PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ בנוגע לגי'פ ראשון | עד 40 אלף

ofiryak
29-12-16, 20:49
אהלן, יש לי התלבטויות בין כמה אפשרויות אז רציתי לשמוע את דעתכם.

אני סטודנט באריאל, יש לי כרגע סוזוקי אלטו ואני רוצה להחליף אותה בגיפ כדי שאני אוכל לרדת לשטח,
בשטח אני מתכוון שטח קל ובינוני, לא סלעים מטורפים ולא שום דבר שדורש איזה חית שטח.

יש לי 2-3 נסיעות בשבוע של שעה, שזה לבית שלי בנתניה ולחברה שלי ברמת גן,
אבל לא יותר מזה, הרכב רוב השבוע פשוט יושב לו בנחת.

אני לא מסוגל להשקיע יותר מ-40,
עדיפות לגיפ שיהיה כמה שיותר גדול ומרווח.

יש לי טיפה ידע במכונאות, ז"א להחליף רפידות וצלחות בלם אני יודע, להחליף שמנים אני יודע,
כנראה שעם הזמן עם גיפ אני גם אדע ואלמד יותר ויותר ואין לי בעיה לטפל ברכב לבד וזה אפילו עדיפות.

מבחינתי שהרכב יהיה פשוט גוש מתכת,
העיקר שיהיו לו יכולות ושהוא יהיה אמין, זה השני דברים הכי חשובים.

תודה על העזרה.

איל מ
29-12-16, 20:54
עריכה:
רציתי להציע לך גימני או ויטרה אבל רשמת מרווח...
אז קבל ביטול.
תן התייחסות לדרישות לפי חוקי הפורום.

קליש
03-01-17, 13:15
אופיר שלום.
להחזיק רכב שטח ולטייל איתו ואז מדגדג כל פעם ל"שדרג" אותו או לתחזק אותו זה לא עסק זול.
אתה סטודנט...40000 זה בוטנים לעומת מה שאתה תשקיע...אתה מווכן לזה, אתה מבין את כל המשמעויות (יישור קו, ביטוח, אחזקה שוטפת..)??
הרי אני בתור סטודנט הגיפ שלי תמיד היה צריך לקבל תשומת לב, בעיקר יצא לי תמיד לפני מבחנים! ואז אתה רואה מהחלון את הרכב עומד דומם ושקט.
אני מציע שתחסוך יותר, תחכה קצת לפני סיום הלימודים או כשתמצא עבודה, ואז תביא לך "כלה 4X4" .

ishc
03-01-17, 13:32
אופיר שלום.
להחזיק רכב שטח ולטייל איתו ואז מדגדג כל פעם ל"שדרג" אותו או לתחזק אותו זה לא עסק זול.
אתה סטודנט...40000 זה בוטנים לעומת מה שאתה תשקיע...אתה מווכן לזה, אתה מבין את כל המשמעויות (יישור קו, ביטוח, אחזקה שוטפת..)??
הרי אני בתור סטודנט הגיפ שלי תמיד היה צריך לקבל תשומת לב, בעיקר יצא לי תמיד לפני מבחנים! ואז אתה רואה מהחלון את הרכב עומד דומם ושקט.
אני מציע שתחסוך יותר, תחכה קצת לפני סיום הלימודים או כשתמצא עבודה, ואז תביא לך "כלה 4X4" .

סלח לי אבל זו ממש תגובה מדכאת!!!
גדול ומרווח תשמור שיהיו לך ילדים, אישה, כלב וכו'...
קנה ג'ימני

Asaf-a
03-01-17, 14:14
גימיני זה כיוון נכון.
תפנים כמה שיותר מהר שאין כאן שום אלמנט של השקעה, אלא הוצאה על תחביב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

-->