PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לגבי קניית טנדר אמריקאי חדש.

טל79
02-02-17, 11:46
שלום חברים,
בעסק המשפחתי שלנו אנחנו מחזיקים סילברדו 2012,ומעוניינים
להחליפו בקרוב.
הרכב עובד קשה,כולל גרירות ולכן חשובה מאוד אמינותו.
אשמח לקבל חוות דעת על שלושת הטנדרים:הפורד,הדודג' והסילברדו,תקלות,ביצועים.
תודה מראש,טל.

אביב3
03-02-17, 05:47
1)דודג' - מנוע טורי "מיושן" (אם בדגם החדש זה עדיין מנועי קאמינס טורי) בידוד הקבינה לוקה בחסר , נוקשה ולעניות דעתי מאוד מעייף בנהיגה. עדיף אם יש לך הרבה נסיעות שטח.

2) סילברדו- מנוע אחד המוצלחים שייוצרו אי פעם , בידוד קבינה מעולה , נוח על הכביש , מתאים לשטח קל + עוד קצת. ביקוש מעולה בשוק בעת המכירה.

3) את הפורד אני לא כלכך מכיר אבל לדעתי הכי יפה מהשלושה.
בהצלחה

Sent from my AKAI Diamond using Tapatalk

טל79
06-02-17, 22:19
תודה על התגובה אביב.
אתה מכיר בעיות עם האוריאה בסילברדו החדשים ?

אביב3
07-02-17, 05:25
ממה שאני מכיר ויודע , אם תשמור על כללים מסויימים לא אמורות להיות בעיות מיוחדות פרט לכך שבאופן כללי יש עוד רכיבים פוטנציאלים להחלפה.

1)אוריאה עדיף לקנות רק בחברה ולשמור קבלות ככסת"ח למקרה ש...
2) לאחסן אותה במקום קריר , צל.
3)למלא רק עם משפך ששייך לאוריאה בלבד ונשמר נקי נקי.
זה מה שעולה לי כרגע.
הוקר טוב

MR BIG
07-02-17, 12:52
שלום טל ,

ראשית , אהיה חצוף , וברשותו של אביב פשוט אבטל את דבריו :

1. הדודג' לא מיושן ולא קשוח ולא מעייף בנהיגה - אני איתו כבר 3 שנים ו- 23ם אלף ק"מ . רכב מדהים.
2. הסילברדו אכן מדהים , אבל אם יורדים מהכביש זה רק לשבילי קק"ל ולא יותר מזה . הייתי איתו 4 שנים , 370,000 ק"מ, . מכיר כל חולשה וחוזקה ברכב. ולא , אין לו ביקוש בעת המכירה . מבחינת סחירות , כל השלושה אותו דרעק!
3. נכון , הפורד הכי יפה . אבל זה מה שאמור לקבוע החלטה כלכלית של רבע מליון ש"ח בעסק ? אני בספק....

עכשיו , זה הנסיון שלי וזו התפיסה שלי :

1. כולם חזקים, כולם יפים, כולם נוחים מאד. כולם יעמדו במעמסות שתיתן להם , ובכבוד. ואת כולם יהיה לך קשה למכור.
2. ככלל אצבע : סילברדו רק לכביש + טיפה שבילי קק"ל. לשטח, קח דודג' או פורד. ( במצבם הסטנדרטי כמובן)
3. רגע , מה עם שירות ? גם על זה צריך לחשוב : לדודג' יש בעיית שירות קשה במרכז ( בצפון ובדרום הם בסדר גמור) . לגביי פורד אני לא יודע . לסילברדו אין בעיה בכלל.
4. אמינות : סילברדו ודודג' אותו דבר . אני ההוכחה לכך. לגביי פורד אני לא יודע.
5. אחרון, והכי חשוב : מה הכי רנטבילי?? בסופו של יום אתה קונה משאית לעסק. ההחלטה צריכה להיות קרה ומספרית בלבד. זה לא רכב פנאי לאשתך ששם אמור להיות מעורב רגש. השיקול היחיד שאמור לעניין אותך זה "איך כל ההרפתקאה הזו עולה לי הכי פחות?? "
לכן, קח הצעות מחיר משלושתם, קח סימולציית עלות טיפולים לשלוש שנים מכולם, קח הצעות טרייד אין עתידיות כבר מעכשיו מעוגנות בכתב , תכניס את כל זה לטבלאות ותראה מה הכי משתלם.

כך אני הייתי נוהג.

בהצלחה . אשמח לסייע עוד.

אביב3
07-02-17, 14:26
Mr big
לא ביטלת ולא כלום . אמרת פחות או יותר מה שאני אמרתי+ תוספות מנסיונך שזה טוב ומבורך ובשביל זה פות"ש איתנו.
חבל שפתחת את תגובתך בזלזול כלפי אחר , כי חוצמיזה נתת אחלה מידע.
חזק ואמץ

טל79
08-02-17, 22:20
תודה על המידע הרב Mr BIG.
הרכב לא אמור לנסוע בשטח.
הרכב עובד במפעלים הכימיים בדרום.
ים המלח,רותם דשנים,מכתשים ועוד.הפורד ממה שהבנתי
בעל מרכב אלומיניום שזה נראה לי פחות ישרוד בסביבה הכימית של המפעלים.כיום מרוצה מהתפקוד של הסילברדו.כ220 אלף ק"מ ללא בעיות מיוחדות.מקווה שלא עשו את החדשים עדינים יותר.

אלדדge
08-02-17, 22:30
נתון חשוב שלא דיברתם זה יכולת העמסה השבורולט החדש בגלל שזה הדגם של ה2500 ירד פלאים ל 1 טון וקצת מה שיכול להיות בעיה קשה
מבחינת גרירה הפורד הכי מוצלח
מחיר אני מאמין שפורד ודואג יהיו מאוד קרובים
במיוחד שפורד מאוד קרוב להחלפת דגם
נושא השרות קריטי תראה איפה יש לך מוסך מורשה קרוב
אולי ההיתי מחפש 2016 יד ראשונה ?

MR BIG
09-02-17, 14:03
1. גם אני עובד ברותם ומי"ה. רק לשטוף כל שבוע בקנאות.
2. לגביי משומש חדיש יד 1 : צריך שיהיה מקסימום עם עם 30-50 אלף ק"מ. ובהנחה שחסכת לפחות 50 אלף ש"ח בקניה.

טל79
15-02-17, 16:27
1. גם אני עובד ברותם ומי"ה. רק לשטוף כל שבוע בקנאות.
2. לגביי משומש חדיש יד 1 : צריך שיהיה מקסימום עם עם 30-50 אלף ק"מ. ובהנחה שחסכת לפחות 50 אלף ש"ח בקניה.
אהלן,
רציתי לשאול אם הבחירה דודג' היתה רק מבחינה כלכלית
או שהיו סיבות נוספות ?

MR BIG
15-02-17, 16:33
כלכלית בלבד.

לצרכים שלנו , שלושת הרכבים זהים ביכולותם.

קבל חידוד מדבריי הקודמים : הדודג' פצצה של אוטו, אבל השירות של דודג' מזעזע!!! נכון, יש מוסך טוב באלונים, אם אתה בסביבה שם. אבל חוץ ממנו, פשוט חבורת ...אין מילים שיגדירו אותם אפילו....

טל79
15-02-17, 16:44
אני גר בב"ש.לא יודע איך המוסך של דודג' בב"ש

MR BIG
15-02-17, 21:22
אני גר בב"ש.לא יודע איך המוסך של דודג' בב"ש

אני יודע..... :(

-->