ספק אינטרנט?

דידין
12-12-16, 10:39
תודה על התגובה
הסמרטפון שלי זה סמסונג ואני משתמש באפליקציה הסטנדרטית של דוא"ל.
בהגדרות שלי יש רק 2 מצבים
1. הדוא"ל מסונכרן.
2. הדוא"ל לא מסונכרן .

האם יש אופציה לשמור דואלי"ם גם אחרי פעולת הסינכרון ?

erezgur
12-12-16, 11:43
נמחקות מהמכשיר או מהשרת?
שרת דואר ארגוני או שרת דואר של ספק אינטרנט?
דידין,
לא ענית לשאלות שציטטתי לעיל.
אני, למשל, לא הבנתי בדיוק את אותן נקודות שבשאלות הללו.

יש הבדל בין שני מקרים - הדואר נמחק מהמכשיר שלך אבל נשאר על השרת, הדואר נמחק מהשרת.

אני מנחש שמדובר לא בשרת דואר ארגוני אלא בשרת pop3 של ספק האינטרנט, כנראה אפילו לא Exchange (או לפחות שהגדרת את הקליינט אצלך שיעבוד בפרוטוקול pop3 ואז כאשר אתה "מושך" את הדואר אליך למכשיר השרת יכול למחוק את הדואר אצלו). אבל לא לגמרי ברור מדוע אתה מכנה שאת outlook (אולי בביית אתה קורא את הדואר בעזרת outlook?

בד"כ מול שרת exchange, דואר ארגוני, מקובל לעבוד עם IMAP, פרוטוקול הדואג לשמור את הדואר על השרת.

בקיצור - התמונה לא לגמרי מובנת, אבל כאשר יהיה ברור מה המצב יהיה קל מאד להבין מה גורם לתופעה שתארת...

דידין
13-12-16, 02:53
לאחר ניסוי וטעייה /תהייה מתברר ש...
הדואר לא נמחק מהשרת, אבל כשאני פותח את האטולוק בסמרטפון,בתצוגה ראשונית מופיעות רק ההודעות האחרונות , (של היומיים הקלנדריים האחרונים).

אם אני רוצה לראות הודעות קודמות , אני חייב "ללטף" את המשטח שמתחת להודעה הוותיקה ביותר שמופיעה על המסך (ההודעה התחתונה ביותר) ואז השרת נכנס לפעולה ומציג אחרי המתנה ארוכה כמה הודעות ישנות (בסדר כרונולוגי), אולם כדי להגיע להודעה הוותיקה ביותר , עלי לחזור על פעולת ההחלקה כמה וכמה פעמים,מה שגוזל הרבה זמן !

במחשב הביתי למשל כשאני פותח את האווטלוק, ישר מופיעות כל ההודעות רק ע"י הזזת הגרר !

מקווה שהבהרתי הבעיה .
בתודה

erezgur
13-12-16, 16:55
הדוא"ל שלי עובר דרך שרת אאוטלוק
אין דבר כזה "שרת אאוטלוק". אאוטלוק היא תוכנה צד-לקוח. השרת יכול להיות שרת אקסצ'ינג' ארגוני אבל גם שרת דואר של ספק האינטרט שלך למשל. לשאלה זו עדיין לא ענית.

אני משתמש באפליקציה הסטנדרטית של דוא"ל
האפליקציה הסטנדרטית של דוא"ל היא ממש לא אאוטלוק, אלא תוכנת צד-לקוח "פשוטה", כאשר יש בחלק מהמכשירים, במיוחד של גוגל (נקסוס, פיקסל) עושים שימוש בתוכנת הגימייל עם הגדרת חשבון מייל ארגוני.
אז מכיון שאתה לא משתמש בתוכנת אאוטלוק לאנדרואיד, לפי מה שאני מצליח להבין מתגובה זו - זה לא מסתדר לי עם מה שציינת בפתיחת השרשור.

כשאני פותח את האטולוק בסמרטפון
כעת אתה מציין שאתה כן עובד עם יישום אאוטלוק באנדרואיד. תחליט, התקנת אאוטלוק ואתה עובד עמו או שאתה עובד עם התוכנה הסטנדרטית לדוא"ל של סמסונג?

אני כבר מבולבל, במיוחד שהמסקנה הסופית הינה שאין בעיה בסופו של דבר רק קצת חוסר נוחות הקשור לדפדוף.

בכל מקרה, אני לא משתמש ביישום אאוטלוק לאנדרואיד, אבל ברוב תוכנות המייל שאני מכיר ישנה אפשרות להיכנס להגדרות, הגדרות החשבון ושם להגדיר את התקופה לסנכרון. כנראה אצלך זה מוגדר כיומיים / או שבוע - נסה להגדיל לחודשיים ובדוק אם זה עוזר. אני רואה שמוטי ג כתב זאת למעלה - ניסית?

דידין
13-12-16, 17:51
תודה לעונים.
אכן מסתבר שהבעיה היא בעיקרה אי-נוחות,בגלל הצורך "ללטף" את המסך ע"מ להגיע להודעות קודמות ולא בעיה של שרתים .
אני לא הייתי מודע לכך,אבל כעת אני מגיע להודעות שכבר חשבתי שנעלמו.
ושוב תודה.

-->