PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך החוויות שלכם הם הגלובל שיפינג של eBay?

boaz avrahami
24-01-17, 07:41
מוצרים ששלחתי דרכם תקועים 2-3 שבועות עד שיוצאים לדרך לארץ ומגיעים באיחור. אין מענה בטלפון של שרות הלקוחות. בכלל.
במקביל מוצרים מאמזון מגיעים צ׳יק צק.

בכלל יש תחושה שמשהו לא טוב עובר על איביי.

shachar
24-01-17, 07:51
לדעתי ההבדל נעוץ בכך שאמזון מחזיקה את הספקים שלה קצר או שמספקת מהמחסנים שלה.
כל הטיפול והשילוח מובנה וקפדני.
איביי זה אוסף חנויות עצמאיות לחלוטין ונראה שהשליטה יותר רופפת.

גם אצלי לאחרונה יש העדפה לאמזון כמובן כאשר פער המחיר סביר.

lizard
24-01-17, 08:18
יש בזמן האחרון האטה במהירות שהמשלוח מגיע. התחיל מיום הרווקים הסיני (11.11) ועדיין ממשיך. יש עומס מטורף בדואר. לוקח לחבילות להגיע הרבה זמן למרכזי החלוקה.
לפעמים יש עומס גם למוכרים אז לוקח זמן עד שהחבילות יוצאות.

boaz avrahami
24-01-17, 08:38
הציוד במקרה שלי מגיע מהר מאוד למרלוג הגלובל שיפינג ושם נתקע ואז מגיע לארץ ונתקע...
איזו חברה שנקראת GCX משהו נורא בלי מענה טלפוני או אחר...
זוועה

איל מ
24-01-17, 08:40
היום קיבלתי הודעה שחבילה שהזמנתי מdx ב13.11.2016 !!! הגיעה (חודשיים וחצי).
וזאת אחרי שכבר השלמתי עם אובדנה אי שם בין נמלי תעופה עם שם מוזר בסין.
בד"כ תוך כמה ימים מגיע לארץ ואז עוד כמה שבועות באדיבות דואר ישראל. הפעם זה בדיוק הפוך. דווקא הדואר הישראלי היה הזריז.

אז אני מניח שכל ההזמנות של סוף השנה וימי ההנחות למיניהם יצרו אובר לואד על המערכות, שגרר עיכובים גם אחרי.

lizard
24-01-17, 10:21
כן חבל על הזמן. הזמנות שלי מיום הרווקים עוד לא הגיעו. לא יודע למה קוראים לאתר עלי אקספרס.

נמרוד
24-01-17, 10:24
זה כי אתה לא רווק. הסינים בודקים את זה.

shachar
24-01-17, 11:30
אבו עלי אקספרס הוא בעדיפות הכי נמוכה אצלי.
להזמין משם זה כמו מסיבת הפתעה. פתאום מגיע משהו בדואר.
איזו כיף לקבל משהו שפעם באמת רצית לקנות.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

zivo
24-01-17, 11:41
ישנה האטה גדולה בדואר ישראל, ניחוש שלי, אנחנו רואים את התוצאות של קניות סוף השנה "שהטביעו" את הדואר.
אכן, יש לי הזמנות מאוקטובר שמגיעות עכשיו (אנטנה שקיבלתי זיכוי בשישי לדצמבר, הגיעה בסוף שבוע שעבר, אחרי שהאנטה החליפית כבר מורכבת על הרכב).
מבחינת שרות, אמזון תמיד יותר טובה, לא רק זמן משלוח, גם מבחינת זיכוי או טיפול בתלונה כל שהיא.
הבאה בתור באיכות השרות, (מבחינתי) זה Banggood , אף פעם לא נתקעתי עם מוצר שגוי \ בעייתי מהם. הם מזכים \ מחליפים ללא בעייה.
ebay מגיבים, קצת לאט, אבל בסה"כ בסדר.
Aliexpress אני מנסה לא לעבוד אתם. מגיעים מוצרים שגויים, והאתר עצמו לא עוזר לפתור בעיות. לקנות מהם, זו רולטה אמיתית.

lizard
24-01-17, 11:54
לא מסכים. דווקא שרות הלקוחות של עלי אקספרס לא רע בכלל. היו לי ספקות אבל בנתיים עוד לא נפלתי על משהו. מה שכן, צריך לקרוא את כל האותיות הקטנות.

Jo_P
24-01-17, 12:29
הבעיה נעוצה בחברת השילוח בישראל - GCX
הזמנה שביצעתי הגיעה תוך ימים מארצות הברית והיתה תקועה שבועות בארץ אצל GCX.
המתנה ממושכת ומטורפת בטלפון ורק אז הגעתי לנציג, איימתי מפורשות שאם לא יזיזו את עצמם אתלונן ב eBay.
בהצלחה

shachar
24-01-17, 13:04
רוצים לנצל את מזלכם לפורים הקרוב?
http://sale.aliexpress.com/__pc/Israel_PurimFest.htm?aff_platform=aaf&cpt=1485255776047&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=310d799c93d84bc9a66bcd1166 9d8edc-1485255776047-07582-VnYZvQVf

boaz avrahami
24-01-17, 13:26
הנסיון שלי עם עלי אקספרס לרוב מצויין.
מה שנשלח רשום מגיע עם הדואר לרוב תוך שבועיים שלושה.
מה שמאחר ביום אתה פותח קריאה ומקבל החזר מיידי ולפעמים המוצר בסוף מגיע אחרי כמה שבועות.

באיביי ההרגשה שמורחים אותך יותר.
יש גם יותר הגנה למוכרים והסיניים מנצלים את זה הייטב.
לא מזמן קיבלתי 5 כבלים לאייפון שהוצהרו מקוריים והגיעו מזויפים.
פתחתי קריאה, נתבקשתי לשלוח את הכבלים חזרה ולא מאוד התעמקתי באותיות הקטנות.
המשלוח עלה כמו הכבלים והמוכר ניתק מגע.
החזר קיבלתי רק על עלות המוצר ונאמר לי על ידי איביי שהייתי צריך לקבל ממנו בנפרד ומראש תשלום על המשלוח. אכלתי אותה.

במקרה אחר הזמנתי מוצר אלקטרוני שהגיע תקול.
המוכר היה אדיב ומהיר תגובה והציע זיכוי או משלוח חדש. רציתי זיכוי והוא הפעיל קצת לחץ להחלפה אז זרמתי.
אחרי שבוע ביקשתי מספר מעקב לחבילה החדשה ומרח אותי שאין.
פתחתי קריאה באיביי וביקשו שאשלח את המכשיר חזרה.
הפעם התעקשתי לקבל ממנו כסף מראש למשלוח.
ניסה שבוע יומיום לבקש שאשלח והוא כבר יזכה אותי.
סרבתי.
אחרי שבוע איביי זיכו אותי על המוצר מלא...

בקיצור אחרי 13 שנים שזה היה האתר המועדף עלי לקניות אני מתחיל לצמצם את הרכישות מהם למינימום.
השירות שלהם לא לטעמי יותר

erezgur
24-01-17, 13:57
המשלוח עלה כמו הכבלים והמוכר ניתק מגע.
החזר קיבלתי רק על עלות המוצר ונאמר לי על ידי איביי שהייתי צריך לקבל ממנו בנפרד ומראש תשלום על המשלוח. אכלתי אותה.

יש לפייפאל שירות של החזר הוצאות משלוח חזרה. אם אתה רשום לשירות הזה ונאלץ להחזיר חזרה מוצר למוכר, הם יזכו אותך תמורה צילום הקבלה (גם בעברית מדואר ישראל)...
צריך רק להפעיל את השירות (חינם) לפני השליחה חזרה - https://www.paypal.com/il/webapps/mpp/refunded-returns?locale.x=he_IL

zivo
24-01-17, 17:01
חברים יקרים, תקראו טוב מה כתבתי.
על Aliexpress במפורש לא התייחסתי למשלוחים (כל הסינים ששולחים עם הדואר הסיני, זה בדיוק אותו הדבר).
במקרה שלהם, דיברתי, במפורש, על הדיוק וההתאמה בין התאור (והצפיה שלי) לבין מה שמקבלים, והיכולת להתלונן ולפתור בעיה (אחרי שקיבלתי מוצר).
מה שאצל אמזון וBanggood זה מייל אחד, ב Aliexpress זה אין סוף מיילים, עם סינים שלא מבינים, ולא רוצים להבין, אנגלית.

noams20
24-01-17, 17:03
אני הזמנתי בחודש 11.16 זוג שעוני חום למעשנה מ eBay
לפי מה שהיה רשום החבילה כבר נישלחה כבר דרך דואר של ארצות הברית
ועד עכשיו לא קבלתי אותה \לפי הסטוטס היא נשלחה
לצערי מכמה סיבות מחקתי את הפיפל שלי ופתחתי מחדש ואני לא יכול לבוא ולבקש החזר
כי החבילה לא הגיעה השד יודע הכן היא

Sanad
24-01-17, 17:19
הציוד במקרה שלי מגיע מהר מאוד למרלוג הגלובל שיפינג ושם נתקע ואז מגיע לארץ ונתקע...
איזו חברה שנקראת GCX משהו נורא בלי מענה טלפוני או אחר...
זוועה
הסתדרת בסוף ?
אם לא תפנה אליי בפרטי אעביר לך כתובות מייל וטלפונים בסוף אתה תשיג אותם.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

zerez
24-01-17, 17:38
הניסיון שלי עם אליאקספרס הוא טוב, היו כמה פעמים שמוכרים לא שלחו או שהחבילה לא הגיעה וברגע שפתחתי dispute הכל הסתדר.
דווקא עם אמזון יש לי נסיון רע ומאכזב עם מוכר ששלח לכתובת הלא נכונה, לקח הרבה מיילים עד שהם הסכימו לזכות למרות שכתובת המשלוח הייתה בטקסס והכתובת בהזמנה בניו ג׳רסי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

lizard
24-01-17, 18:28
בדיוק כרגע הגיעה חבילה שחשבתי שאבדה. המוכר החזיר כסף כבר לפני חודשיים...

six 4 life
24-01-17, 18:54
השירות של GCX קקה והם אכן מעכבים חבילות בארץ שבועיים שלוש לפני שמוסרים אותם לבית.
היו לי 2 נסיונות עם איביי גלובל שיפינג, ב2 המקרים יצאתי מרוצה כיוון שהמחיר היה משתלם מאוד ביחס למוצר ולמיסוי שאני עתיד להיקנס עליו כאן במידה ואשלח בצורה רגילה (אחד מהם היה שלדת חזית של גרנד צ'רוקי - ארגז של מטר שמונים, השני חולץ במשקל 11 קילו), ולא הייתי לחוץ על אף אחד מהם מבחינת זמנים. הזמן הכולל מהמשלוח עד ההורדה של השליח אצלי בבית היה בין שלושה שבועות לחודש בממוצע של 2 המקרים.

shmil
24-01-17, 19:56
כיוון שזה הפך לשרשור חוויית קניות וירטואליות, נסיוני הוא כך:
עם עלי אקספרס, אחרי קנייה של כ-100 מוצרים - בגדול שירות מצויין ואחריות. פעם אחת הייתי צריך להפעיל אחריות בגלל מוצר שגוי במידה, ולא הייתי מרוצה. ביתר הפעמים, כולל זיכויים שנדרשו בשל אי הגעה - הכל היה תקין. אכן, זמני משלוח ארוכים.
באיביי אני עם מעל 500 קניות. בזמן האחרון האטה גדולה בזמני המשלוח (ולא בגלל המוכרים). בודדות הפעמים שלא הגיע משהו. קיבלתי זיכוי בכל פעם שביקשתי בגלל אי הגעה. לאחרונה הפסקתי לבקש, כי ברור לי שהאשמה בדואר ישראל וזה יגיע בסוף (וגם - לא רוצה שמוכרים יפסיקו לשלוח לישראל, וכבר יש לא מעט כאלו).
תכלס, גלובל שיפינג עשיתי רק פעם אחת, עם תושבות מנוע, והיה בסדר גמור.
באמזון קניתי עד היום רק פעם אחת, וגם זה במשלוח לארה"ב ולא לארה"ק.
גם עם DX בזמנו (וכבר שנים שאני לא קונה שם) ועם בנגוד - סה"כ חווית קנייה ומשלוחה תקינה.

GodsFather
24-01-17, 21:59
בפעם היחידה שנכוויתי במשלוח היה כמובן בגלל דואר ישראל.

כל השאר, במסגרת הציפיות -
אמזון, בארץ ובמספר מדינות, כולל השארת חבילות בחצרות.
איביי, כנ"ל
אליאקספרס - מצטרף לחברים שמדברים על עיכובים מסויימים בדואר הסיני
Band/dx - אף לא בעיה

קיצר הבנת.

אני בימים אלה בהזמנות ל/באנגליה באיביי ואמזון ועד כה הכל כמובטח.

jacob72
25-01-17, 21:22
קחו בחשבון חגים וכד.
אבל בכללי ,הזמנתי Buff לפני 10 ימים מארה"ב והגיע המהירות הבזק,דרך Ebay

jacob72
03-02-17, 08:37
Ebay
זה תלוי במוצר. הזמנתי מסנן מים שהגיע תוך 3 שבועות , הזמנתי כובע מאוסטריה הגיע התוך שבוע.

ציוד צילום מ AliExpress כנל הין 2-3 שבועות.

boaz avrahami
03-02-17, 09:02
יעקב

גלובל שיפינג או משלוח על ידי המוכר?
גלובל שיפינג בארץ זה חברה איומה בשם GCX
אין שרות טלפוני או מייל- בכלל.

חבילה נוכחית נרכשה לפני 36 ימים בארהב ותוך מספר ימים עברה למשלח הישראלי שקיבל אותה ב 4 לינואר
החבילה הגיעה לארץ ב 23 לינואר ושוחררה מהמכס ב 24.
מאז ועד אתמול לא יצאה להפצה.
אתמול מופיע שיצאה להפצה אז בטח תגיע בשבוע הבא - כשבועיים הפצה בארץ ועוד 3 שבועות יבוא מארהב.
איטי מהדואר בהרבה ושילמתי עבור משלוח מהיר...

תאריך האספקה של החבילה היה לכל המאוחר 20 לינואר.
איחור מאוד לא נחמד ואפילו מרגיז כשמשלמים עבור שרות מהיר.

אני עם גלובל שיפינג גמרתי ועם איביי מצמצם למינימום

אמזון מצוינים רק לא תמיד זולים מספיק.
יושופס עובדים מהר טיעיל. קצת יותר יקר אבל שרות לרוב מצויין.
עלי אקספרס - תלוי במוכרים וסוג הסחורה.
דברים טובים נשלחים רשום ומגיעים לרוב תוך 2-3 שבועות.
הזולים 30-50 יום אונ אובדים.

הכי מעצבן באיביי שההרגשה שהקונה מעניין אותם פחות מהמוכר...
השירות לא ממש סופר אותי כלקוח.

לפי התלונות במרשתת איביי מודעים לבעיתיות עם המשלח הישראלי של הגלובל ולא משנים את המצב מזה הרבה זמן.

shachar
03-02-17, 09:09
הזמנתי משהו מאמזון לפני קצת יותר מחודש.
לא עמדו בזמן המשלוח של שבועים.( i-percal)
התנצלו החזירו עלות משלוח וקבעו מועד חדש 31.1.
כשלו...
התנצלו ושלחו מחדש במשלוח מהיר עם dhl. מצפה לקבל ביום ראשון הקרוב.
באסה, אבל מרגיש שבאמת מתייחסים ומטפלים.

jacob72
03-02-17, 11:27
אני רוכש יחסית הרבה בחו"ל. מלבד מוצרים עם חיבור חשמל או מוצרים עם שידור אלחוטי,מעולם לא נתקלתי בבעיה.
אני מנחה את היצרן מה לציין לגבי הטובין וזהו.

מעולם לא ביקשתי משלוח מיוחד. תמיד חינם עי המוכר / ספק.

יש לי עוד 6 משלוחים בדרך ,אחד הגיע התוך 10 ימים.
לא נתקלתי בבעייה.
לשוב לציין שב 15 לינוא הסינים יצאו לחופשת ראש-השנה שלהם ,שנת-התרנגול.
ולכן עלולים להיות עיכובים,כי הם חוזרים ב 5 לפברואר מהחופש

boaz avrahami
05-02-17, 15:33
סופו של דבר-

איביי זיכו אותי על חשבון הגלובל שיפינג (לא על חשבון המוכר התמים) בעלות המברגה שלטענתם הלכה לאיבוד.
היום הגיע המברגה.

איחור של שבועיים וחצי (במשלוח שהיה אמור להיות מהיר) ושמאוד לא אהבתי אבל מצד שני קיבלתי מברגת מקיטה חדשה BRUSHLESS 18V בעלות של 30 דולר בלבד...
עכשיו נשארתי עם ההתלבטות אם להזמין דרכם שוב ולהתפלל שיכשלו במשלוח :cool:
סתם כמובן, מעדיף לעשות עסקים הוגנים ושכל צד יעמוד בהתחיבויות שלו.

lizard
05-02-17, 19:42
כשלי זה קורה אני יוצר קשר ומשלם מחדש

boaz avrahami
05-02-17, 21:20
אם זה היה על חשבון המוכר הייתי עושה את זה ללא ספק.
לאיביי אין לי סנטימנטים לאור כמה ארועים לאחרונה שבהם הם לא הפגינו הגינות.

lizard
05-02-17, 21:44
אוקי זכותך

wonderd
07-02-17, 13:54
גם שתי חוויות שלי מהמשלוח שלהם לא יצאו טוב.
אפילו משלוח מאנגליה שהיה אמור לקחת עד שבוע (בדרך כלל אני מקבל חבילות מאנגליה תוך 5 ימים כסטנדרט) - לקח מעל שבועיים רק בגלל העיכוב שלהם

לסיכום שלי - שירות קקה ומשלוח ארוך כמו...

lizard
07-02-17, 15:04
משונה. לי זה לא קורה. אולי לא שמתם לב לפרטים כמו מתי המשלוח יוצא או שזה נתקע במכס. אני הזמנתי משהו מארהב לפני שבוע, אתמול הגיע.

boaz avrahami
07-02-17, 15:20
איביי גלובל או אחר?
אני מדבר ספציצית על משלוח דרך הגלובל GCX

thebips
07-02-17, 17:15
איביי גלובל או אחר?
אני מדבר ספציצית על משלוח דרך הגלובל GCX

הנסיוןשלי אם GCX זה שהם חברה נוראית לכך להם המון זמן להביא את החבילה ודרשו כספים שלא הגיעו להם.

lizard
07-02-17, 17:54
גם וגם וגם.
באמזון אני קונה בדר"כ רק דרך הגלובל שיפינג שלהם. יוצא יותר זול מלהביא דרך USHOPS. אם כבר אני רוצה משהו מאמזון ולשלוח דרך USHOPS אז אני קונה את זה דרך ה"קונים עבורך באמזון" שלהם. ככה יש לי כתובת אחת תלונות וזה באחריותם. הבאתי דרכם ככה מערכת שטיפה בלחץ מונעת בנזין של SIMPSON שעלתה בסביבות 3500 שח. אפשר גם תשלומים אז זה בכלל סבבה.
באמזון עוד לא נתקלתי בשום בעיה. דרך הגלובל שיפינג שלהם גם קבלתי כסף בחזרה. אני מדבר על עשרות חבילות. באמת יותר מידי.
דרך איביי אני לא בדיוק שם לב (אלא אם כן זה ממש מעניין אותי בגלל מיסים וכדומה) דרך מי שולחים אבל מאחר ומדובר על חבילות קטנות בדרך כלל אז זה בא דרך הדואר. עכשיו הבאתי חבילה גדולה וזה בא דרך הEMS של הדואר. עדיין לקח כמה ימים יותר משציפיתי בגלל הדואר בארץ.

boaz avrahami
07-02-17, 18:57
מיכה, כדאי שתעקוב אחרי החבילה אם שלחת דרך הגלובל שיפינג.
תגלה שהיא תקועה במקומות אחרים משאתה חושב ושאין עם מי לדבר... ( רמז- לא במכס).
הנציג המחורבן בארץ הם GCX וההפצה לבתים באמצעות הדואר.

מאחר והם כל כך מזלזלים וגרועים, הדרך היחידה לגרום לאיביי להחליף אותם היא כנראה באמצעות תלונות שיעלו להם כסף.
המוכר מוכן ואין שום סיבה לדפוק אותו.

ואם לא יחליפו אותם אז לפחות נקנה חינם

lizard
07-02-17, 19:21
אני עוקב אחר חבילות כל יום. יש לי אקסל שבודק תאריכים שהוזנו לתוכו ואם חבילה לא הגיעה בזמן אז מסמן לי. במקרה הזה אני מחליט אם לפתוח קריאה או לא. בזמן האחרון יש קצת עיכוב לדעתי בגלל הדואר בישראל

lizard
07-02-17, 19:22
אגב, לדואר יש אתר חדש שמאפשר לעקוב אחר חבילות שהוזנו לו. הוא שומר אותן בזכרון שלו ככה שלא צריך להזין מחדש

boaz avrahami
07-02-17, 19:36
וגם אפליקציה. לא תאמין מה עובר על הצבי [emoji41]

shachar
07-02-17, 19:52
אני מתקשה להאמין שחבורת מכורים כזו אינה מכירה את:
https://www.17track.net/en
יש להם גם אפליקצית מעקב לא רעה בכלל.

lizard
07-02-17, 19:58
מכיר אבל פחות משתמש

cgp
07-02-17, 20:20
לא מזמין יותר מאלי אקספרס! זה זבל שבזבלים של שירות לקוחות נדפקתי כבר פעם שלישית.
הפעם חבילה מה 12 לנובמבר 2016 לא הגיעה!!!
יש מספר מעקב וניתן לראות שלא קיבלתי אותה, פתחתי דיספיוט , אמרו לא אחראים על זמן ההובלה
בקיצור מעל 70 יום יש מספר מעקב לי שרוצה .
מה שלחו לי וסגרו אל הקייס" WE ARE SORRY TO HEAR YOU ARE NOT SATISFIED
אז אתם יודעים זה בני זונות!
אין שום BUYER PROTECTION כפי שמפורסם!
פשוט בושה וחרפה, וגם אין עם מי לדבר , אחרי שהקייס נסגר

לעומת זאת מעל 300 הזמנות באיביי , ובחיים לא הייתה בעיה , תמיד הוחזר הכסף, או שביקשתי לשלוח שוב, ללא ויכוחים.
בALI עברתי גיהינום מספר פעמים , לא קונה יותר שם, ומצידי משלם עוד קצת באיביי.
בקיצור שירות הכי זבל שיש !

lizard
07-02-17, 20:40
משונה. אצלי פתחתי קייס על כך חבילה שלא הגיעה בזמן, אחרי כמה ימים שהמוכר לא עונה הם התערבו והחזירו לי כסף.

boaz avrahami
07-02-17, 20:45
יכול להיות שאתה נדפק כי לא טרחת לקרוא את הכללים.
בעלי אקספרס יש שעון שסופר את הזמן האחרון שלך לפתוח קריאת שירות.
אם מתקרב המועד של חלון הזמן להיסגר אתה יכול לפנות למוכר שיאריך את המועד או לעלי בשביל לקבל החזר כספי.
הם מהירים בתגובה.

אגב, לפני כמה ימים פניתי לאמזון בשאלות טכניות על החשבון שלי.
זמן המענה בכל פעם היה כדקה. מדהים.
באיביי זה בין חצי יום ליומיים.

ariel-ro
07-02-17, 21:09
בגלובל שיפינג של eBay השתמשתי פעם אחת, ואני לא אחזור על כך(לא זוכר למה, זוכר שלא הייתי מרוצה)
האמת היא שמאז שאני מזמין מאמזון כל מקום אחר מרגיש לי מיושן, לא נוח ועם שירות לקוחות גרוע.
לא נתקלתי בחסרון אחד בהזמנה דרכם.
שירות הלקוחות מצוין, מחירי המשלוח זולים מאוד, בגלל שהכל נמכר ע"י אמזון אז אפשר "לערבב" מקטגוריות שונות וכך לחסוך מהותית במחירי המשלוח, שירות המיסים המצוין וכו' וכו'.

cgp
08-02-17, 19:34
יכול להיות שאתה נדפק כי לא טרחת לקרוא את הכללים.
בעלי אקספרס יש שעון שסופר את הזמן האחרון שלך לפתוח קריאת שירות.
אם מתקרב המועד של חלון הזמן להיסגר אתה יכול לפנות למוכר שיאריך את המועד או לעלי בשביל לקבל החזר כספי.
הם מהירים בתגובה.

אגב, לפני כמה ימים פניתי לאמזון בשאלות טכניות על החשבון שלי.
זמן המענה בכל פעם היה כדקה. מדהים.
באיביי זה בין חצי יום ליומיים.

בועז, תאמין לי שקראתי את הכללים ופתחתי בזמן והכל, חוץ מזה שאתה מקבל התראות למייל שתוך ככה וככה זמן המכירה נסגרת סופית.
תקרא פעם מה כתוב בלשונית BUYER PROTECTION
בגדול במקרה הזה פניתי למוכר , אבל מכיוון שזה SHIPPING של אלי , הכל היה מולם, ושוב אני אומר זוועה, ואבסורד לגמרי.
בינתיים דיברתי בצ'אט והסברתי, היתה נציגה מזה נחמדה, ואמרה מגיעה לך החזר ובלה ובלה, וצילמתי את המסכים, חלף עוד שבוע
ולא תגובה ולא בטיח.
בקיצור שירות חרא ברמת הזלזול המוחלט בקונה!

אגב האם אפשר לבטל עסקה ישירות בפייפאל , כי לא מצאתי אופציה כזו?

lizard
08-02-17, 19:50
אפשר אבל הם לא עובדים עם פייפל. אני לא יודע מה לומר לך, אני עוד לא נתקלתי בזה ונכון לעכשיו יש לי אצלם רקורד של שמונים חבילות ולאשתי עוד כמה עשרות. באיביי יש לי כמה מאות ובאמזון כמה עשרות. עוד לא ממש נפלתי כמו שאתה מתאר.

amitaikl
08-02-17, 20:28
כתבה על GCX שהם הנציג של ARAMX בארץ שהם אלו שזכו במכרז של EBAY לשילוח (http://www.mako.co.il/finances-consumer/Article-59094a6a5591a51006.htm?Partner=makoApp)

zerez
08-02-17, 21:14
ומהכתבה מסתבר שהרבה אתרים בחול עובדים איתם.

cgp
09-02-17, 18:58
אפשר אבל הם לא עובדים עם פייפל. אני לא יודע מה לומר לך, אני עוד לא נתקלתי בזה ונכון לעכשיו יש לי אצלם רקורד של שמונים חבילות ולאשתי עוד כמה עשרות. באיביי יש לי כמה מאות ובאמזון כמה עשרות. עוד לא ממש נפלתי כמו שאתה מתאר.

צודק, הם לא עובדים עם פייפאל, אני אפנה לחברת האשראי נראה אם נוכל לבטל את העסקה.

ושוב, חייב לציין את איביי לטובה , מאות קניות נראה לי באיזור ה250-300 ללא שום נפילה וכשהיה צריך אותם הם היו שם, והכל נפתר בקלות ובזריזות.

boaz avrahami
10-02-17, 07:13
עוד יחשבו שיש לי מניות ביושופס אבל 2 חוויות בקונים עבורך אחת לקחה 9 ימים והשניה הוזמנה בשבת ונמסרה בשישי(!). מהר מאוד.
עוד אחת מאמזון ארהב - עשרה ימים...

לגבי הגלובל-
אם אתם מזמינים דרכם, תפתחו קייס על האיחור וקחו כסף. עד שלמישהו באיביי יפתחו העיניים.
אני למרות הזיכוי לא אזמין בגלובל כלום.

avikkllk
10-02-17, 12:59
אנני הזמנתי לאשתי מהרשת פן דרך איביי..משלוח בגודל של חצי כדורגל..לקח לו 4 וחצי חודשים להגיע.
במקביל הזמנתי מאליאקספרס הגיע לאחר שבוע וחצי

פשוט מהבייש ועוד אורים שאמריקאים זה איכות

שגיא S
11-02-17, 12:00
עוד יחשבו שיש לי מניות ביושופס אבל 2 חוויות בקונים עבורך אחת לקחה 9 ימים והשניה הוזמנה בשבת ונמסרה בשישי(!). מהר מאוד.
לאחרונה יוצא לי להזמין משלוחים מBUY2/USHOPS והם מאבדים לי חלקים מהחבילה ולא לוקחים אחריות. קרה כבר יותר מפעמיים... לא יודע כבר מה לעשות בנידון. המשלוח מגיע מהר..אבל אם מאבדים לי 70% מהחבילה...מה זה עוזר?

לדוגמא, הזמנתי סט של יחסי העברה...הגיע רק גלגל שיניים אחד מתוך שניים.

boaz avrahami
11-02-17, 12:51
הם שוקלים את החבילות.
מה הבעיה להשוות משקלים?

יש להם גם תמונות אם אינני טועה

שגיא S
11-02-17, 13:38
הם שוקלים את החבילות.
מה הבעיה להשוות משקלים?

יש להם גם תמונות אם אינני טועה

גם לאחר השוואת משקלים. גם לאחר משלוח תמונות של החבילות...

lizard
11-02-17, 13:55
יש ביטוח אבל אני לא מבין איך זה יכול להיות. הרי הגגשים באים בקופסא סגורה. נשמע לי הזוי. אתה בטוח שזה לא אשמת הספק?

שגיא S
11-02-17, 14:04
יש ביטוח אבל אני לא מבין איך זה יכול להיות. הרי הגגשים באים בקופסא סגורה. נשמע לי הזוי. אתה בטוח שזה לא אשמת הספק?

בטוח.
הם מודים שהם פותחים את החבילות... אני בדיוק אתמול אספתי חבילה מהם שחסרים בה כמה דברים. משלוח של כמה חלקי רכב מבחור אמין שאני רוכש ממנו כמה שנים טובות כבר.
חלק מהדברים הגיעו, אבל חלק חסר - בעיקר הדברים הקטנים שהיו ארוזים בנפרד מהגדולים (אטמים וכדומה).

lizard
11-02-17, 14:12
משונה. לי זה עוד לא קרה

zerez
11-02-17, 15:26
אני עובד עם מסטופ ועד היום לא היו לי בעיות.
החסרון שהם לא שולחים בים ומשלוחים כבדים הם יקרים.

boaz avrahami
11-02-17, 17:00
לי עם יודופס לא הייתה מעולם בעיה של חוסרים ושלחתי דרכם עשרות משלוחים, כולל לא מעט איחודי חבילות.
אני גם לא זוכר שפתחו לי חבילה למעט במקרים של בקשת איחוד חבילות.
קרה לי אבל שהמכס פתחו לי חבילה עם סכין יפנית וחתכו את התכולה... שהיתה מניילון

שגיא S
11-02-17, 17:08
לי עם יודופס לא הייתה מעולם בעיה של חוסרים ושלחתי דרכם עשרות משלוחים, כולל לא מעט איחודי חבילות.
אני גם לא זוכר שפתחו לי חבילה למעט במקרים של בקשת איחוד חבילות.
קרה לי אבל שהמכס פתחו לי חבילה עם סכין יפנית וחתכו את התכולה... שהיתה מניילון
הם פותחים חבילות שמגיעות בלי חשבונית או שהם בודקים שהתכולה מתאימה לחשבונית.
הם מודים בזה גם.
גם אני שלחתי דרכם עשרות משלוחים...אבל זה קרה לי פעמיים בעבר. פעם נוספת בנובמבר. ועכשיו שוב...אולי הבעיה היא אצלי

kd2
12-02-17, 12:18
(אם כבר הדיון קצת חרג...)
אני רוכש הרבה בEBAY, מעט מאוד טעויות, והם וPAYPAL מטפלים מעולה בבקשות הלקוח עד עכשיו.

לקונים באליאקספרס -
האם יש דרך לשלם באליאקספרס דרך חברה יותר כמו paypal ופחות כמו איזה שקר סיני ?
ובכלל,
האם כדאי נגיד לשלם לחברות אלו באשראי מסוג/מחברה מסויימת? אולי עם מסגרת מופחתת?
איך אפשר לקדם יותר את העניין של בטיחות עם הפרטים/כספים האלו? (עם פייפאל אני מרגיש יחסית בידיים טובות).

תודה.

lizard
12-02-17, 12:53
אתה יכול להשיג כרטיס "אשראי" שאתה מכניס לתוכו כסף. בזמנו כשהייתי בארהב השתמשתי בכזה שנקנה מהדואר

zerez
12-02-17, 14:48
אני לא הצלחתי לקנות באינטרנט עם הכרטיס של הדואר, אמרו לי שהוא לא פתוח לרכישות און ליין.

kd2
12-02-17, 15:01
פעם לפחות הכרטיס הזה תפס באמזון.
העניין עם הכרטיס של הדואר זה שצריך לשלם עליו עמלה די גבוהה, ניתן לטעון רק עד איזה 1000 ש"ח בכל פעם וצריך לעמוד בשביל זה בתור בדואר.
עדיף כבר שיגנבו לך כסף :cool:

shmil
12-02-17, 15:16
(אם כבר הדיון קצת חרג...)
אני רוכש הרבה בEBAY, מעט מאוד טעויות, והם וPAYPAL מטפלים מעולה בבקשות הלקוח עד עכשיו.

לקונים באליאקספרס -
האם יש דרך לשלם באליאקספרס דרך חברה יותר כמו paypal ופחות כמו איזה שקר סיני ?
ובכלל,
האם כדאי נגיד לשלם לחברות אלו באשראי מסוג/מחברה מסויימת? אולי עם מסגרת מופחתת?
איך אפשר לקדם יותר את העניין של בטיחות עם הפרטים/כספים האלו? (עם פייפאל אני מרגיש יחסית בידיים טובות).

תודה.
אני קונה באליאקספרס עם כרטיס אשראי רגיל, כבר כמה שנים טובות, והרבה מעל 50 רכישות, בסכומים של עד 75$.
אין ולא היו לי בעיות למעט פעם אחת, שהזמנתי חולצה במידה לא נכונה.
לא רצו לזכות אותי בטענה (בצדק) שהמידה היא בעיה שלי.
אם היו 2/3 חבילות שלא הגיעו - זיכו אותי ללא בעיות.

lizard
12-02-17, 17:34
גם אצלי. חלק גדול מהמחלוקות היו לצערי כי לא קראתי את האותיות הקטנות. הזמנתי לאחרונה איזה 15 זוכות תחתונים לילדים והייתה לי מחלוקת על המידה שקבלתי אבל טעיתי.

kd2
13-02-17, 22:46
כולכם דרך ALIPAY, כן ?
אשמח לשמוע עוד דעות...

jacob72
14-02-17, 00:01
היום קיבלתי 4 משלוחים מעלי אקספרס, הכל מעולה. ציוד טכני ואופטי. 20% מהעלות בארץ

-->