PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרושה עזרה|מתכנן טיול ג'יפ בודד בדרום אמריקה

בקימר
23-12-16, 11:49
שלום לכולם,שמי איתי,בן 22
אני באוקטובר הקרוב(לא כל כך קרוב אבל בסדר) מתכנן לטוס לדרום אמריקה,במטרה לטייל בה כג'יפ בודד,כמה חודשים,אני יחסית חדש בעולם ה4X4,מחזיק בבית פאג'רו 97 ארוכה 2500.
אני מחפש מישהו שעשה דבר דומה,או חברה שיוכלו להמליץ לי לגבי שלל נושאים:
-קנית רכב יד 2 ביבשת,תמחורים,עדיפות יכולות בשטח,זמינות חלפים ומוסכים,דיזל/בנזין-זמינות דלק ביבשת
-המלצות להכנות בארץ:
1)אני נהג יחסית חדש בכל מה שקשור לשטח,ולדעתי אני חייב להשתפר,איך אני עושה זאת בארץ?
2)מכניקה וטיפול עצמאי-אשמח להפגש עם חברה שיכולים לעזור לי בידיים ללמוד כל מה שקשור לתחום,ידע טיאורתי לא מספק במקרה שלי,אשמח ממש להגיע אליכם הביתה וללמוד יחד.
3)מסלולים שכדאי לעשות בארץ גם כדי להנות וגם כדי להשתפר,ועם מי כדאי
4)האם כדאי להתנסות בקורסים לנהיגת שטח למניהים?ישנם מומלצים ופחות מומלצים?

הכנות ביבשת-ציוד נלווה ושיפורים שכדאי שאכין ביבשת טרם התחלת הטיולים עצמם.

מסלולים ומקומות מומלצים לג'יפאים ביבשת.

בתודה מראש איתי

OFF-RoaD
24-12-16, 17:31
כשאני רציתי ללמוד מכונאות, הלכתי לסדנת שיפורים ומוסך ג'יפים ליד הבית, וביקשתי לעבוד וללמוד. אני מאמין שברוב המקומות ישמחו לעזור לבחור צעיר, ואם תמצא מקום שיקח אותך - אין יותר טוב מזה.

נהיגה - לומדים ע"י אימון. תצטרף לקבוצות שמטיילות, עם חבר'ה מנוסים, שיעזרו וילמדו וכך תוכל להשתפר. ככלל, רמת השטח שתיסע בו בדרום אמריקה , ועוד כג'יפ בודד, לא מהמאתגרות. אין צורך בידע בשטח טכני מורכב.

לגבי ייעוץ - שלח לי טלפון בפרטי, יש לי כמה חברים שעשו משהו דומה, אנסה לקשר ביניכם.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Yuvalsh
02-05-17, 11:16
לפני שנה וחצי עשינו את זה ארגנטינה/ צ'ילה משולב כל הדרך עד דרום פטגוניה (טורוס דל פיינה וחזרה). טיול מדהים.

אשמח לעזור לך בתכנון, לימוד השטח והמסלול ושפע של טיפים.

יובל ׁׂׂ052-3678109

-->