PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה לדעתכם שווה סיקס שנת 79'

yoni 110
14-01-03, 18:54
בכמה הייתם מעריכים סיקס שנת 79' נעול ARB קדימה אחורה (דנה 30 וAMC) רנצ'ו 9000 עם קיט ניפוח (לא ארוכים) ברזנט מכוער אבל חדש, מנוע 258 גיר 4 הילוכים טרנספר דנה 300.
כמה לדעתכם שווה דבר כזה??

וכן למי ששואל אני מתחיל לפזול חזרה לכיון הJEEP הרי כמו שחלקכם טוענים זה הדבר האמיתי...

יוני

חנן-ג'יפולוג
14-01-03, 18:59
בהנחה שהכול תקין ויש הגה כוח, 14K

נמרוד
14-01-03, 19:03
ברוך הבא יוני.
לפי הפירוט שנתת, הדבר היחיד ששוה לדעתי זה הנעילות. בהנחה שהן תקינות לחלוטין, ובARB זה משהו שצריך להבדק, הן שוות חצי מערכן כחדשות - נניח 4K ש"ח. כל השאר זה דברים שצריכים להיות בג'יפ, בולמי זעזועים ברזנט וכולי. אז אם נניח שג'יפ כזה במצב טוב מאד (וזה משהו מאד לא מובן מאליו ברכב ישן כזה) שווה גג 15K, אני חושב ש 19K ש"ח זה מחיר יותר מהוגן.

חנן-ג'יפולוג
14-01-03, 19:18
נמרוד, רונן קנה עכשיו CJ מודל 90 סגור ללא הגה כוח, עם מזגן, עם טסט לשנה סטנדרטי אבל במצב טוב ב14K .
גם אם תוסיף למחיר הזה את ההערכה שלך לשווי של ARB ותוסיף הגה כוח תגיע ל19K וזה לא הגיוני שג'פ 90 עם אותם מאפיינים יעלה כמו ג'יפ 79.

yoni 110
14-01-03, 19:22
נמרוז, זה נכון שהכל זה דברים שצריכים להיות בג'יפ אבל ה79 יצא עם גיר 3 ומנוע 3800.

יוני

נמרוד
14-01-03, 19:23
עזוב חנן, הבחור ביקש הערכה. קיבל ממך, קיבל ממני, יקבל עוד כמה דעות. דווקא טוב שכתבנו ביחד, זה מראה שאנחנו לא מתואמים (בניפוח בועה ספקולטיבית של שוק מחירי הסיקסים :twisted: )

ניר ל
15-01-03, 10:23
אהלן יוני !
סרנים רחבים?
אני לא מתייחס לשנתון כי יש יתרון מבחינתי לג'יפ מסוף שנות השבעים אם חושבים קצת קדימה. השלדה אותה שלדה, המכלולים כפי שאתה מציין זהים, מה שנשאר לשאול הוא אם הם תקינים. אם המוכר יכול להוכיח ששיפץ אותם זה שווה הרבה, גם ברזנט חדש זה משהו (אם אתה יכול לחיות עם הצורה שלו), כי לתפור ברזנט זה 2500 ש"ח. בולמים טובים זה גם משהו אם אתה מתכוון להישאר אתם.
נעילות ARB משומשות זה מתכון לצרות לדעתי, אבל אם זה מה שאתה ממילא רוצה, אז זה שווה . בקיצור אם זה ג'יפ שאתה לא הולך להשקיע בו בשנים הקרובות בשיפוץ של מכלולים או בתוספות שבאות במקום תוספות קיימות, הג'יפ הזה יכול להיות שווה לך גם 30 אלף ש"ח ויותר. זה לא אומר שזה מה שתלך ותשלם עליו, מה שחנן ונמרוד אמרו לך זה מה שתספר למוכר (רק אל תזכיר את המחירים).

ערן המסוקס
16-01-03, 19:19
בשנה הזאת כבר היו בלמי דיסק מקדימה? נתקלתי ב CJ-6 עם בלמי תוף קדימה.. לדעתי האישית בלם תוף זה דרעק אמיתי, והייתי שמח להפטר ממנו.
אני לא רואה כל סיבה לכך שסיקס ישן יעלה פות מחדש יותר, החיר צריך להיות לפי מצב נטו. גם ככה הרכב עבר כנראה שיפוץ כולל ויכול להיות שכל החלקים המתבלים בו חדשים יותר ובמצב טוב יותר מסיקס משנת 90.
הבעייה היחידה לדעתי היא הסרנים שבטח הם צרים ו AMC מאחור!!
הייתי מעריך ב 15-16 בהנחה שכבר הייתי מתכנן החלפת סרנים בעתיד.
אבל אי אפשר לדעת איך הרכב עד שרואים בעיניים, כך שההערכה שלי בערבון מוגבל..

נץ לבן
22-01-03, 00:29
יש לי חבר שרוצה למכור 79 סטנדרתי ב 5K עם ברזנט מכוער אבל חדש, תוסיף לו עוד אלפיה הוא גם יתן לך תיבה ומשאבה להגה כוח שנלקחו מסונומה.
בשנתון הזה יש כבר בלמי דיסק קדימה.
אני אישית לא הייתי קונה רכב שצריך 2 טסטים בשנה כי זה כאב ראש לא קטן אלא אם יש לך מעכר צמוד :P

-->