PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקרוב צייפים ממוחשבי מנוע..

y.s
25-01-17, 23:12
בקרוב צייפים ממוחשבי מנוע denso+בקר egtקונטרול ..
למנועי 1kd
1kz
2kd
יניב

arnonmg
26-01-17, 10:46
על איזה צ׳יפים אתה מדבר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

y.s
27-01-17, 10:36
מדובר בצייפים מקצועים ושמוכחים את עצמם ,להעלת הספק המנוע,וצריכת הדלק..
מתחברים למחשב המנוע ולחנוכיית הסולר..ולבקר egt..
ההבדל מורגש ישר זה כאילו שמו לך מנוע אחר ברכב..
..אפשר לבוא לנסוע על 2 רכבים ולהרגיש תהבדל העצום..
יניב

GodsFather
27-01-17, 10:55
יש לך נתוני דינמו או כלי מדידה אחרים שמוכיחים את היעילות/השפעה?

y.s
27-01-17, 16:25
חשבתי ללכת לדיינו..אבל אחרי ששמתי אותו כבר לא הייתי צריך לקבל תשובה האם הוא נותן או לא...הוא חזק מאוד
ומה שבכלל הפתיע אותי זה צריכת הדלק..
החברה נותנת עליו 5 שנות אחריות ..כנראה שהם יודעים מה הם מייצרים..
מה שטוב למיליוני אוסטרלים בטוח טוב לכמה מיליונים אצלינו..
איך אמר לי הנציג שלהם:יניב 30% אני מבטיח לך שהוא יתן..אבל הוא נותן טיפה יותר...וואלה לא טעה
מי שיודע על מה אני נוסע ,ואיך הוא נוסע כיום עם הציפ..ואיך הצריכת דלק השתנתה..נשאר מחייך

Bernard
27-01-17, 16:35
יש לך נתוני דינמו או כלי מדידה אחרים שמוכיחים את היעילות/השפעה?

התשובה שקיבלת מזכירה לי את שר התחבורה ההוא, שלא היה צריך בדיקות ומחקרים.. הוא ידע שכשהוא נותן קונטרה בהגה, זה יותר טוב מחגורת בטיחות..
ואל תבלבלו אותו עם "נתונים" ו"מספרים".

30%... בתחת שלי - באמת. אני ממש מרגיש.

six 4 life
27-01-17, 16:51
חשבתי ללכת לדיינו..אבל אחרי ששמתי אותו כבר לא הייתי צריך לקבל תשובה האם הוא נותן או לא...הוא חזק מאוד
ומה שבכלל הפתיע אותי זה צריכת הדלק..
החברה נותנת עליו 5 שנות אחריות ..כנראה שהם יודעים מה הם מייצרים..
מה שטוב למיליוני אוסטרלים בטוח טוב לכמה מיליונים אצלינו..
איך אמר לי הנציג שלהם:יניב 30% אני מבטיח לך שהוא יתן..אבל הוא נותן טיפה יותר...וואלה לא טעה
מי שיודע על מה אני נוסע ,ואיך הוא נוסע כיום עם הציפ..ואיך הצריכת דלק השתנתה..נשאר מחייך
5
תשמע אפשר לסכם את מה שאתה כותב בזה שאתה מוכר משהו לא זול בכלל, בטענות לשיפור ביצועים כאשר אין לך שום גיבוי מוכח עליו פרט ל"הרגשה".
פרסמת את המודעה הזאת בפורום ג'יפולוג שהוא בגדול פורום טכני, וזה דיי מגוחך לפרסם באופן כללי ובטח בג'יפולוג מוצר כלשהו ולטעון שהוא משפר באחוזים כאלו ואחרים בזמן שפרט ל"הרגשה" אין לך שום בדיקה/ גרף/ דיינו להציג. אם אין לך יכולת או כוונה להציג נתונים מוכחים לשיפור כזה או אחר (גם נתון של 5 או 10% הוא נתון והוא שווה יותר מ"הרגשה") אני מציע שתתן לשרשור הזה לשקוע כי זה לא יגמר טוב מצידך.

GodsFather
27-01-17, 22:55
ממתי אתה כזה נחמד? ;)

six 4 life
28-01-17, 00:40
סתם חבל עליו, הוא עומד בפני מדרון חלקלק ואני לא בטוח שהוא רואה את זה.

חנן-ג'יפולוג
28-01-17, 09:43
"מיליוני אוסטרלים"...
ברור.
"חמש שנות אחריות", זה על רכבת הכוח, או על הצ'יפ? שאלה רטורית, כמובן. אין צורך לענות.
אין לי שום דבר נגד צ'יפים כאלה, ודי ברור לי שהם אכן עושים את העבודה, במישור ההספק לפחות. לגבי צריכת הדלק...נגיד.
עם זאת, שיטת המכירה שלך פה בג'יפולוג, מעצבנת. אני גם מרשה לעצמי להניח שלא שאלת את סביון אם הוא מרשה לך לפרסם פה.

רק חסר שתוסיף את האופציה להחזר כספי, ותגיד לנו שזה "As seen on TV", וזה יראה כמו פרסומת לשמן נחשים, רק שלך אין שמן נחשים ביד, אלא מוצר אמיתי, כנראה.
חבל.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

איל מ
28-01-17, 12:43
לא תמיד צריך דיינו.
כשאני שיחקתי עם התוכנה של הדיסקו (מ2003 ניתן לצרוב את המחשב מנוע), עשיתי בדיקת האצה פשוטה מאפס למאה עם סטופר.
אצלי השינוי היה מורגש כי מראש המנוע היה עצל. אבל ההבדלים היו משמעותיים גם יחסית לנתוני מפעל . לפי החברה אמור לעשות 0-100 במשהו סביב 17 שניות. אצלי עשה ב26-7ש'. אחרי השינוי - 12-13ש'.
:-)

Bernard
28-01-17, 17:35
לא תמיד צריך דיינו.
כשאני שיחקתי עם התוכנה של הדיסקו (מ2003 ניתן לצרוב את המחשב מנוע), עשיתי בדיקת האצה פשוטה מאפס למאה עם סטופר.
אצלי השינוי היה מורגש כי מראש המנוע היה עצל. אבל ההבדלים היו משמעותיים גם יחסית לנתוני מפעל . לפי החברה אמור לעשות 0-100 במשהו סביב 17 שניות. אצלי עשה ב26-7ש'. אחרי השינוי - 12-13ש'.
:-)

צודק.
אין ממש ספק שה"צ'יפ" עובד, במידה כזו או אחרת... ככה זה עם מנועי טורבו - מספיק להוסיף איזה נגד "בדרך" שבין סנסור למחשב, וכבר יש שנוי משמעותי... את זה אפשר לקנות "חמשה, בעשרה דולר" באיביי .

כמו שאמר ארז - ככה אתה מנסה לקדם משהו בג'יפולוג????
"רציתי דיינו אבל התחת שלי אמר שלא צריך... תאמינו לי. התחת שלי מדוייק מספיק"..

ולגבי "מליוני אוסטרלים..."
בלי להיכנס לשאלה הפוליטית, אם טוב או לא... מליוני אמריקאים בחרו בטראמפ - נראה לך שהם יודעים מה הם עשו???

asafk
28-01-17, 18:11
צודק שלא חייבים דיינו. גם בדיקת אפס למאה מטר פשוטה תספיק. אבל משהו בתור התחלה...
ועדיין הקסם... הקסם... יותר הספק בפחות דלק... קסם.

אסף.

-->