PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית באגי בסיסית ביותר

Erel
31-12-16, 19:10
שלום
אני דיי "חולה" על כלי שטח מגיל קטן אז החלטתי שאני מעוניין לבנות באגי, דיי בסיסית במחיר של כעד 3000 שקל ללא שום חריגה (בתכלס קרה אחרי שהתאהבתי בגי'פ של אבא ואני מת להצטרף(בן 21 ד"א)).

אז אתחיל מהשאלה הבסיסת ביותר: זה אפשרי בכלל לבנות משהו שיסע ויטייל לא במקומות טכניים קשים במחיר כזה?

אם כן, מאיפה להתחיל?

נמרוד
31-12-16, 20:20
במחיר כזה מה שאפשרי זה לקנות (או לפעמים לקבל) רכב ישן מאד ולהפוך אותו לסוג של באגי. ע"ע "גרוטאראלי", "גרוטאשטח" "גרוטאלוג"...

lizard
31-12-16, 20:21
בניה מאפס לא.
אתה יכול למצוא איזה רכב גרוטאה ולשחק איתו אבל זה אומר ללא רשיונות וללא ביטוח. תפסו אותך/עשית תאונה - נדפקת קשות.
לדעתי, חכה קצת, חסוך כסף ותקנה איזה סיקס, סמוראי או סופה בסיסיים.

אם בכל זאת חשקה נפשך דווקא בבאגי אז הייתי בונה איזה באגי סגנון רון צ'מפיון מוגדלת עם מנוע 250-400 סמק. עדיין, בבניה כמו שצריך זה יעלה לפחות איזה 5-6 אלף שח ועדיין יש לך בעיה עם ביטוח וחוקיות.

Erel
31-12-16, 22:07
תודה רבה על התשובות.

כנראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך.
אני מעוניין לבנות באגי/קארט בסגנון כזה- http://badlandbuggy.com/product/velociraptor-buggy-plans/
ז"א באגי שתהיה מונעת במנוע של לאיודע כמה סמק, אך יהיה ניתן לטייל איתה וכמובן שליסוע מהר ולהינות.
דבר כזה אפשרי לעשות בתקציב הנוכחי?

lizard
31-12-16, 22:37
לא. כי רק מנוע זה איזו אלפיה. מה עם כל השאר? צמיגי טרקטורון יקרים. אתה צריך ציר אחורי, תושבת גג"ש, תושבת ברקס, נאבות לגלגלים. מקדימה אתה צריך לבנות נאבות להיגוי. אם אתה בונה לבד ויש לך את כל הציוד והידע הנדרש ויש לך גישה לפירוקיות/ג'אנקיות ויכול לקחת משם חלקים חופשי, אולי אבל בספק.

Erel
01-01-17, 14:35
תודה רבה על התשובה.
אני אתחיל ללמוד, לקרוא ולהבין מה בדיוק אני רוצה וכמובן אעבוד להשיג את הסכום הנדרש(שכמה הצפי פחות או יותר לכזה דבר ד"א?).
יש איזשהו ספר/פורום/או משהו מומלץ שאני אוכל למצוא חומר חוץ מהספר של רון צמפיון(בעייתי לי להשיג אותו)?

תודה רבה על כל העזרה
אראל.

lizard
01-01-17, 18:13
אין פה הרבה מה לדעת. אתה מוזמן לבוא לראות באגי כזו שיש לי. אני מהמרכז

נמרוד
01-01-17, 23:04
בדף של badland שאתה קישרת אליו, כתוב שמחיר הבנייה הצפוי נע בין בין 1,000 ל3,500$. כלומר כ10,000 שקלים במחירים של הארץ, אם להיות ריאלי.

-->