PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנדקרוזר 73 בזול

לביא
01-02-17, 01:21
112837

ishc
01-02-17, 09:07
הוא מפורסם גם בפייסבוק ושם יש קצת יותר תמונות. נראה רכב שחוט

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
01-02-17, 11:03
כתוב... "כלי לפני שיפוץ"
כלים כאלו במצב שפוי מפורסמים ב- 80K ומעלה ...

דרור ברלי
01-02-17, 11:27
כתוב שיש לו טסט, משמע שלפחות בתיאוריה ומנקודת מבט אופטימית, הוא אמור להיות נוסע ופחות או יותר תקין. אל תשכחו גם שמדובר ברכב עמיד ביותר שקשה מאוד להרוג אותו.
מצד שני כתוב גם "דרוש שיפוץ קוסמטי" ו"פרויקט מעניין" - ובשפת הג'יפאים וזה רמז עבה שהאוטו שחוט ודרושה הוצאה גדולה. כי פחחות וצבע אצל בעל מקצוע זה סיפור לא זול, וגם להשיג חלקי פלסטיקה, ריהוט פנימי מקורי וחשמל למיניו יכול להיות משימה סיזיפית ויקרה.

בכל מקרה, אין הרבה כלים כאלה ואם אוטו כזה היה החלום שלי (והוא ממש לא) בהחלט הייתי משקיע בנסיעה אליו ולפחות בבדיקת הפציינט בעיניים ובידיים.

גיא
01-02-17, 12:03
איזו קבוצה זה בפייס ? ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

גיא
01-02-17, 13:08

לא חשוב .. מצאנו.

נדב ש.
01-02-17, 13:41
הזול עולה ביוקר.

six 4 life
01-02-17, 14:05
גם אם צריך לשים לו מנוע חדש ולהשקיע בפחחות ובסלון 10-15K זה נראה לי כדאי למי שמחפש כזה דבר.
אני מהמר שסוחר "ישביח" אותו וימכור במחיר מלא בסוף.

GodsFather
01-02-17, 18:38
לא רואה פה בעיה....

ד ו ר ו ן
01-02-17, 18:58
יש ביד2 תמונות של פנים הרכב, מפורק ובלוי מאד, ברמת משטחים חסרים.
גם הדלת האחורית.

ד ו ר ו ן
01-02-17, 20:52
מצד שני כתוב גם "דרוש שיפוץ קוסמטי" ו"פרויקט מעניין" - ובשפת הג'יפאים וזה רמז עבה שהאוטו שחוט ודרושה הוצאה גדולה.
חבר התקשר למוכר..
תיאור קולע דרור.

מעבר לפנים השחוט כמו שנראה בצילומים ביד2, זה רכב יוצא מג"ב, לא פרטי כמו שכתוב, והמנוע כנראה לא המנוע המקורי ולא הדגם המקורי של 73..

GodsFather
01-02-17, 21:34
עדיין... מה הבעיה?

ד ו ר ו ן
01-02-17, 21:38
איחלתי לחולם (ולכיסו) בהצלחה בהמשך הדרך!

דרור ברלי
02-02-17, 10:19
אני מת על הסמנטיקה במודעות מכירה.

"פרטי" = יוצא מג"ב... אז כן, הוא יוצא מג"ב. פעם הוא שירת במג"ב, היום הוא פרטי..... הרי גם אתם יוצאי צבא. פעם הייתם שייכים לצה"ל, היום אתם אזרחים.
האם היו 73 קצרים ונדירים במג"ב?... כי אני זוכר ששירתו במג"ב רק 75, ארוכים, מכוערים, מגושמים, הרבה פחות סקסיים וגם פחות מבוקשים בעליל. אז מה הסיפור כאן?... ואם גם המנוע הוחלף, אזי חלקי הפאזל מצטרפים למשהו שמדליק לי נורות אזהרה - אם מישהו בכל זאת מתעניין במציאה הזאת, הייתי ממליץ לוודא שהרשיונות שלו מקוריים ושלא "הלבישו" עליו ניירת של 75 יוצא מג"ב.....אבל זה רק אני, מה אני מבין. אולי אני טועה. אבל שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

"שיפוץ קוסמטי" = זה אומר שזה נוסע ושיש מרכב ודלתות וזהו פחות או יותר. כל השאר דולף או חסר או קרוע או שרוף או מכורסם. ניתן לתקן ולהביא אפילו למצב תצוגה, אבל עולה כסף

"פרוייקט מעניין" = זה אומר שבניגוד לפרוייקט הנ"נ של אסף שכשמו כן-הוא - אוסף חלקים שפשוט מושלכים בכל מיני מקומות ובחינם - וצריך רק למצוא אותם, לבוא עם עגלה ולהרים (עם כננת, כי זה כבד רצח), כאן אין רכבים כאלה בפירוקיות או זרוקים בשטח כמטרות. על כל בקליט, ידית או פאנל פלסטיק, אתם הולכים לנסוע לירדן ולנבור שם, או להישאר בישראל ולהוציא המון כסף ברשת. אבל המון. כי גם במחסן של יוניון-מוטורס החלקים של הדבר הזה לא בדיוק זמינים כמו של קורולה למשל ובטח לא זולים.

"יש טסט" = על זה אין צורך להרחיב. זה אומר שהאוטו מורשה לנסוע בציבור עוד תקופה מסויימת. וזה אחלה, במיוחד אם מדובר בטסט ארוך. זה אחלה כי זה אומר שהאוטו נסע - כי אף בעל רכב לא משקיע באגרת רישוי ובלהעביר טסט, אם אינו מתכוון שייסע - או לפחות להיפטר ממנו.
מצד שני, כולנו כבר יודעים מה משמעות הטסט, כמה קל "לעבור טסט" בדרכים פתלתלות ומקומבנות, במיוחד בפריפריה, ומה זה שווה באמת מבחינת תקינות הרכב.

"בזול" = זול זה מושג יחסי. 35K זה ממש זול כשמדובר במרכבתו של אלוהים, אוטו בן 19 שנה שאומרים שלא נגמר לעולם ושבמצב סביר-טוב היה נסחר ביותר מפי 2, רק כי הוא מיתולוגיה.
אבל למעשה זה ממש לא זול. 35 אלפי שקלים זה המון כסף תמורת גרוטאה במצב כזה. אני לא נגד פרוייקטים וזה מועמד מעולה לפרוייקט נפלא שבסופו יהיה לכם רכב שטח בנזונה, אבל לא בסכום כזה.
זה סכום שקונה לכם אחלה פאג'רו ממודל דומה או חדש יותר, SUV מצויינים מדגמים נוספים, או למי שאוהב ברזלים - אחלה סופה, ישנה יותר אמנם, אבל כנראה עדיפה משמעותית בכל פרמטר, בוודאי בכל מה שקשור למצב כללי. אבל ככה זה בממלכת חסידי הטויוטה. כל בורג (חלול) שווה את משקלו בזהב ועצם העובדה שזה מחזיק שרשור ארוך, מלמדת משהו.

מי ששואל אותי? סבלנות. סבלנות לא קונים בשום חנות. אם אני הייתי רוצה טויוטה 73, הייתי אוסף שקל לשקל ומחכה שמישהו שמחזיק אוטו כזה במצב יפה, מטפל בו ושומר עליו, כמו של לביא למשל, יקבל פתאום את הג'ננה ויחליט לעבור הלאה לצעצוע הבא. כן, זה יכול לקחת שנים. אבל בשביל חלום אולי שווה לחכות ואולי גם לשלם כמה שצריך - כי בשורה התחתונה זה עולה פחות מלשקם גרוטאה.

zivo
02-02-17, 12:24

גיא,אתה???
ועוד מעט תספר שזה בשביל חבר....
האמת שזה גם מה שאני אומר לאשתי בנסיבות כאלו :-)

GodsFather
02-02-17, 12:26
בוא נלך לראות...

asafk
02-02-17, 13:07
בניגוד לדרור, אני מבין מי שמחליט לקנות חצי אוטו בחצי מחיר, להשלים ולשפץ לאט לאט תוך כדי שהוא מדמם כמה מאות שקלים בחודש על הפרוייקט, אבל בינתיים נהנה מרכב תקין ונוסע גם אם לא מושלם.
אם הייתי לוקח 73 כזה הייתי מעיף את הגג הפריק והופך אותו לפתוח כולל ייצור דלת אחורית מינימלית במקום זו החסרה. ברכב שטח פתוח יש משמעותית פיות חלקים מאשר בגרסה הסגורה. זה פחות לשפץ.

אסף.

המשוטט
02-02-17, 14:03
היו 73 במג״ב - לא זוכר כמויות אבל פחות מהדיפנדר 90 שהיו אצל הרב״שים

לא מקנא במי שקנה את הרכב שהיה אצל אחי

Sent from my SAMSUNG-SM-G870A using Tapatalk

גיא
02-02-17, 14:44
גיא,אתה???
ועוד מעט תספר שזה בשביל חבר....
האמת שזה גם מה שאני אומר לאשתי בנסיבות כאלו :-)
בגדול הוא מחפש d90 ... באפשרות שניה פג'רו ידני 2800 ...

Bernard
02-02-17, 14:57
אבל בשביל חלום אולי שווה לחכות ואולי גם לשלם כמה שצריך - כי בשורה התחתונה זה עולה פחות מלשקם גרוטאה.

ואני חושב שיש חלומות, שהכי הטוב שישארו חלומות... אחרת, לפעמים, במעבר למציאות, זה מתברר כסיוט לא קטן...:rolleyes:

דרור ברלי
02-02-17, 15:38
לגבי החלומות, גם זה נכון......
וכבר נשברו לי כמה חלומות, אחרי שעשיתי עליהם את הסיבוב הראשון.

ואם באמת היו 73 במג"ב, סבבה. אני לוקח בחזרה מה שאמרתי.
אבל זה קצת שם את בעל הרכב בפינה - אם המקור הוא באמת מג"ב, למה הוא קורא לו "פרטי"?....
אבל נעזוב. מה שמשנה זה המצב בפועל.
לכו תבדקו מה הוא שווה. יכול להיות שזו מציאה.

נדב ש.
02-02-17, 16:31
לגבי החלומות, גם זה נכון......
וכבר נשברו לי כמה חלומות, אחרי שעשיתי עליהם את הסיבוב הראשון.

ואם באמת היו 73 במג"ב, סבבה. אני לוקח בחזרה מה שאמרתי.
אבל זה קצת שם את בעל הרכב בפינה - אם המקור הוא באמת מג"ב, למה הוא קורא לו "פרטי"?....
אבל נעזוב. מה שמשנה זה המצב בפועל.
לכו תבדקו מה הוא שווה. יכול להיות שזו מציאה.

בטויוטה זה לא משנה מה היה בעבר וכבר הוכיחו את זה פה, אפילו אם שימש בתור פח זבל ירוק.

ד ו ר ו ן
02-02-17, 17:48
היו 73 במגב.
חבר קנה כזה ממכרז.
פנים במצב די שחוט, אבל טוב מכנית.

-->