PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה ב 4X4

זיוי
27-11-05, 15:28
בנסיעת שטח בעיקר בטורים גבוהים הבלייזר יוצא ממצב 4X4 לפעמים הוא מוכן להיתפס רק ב HIGH ולפעמים רק ב LOW עושה רושם של משהו לא זול :roll: זרקו לי משהו שיכול להיות תושבות גיר במצבים מסויימים קרה שבעת מאמץ רב או שיפוע תלול איבדתי גיר לגמרי כלומר אין שום תימסורת ולא יכול לזוז אבל אחרי משחקים בידיות זה מסתדר הבעיה היא שהכל בסדר עד שיש איזה מכשול רציני שצריך קצת להתאמץ אז הוא מתחיל להשתגע .
יש שמן גיר תמיד אולי מישהו יכול לתת לי רמזים על סמך ניסיון . (הארנק שלי ביקש באופן אישי ללכת מהקל לכבד )
תודה מראש זיו.

polar bear
27-11-05, 17:36
שרשרת ו/או גג"שים בטרנספר.
אתה אומר משחקים בידיות - תנסה לבודד את המהלך שעושה את מה שצריך בשביל להחזיר אותך לתנועה. יכול להיות שיש לך בעיה בשילוב המערכת הפלנטרית בטרנספר. על בעיות בגיר אני לא רוצה לדבר בשלב זה.

זיוי
27-11-05, 20:41
תודה רבה על העצה רק אם אפשר לקבל אותה גם בעברית מדוברת ככה סתם בשביל שאני אבין ....

polar bear
27-11-05, 23:41
שרשרת ו/או גג"שים בטרנספר. השילוב בין הגל הראשי בטרנספר שלך, זה שמעביר את התנועה לאחור, לבין החלק שמעביר את התנועה לסרן הקדמי, נעשה ע"י שרשרת, שמטבעה יושבת על זוג גלגלי שיניים. בלאי במערכת הזאת יכול ליצור מצב של החלקת שרשרת.
אתה אומר משחקים בידיות - תנסה לבודד את המהלך שעושה את מה שצריך בשביל להחזיר אותך לתנועה. יש משהו לא מובן במשפט הזה?
יכול להיות שיש לך בעיה בשילוב המערכת הפלנטרית בטרנספר.ההילוך הנמוך בטרנספר שלך - ה LOW בפי העם, נעשה ע"י מערכת גלגלי שיניים פלנטרית, אם יש בעיה בשילוב שלה היא יכולה להיתקע במצב של ניוטרל.
על בעיות בגיר אני לא רוצה לדבר בשלב זה

אם עדיין לא ברור תשאל בצורה יותר ממוקדת.

-->