PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעת ברטר שיעור תמורת שיעור ריתוך תמורת ניווט

lizard
28-12-16, 18:55
אני מעוניין בהדרכה על איך משתמשים במפות, מתכננים מסלול, מזהים נתיבים על המפה. התמצאות עם מפה ועוד. נושאים שאין לי מושג בהם.
יש לי טאבלט עם מפות ותוכנות.
מוכן לשלם בשיעור ריתוך/מסגרות/פבריקציה. שעה תמורת שעה.

אם יש מעוניינים אז אפשר לפנות בפרטי.

tamir128
28-12-16, 20:47
אם אתה אדם טכני אז אני מניח שיש לך ראיה תלת מימדית סבירה ומעלה ואז הכל קל.

אין לי עיניין בללמוד ריתוך אבל אני בכייף פוגש אותך בשטח לשעה ונותן לך כלים להמשיך לבד ואם צריך אז שעה נוספת, ללא תמורה כמובן.

lizard
28-12-16, 21:08
אחלה תודה.

tamir128
28-12-16, 21:55
שלחתי לך הודעה פרטית.

אומי5
29-12-16, 11:20
אם אחריו תרצה עוד שיעור אשמח לברטר שהצעת .
שיעור עיוני, יסודות קריאת המפה, מה כל צבע מסמן (לא בסימון שבילים), ושיטות בסיסיות.

lizard
29-12-16, 12:42
אין לי בעיה. בנתים אני מארגן לי רשימת נושאים. בגדול אני רוצה לדעת איך לתכנן מסלול מהתחלה ועד הסוף. הכוונה היא למשל שלבדוק אם המסלול עובר בשמורה או שאח אש ואם כן, מה עושים. אין לי מושג בזה

אומי5
29-12-16, 20:10
בהכנה מול הרשויות אני פחות מבין. יותר ניווט פרופר.

Sent from um melabes

נמרוד
29-12-16, 20:53
אין לי בעיה. בנתים אני מארגן לי רשימת נושאים. בגדול אני רוצה לדעת איך לתכנן מסלול מהתחלה ועד הסוף. הכוונה היא למשל שלבדוק אם המסלול עובר בשמורה או שאח אש ואם כן, מה עושים. אין לי מושג בזה

זה לא ניווט.

תשתמש במפת סימון שבילים. גבולות שמורות הטבע מסומנים בקו ירוק, שטחי אש מסומנים בגוון רקע אדום. המקרא של המפה מסביר בבירור. אני יודע שאתה תגיד שאתה רוצה משהו אונליין או בטלפון - לא. זה למתקדמים, שיודעים איפה השמורות ואיפה שטחי אש ולתמרן בין מפות ואתרים שונים.

אתה צריך מפת סימון שבילים איכותית על נייר, קודם כל, שמכילה את כל המידע במקום אחד ברזולוציה גבוהה.

לגבי מה עושים? זה פשוט.

שמורת טבע - נסיעה רק על שבילים מסומנים בצבע במפת סימון שבילים, רק באור יום. בחושך - אתה סטטי בחניון לילה שמסומן במפה ובשטח.

שטח אש - רק בשישי-שבת. אין צורך בתאום.

התחכמויות מעבר לזה - תשאיר למתקדמים.

lizard
29-12-16, 20:55
טוב. אני אבדוק מה יש לי.

-->