PDA

צפייה בגרסה מלאה : להיות ג'יפאי של רכב מיושן

opl
18-12-16, 11:34
(כתגובת המשך ל"להיות ג'יפאי" שרץ בפייסבוק)

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לשבת במונית בדרך למוסך ולתהות למה אין "גט גרר" כמו שיש "גט טקסי".

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לטפוח על הדשבורד באהבה אחרי שמישהו שואל האם אתה מוכר ולגלות שמרגע זה אין לך תאורה במחוונים.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להכיר את כל המכונאים, החשמלאים, הצמיגאים, הפרונטאים, הטסטרים, המאכרים, בעלי חנויות החלפים כולל משפחה מקרבה ראשונה.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה שכבר מזהים את הקול שלך במוקד של חברת הגרירה ושואלים "שוב?”

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להתקין ברז דלק סודי שרק אתה וכל הגנבים בעולם יודעים איפה הוא.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה תמיד לשכוח לפתוח את הברז הזה לפני ההנעה.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לרדת 10 דקות לפני שצריך לנסוע ולשחרר את כל המנעולים והברזלים מהרכב, לשטוף ידיים ולהניע – אולי...

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לדאוג להיות מוקף בחברים שהם ממש כמוך כי צרת רבים נחמת _____.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להיות חבר בקבוצת ווצאפ שמדווחת בזמן אמת מיקום ניידות בדיקה של משרד התחבורה.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להביט ברצפה ולחלק בעשר כשאשתך שואלת כמה הפעם עלה התיקון לאוטו.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לעבור בקלות מה שרכבים חדישים ויקרים בהרבה מתקשים, להגיד שזה היה שטויות ולהביט מלמטה לבדוק אם התפרק משהו.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה ללבוש עשר שכבות בגדים בחורף כי כבר מזמן עקפת את הרדיאטור חימום שנזל.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לשמוע את החברים שלך בוכים על הטסט החד שנתי שלהם ולקלל בלב כי אצלך זה כל חצי שנה.

מוזמנים להוסיף

six 4 life
18-12-16, 11:58
האמת שזה לכל רכב מיושן אבל, להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לעבור 7 מדורי גיהנום כדי לעבור טסט, לחזור הביתה אחרי שקיבלת את החותמת המיוחלת ולגלות שהטסט הבא כבר מחכה לך בתיבת דואר

de fox
18-12-16, 12:06
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לדעת שהדרך הכי טובה לטפל בכל הרעשים והקרקושים בנסיעה זה פשוט להגביר את הווליום ברדיו.

להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להיות מסוגל לחלק את תשומת הלב שלך בנהיגה גם לדרך וגם לשעון לחץ שמן ושעות טמפ' בו זמנית.

yoni_0000
18-12-16, 12:21
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להתפלל.. כי רק האמונה מחזיקה הכל ביחד! וכמה אזיקונים..

thebips
18-12-16, 12:35
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להתפלל.. כי רק האמונה מחזיקה הכל ביחד! וכמה אזיקונים..
ולהאמין אחרי X שנים שישור הקו יסתיים מתי שהוא

מיכה100
18-12-16, 12:54
להאמין באמונה שלמה ש-"זה שאין לו אובדן ערך מאזן את עלויות התיקון השנתיות".
לחפש חניה עם בטון מוחלק ונקי, כדי להבין אחת ולתמיד מה נוזל מאיפה.

yoni_0000
18-12-16, 13:07
זה לחלום על שיפורים באלפיי שקלים תוך כדיי נסיעה, ובמקביל השטרונגל של הונטילטור מתפרק ברעשי זבנג, ורומז לך בלי עדינות- שב בשקט ילד, תחזור לפינה שלך.

GodsFather
18-12-16, 13:13
זה להכיר את כל אלה שנוסעים לחו"ל ולדעת כמה מקום יש להם במזוודה

lizard
18-12-16, 17:10
זה לדעת את כל קומבינות המשלוחים שיש. זה לראות suv חדש דנדש שעולה פי מאה מהרכב שלך ובכל זאת שלך יותר טוב.
זה לחלום על מוסך מקורה עם ליפט צמוד.
זה להכיר את כל חנויות הכלי עבודה אינטימית.
בהקשר לסעיף הקודם - זה לתת לאותן חנויות כלים גישה ישירה לחשבון בנק כי גם ככה כל הכסף הולך אליהן.
זה להסריח מגריז ושמן ולאהוב את זה.
זה לדעת לעשות אוברול לרכב בתוך שוחה באמצע המדבר ב12 בלילה לאור מצית.

elibaba
18-12-16, 17:20
צחקתי בקול רם ואני מוסיף:
כשיש לך תמיד בתא המטען סט של טישרט שחור ואיזה דגמח מג'ויף כי לך תדע מתי צריך שוב יהיה לזחול מלמטה להחזיר את הציפלינג של החרטילטור שנופל בהצלבות.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

בוזי
18-12-16, 17:57
זה לדעת שהמכלולים בג׳יפ מתחלקים לשלוש: אלו שהחלפת, אלו שעוד תחליף, ואלו שגם וגם.

opl
18-12-16, 19:30
זה לבקש אישור מחלה מרופא המשפחה כשהילד במוסך.

ד ו ר ו ן
18-12-16, 20:16
כשאישתך עונה לך בהודעה ״כל הכבוד!״ עם אימוגי מביכים כשהודעת לך שעברת טסט.

GodsFather
18-12-16, 20:26
ניצחת

tamit
18-12-16, 20:34
הרגתם אותי!!!
כשאתה מוכר את הג׳יפ. ובשניה שהקונה נוסע אתה רוצה לרוץ אחרי בוכה שיחזיר את הילד. וחמש דקות אחרי אתה רץ לקנות טעות חדשה.
שאתה דורש מהקונה תמונות ועידכונים מה שלום הגרוטאה שלך.

yoni_0000
18-12-16, 21:01
כששואלים אותך כמה עולה לך טסט- "אה... אגרה ועוד קצת.." ואתה יודע שזה שקר גס.

כשאתה שוכח (יותר נכון בוחר שלא לזכור) כמה הג'יפ מירר לך את החיים ורוקן לך את הכיס, כשהוא נוסע אתה סולח לו על הכל.

six 4 life
18-12-16, 21:07
כשאתה שוכח (יותר נכון בוחר שלא לזכור) כמה הג'יפ מירר לך את החיים ורוקן לך את הכיס, כשהוא נוסע אתה סולח לו על הכל.
לא, זה רק עם סיקס.. ;)

tamit
18-12-16, 21:42
לא רק שסולח לו על הכל. גם נישבע לכל מי שמוכן להקשיב שאין כמו הטרנטה שלך

asafk
19-12-16, 00:08

איזה קטע. בדיוק קרה לי היום...

אסף.

errellk
19-12-16, 00:26
הערתי את כל השכנים מרוב שאני צוחק.
כל מילה דבש...

YoavR
19-12-16, 05:25

אסף.
איזה קטע. בדיוק קורה לי כל חצי שנה...:D

אייל
19-12-16, 07:08
להכיר את נהגי הגרר של שגריר באופן אישי ולעשות בין נהג לנהג תחרות בראש מי קושר יותר טוב.
לשטוף את מוחם של הילדים שיסבירו לאימא למה הגרוטאה שלך היא הדבר האולטימטיבי.

YoavR
19-12-16, 07:21

אסף.

זה אומר שלא נזכה לראות את הקיה עוברת בפולגז בנחל ניצנה?

asafk
19-12-16, 07:48
אכן.

אסף.

sgill
19-12-16, 10:14
זה לקוות שהטסטר יבין שרכב בן 20 בהגדרה מ-ע-ש-ן. ולא יעזור אם תחסום EGR, תטפל במזרקים, משאבת סולר או אפילו ראש מנוע. זה לקנות במחיר מופקע בטסט בקבוק K244 או דומה כדי לעבור את בדיקת העשן ולקבל את הפתק המוצמד לרשיון.

bubu
19-12-16, 10:32
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לשכב מתחת לרכב לפני הטיול, בזמן הטיול ואחרי הטיול.
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להבין שאין חלקים מקוריים , ושהאילטור שלך הוא החלק המקורי עכשיו.
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לסחוב ארגז כלים מכובד בתא מטען.
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להתפלל שיש לך את הכלי הנכון בארגז כלים לטפל בתקלה שתבוא.
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה להבין שגומי זה מוצק מתפורר.
להיות ג'יפאי של רכב מיושן זה לפרק ולהרכיב מספר פעמים את אותו חלק עד שהחלק מבין שהוא מתוקן.

יש עוד מלא.........ועדין ,הזיכרונות היותר טובים שלי היו עם אוטו מיושן :-)

בוזי
19-12-16, 11:30
להיות ג׳יפאי של רכב מיושן זה לא להבין על מה השרשור הזה בכלל. לרכב שלי אין תקלות בכלל. רק אני מסדר שלושה דברים, והוא מושלם. אה, וגם את זה.... וגם את זה...

sgill
19-12-16, 12:52
..... להכיר את כל תופרי הברזנטים הזקנים בדרום תל אביב.......

19-12-16, 15:03
לראות את המכונאי שלך בונה קומה שניה בבית לתהות מאיפה יש לו כסף

להסביר לאישתך שזו הפילגש המועדפת על האמיתית

nirs
19-12-16, 20:44
שבכל רגע נתון יש תקלה קטנה ואתה יודע שברגע שתתקן אותה תגיע אחרת ...

מוטי ג.
19-12-16, 22:28

להסביר לאישתך שזו הפילגש המועדפת על האמיתית
מוסך כהן בחדרה עברו מקום בזכותי!
[emoji22] [emoji22]

די... אני מתגלגל מצחוק.... תמשיכו

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

sportage
19-12-16, 22:55
ליהיות בעלים של רכב שטח ישן זה לספר לעצמך בפעם המי יודע כמה "שבפעם הבאה שזה קורה" אתה נפטר מהנבלה...

ואחר כך הדיזוננס הקוגנטיבי משכנע אותך שאין תחליף לגרוטאה הזאת.

ד ו ר ו ן
19-12-16, 23:29
תוספת של חבר שלא גולש כאן:
״כשמוחמד פותח כבש כשאתה מתקשר להזמין תור במוסך״..

-->