PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית פריבט מליסינג

JustDoB
02-02-17, 23:21
צריך לקנות רכב פרטי שני שישמש את הבית, משהו בסדר גודל של I30 או אימפרזה.
נראה שהיום כבר לא בטוח שקנייה מליסינג היא מפחידה מדי, ואולי אפילו טובה יותר מאשר מפרטי ?
מה השיקולים ? ממה להיזהר ? שווה בכלל ?
המלצות באזור השרון ?

it was a jeep thing

asypeer
02-02-17, 23:35
סתם שאלה, למה מליסינג? חסרים רכבים כאלה מיד פרטית?
אחרי שראיתי איך מטפלים ונוהגים ברכבים האלה - בחיים לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הכוכב הכחול
03-02-17, 00:06
אחרי שראיתי איך מטפלים ונוהגים ברכבים האלה - בחיים לא.

+++1

asafk
03-02-17, 07:38
לא יודע לגבי חברות אחרות. אני נוסע ברכב של אלבר. לקנות מהם מכונית תהיה טעות גדולה מאוד.

אסף.

boaz avrahami
03-02-17, 07:40
לא יודע לגבי חברות אחרות. אני נוסע ברכב של אלבר. לקנות מהם מכונית תהיה טעות גדולה מאוד.

אסף.

גם אני שותף לעמדה הזו

מוטי ג.
03-02-17, 08:10
על בסיס מה אתם פוסלים את הרכב/חברה?
הרכב שלי באלדן, הכל מטופל בזמן ובצורה סבירה, ברקסים, צמיגים וכל רעש קטן שיש מטופל כשצריך /אני מבקש.
שמן + פילטרים בכל טיפול. אני רואה שזה חדש.

הייתה לי ארוע אחד איתם, שקשור לוו הגרירה, וגם הוא כבר הוחלף בחדש לאחר כמה שיחות.
אז מה הבעיה?
אם המחיר היה ריאלי הייתי קונה את הרכב שאני נוסע בו עבור אשתי בסיום החוזה , זה פשוט קצת יקר לי.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

יונתןמצפה
03-02-17, 08:20
קניתי לפני שבועיים רכב מאביס.
היתרונות-
מחיר אטרקטיבי מאוד (אפשר להתמקח ולהוריד הרבה).
היסטוריית הרכב הוצגה לי באופן מלא, כל פיפס מתועד. במידת הצורך אפשר לקבל גם פירוט יותר מפורט נניח של דוח תאונה במידה וקרתה.
הרכב עובר השבחה. אפשר לראות בזה גם חסרונות, אבל לתחושתי בבחינה עמוקה זה ייתרון. אתה מקבל רכב שנראה ומרגיש חדש לגמרי.
אחריות על חלקי מנוע וגיר לשנה וחצי...
לפני הרכישה - טיפלו בכל מיני ריג'קטים (חלקם לא זולים) שביקשתי או שהתגלו בבדיקה בלי וויכוח ובמוסך מרכזי.
חסרונות- אני לא יודע מי נהג ברכב ואיך התייחסו אליו (לדעתי אפשר במידה כזו או אחרת לקבל מושג על זה בבחינה עמוקה של הרכב והיסטוריה. למשל- כל כמה זמן עשו לו ברקסים...

לתחושתי, הם מאוד ענייניים. איש המכירות לא מכיר את הרכב ומספר פרטים עליו רק לפי המחשב, כל שאלה נבדקת. אין עניין לרמות או להציג מצג שווא של הרכב.
כל זה להבדיל ממגרש או סוחר רכב.

ימים יגידו אם עשיתי טעות, נכון לעכשיו אני מרוצה מאוד.
בבדיקות שעשיתי לא בטוח שהייתי קונה רכב ליסינג לא מאביס.

asafk
03-02-17, 08:42
כאמור אני יכול להעיד רק על אלבר. הטיפולים לא טיפולים, הטסט לא טסט, תקלות לא מתקנים.
מושכים שלוש שנים של הזנחה וזה שקונה יקבל אחריות של חצי שנה... ירגיש טוב עם זה שהבחור שמסר לו את הנבלה היה לבוש יפה ודיבר יפה.

אסף.

boaz avrahami
03-02-17, 08:51
למה אתה אומר שהטסט לא טסט... לא יפה [emoji4]

אלי מגיעים מהמכון טסטים של ראש העין לקחת את האוטו של אלבר לטסט.
זה רק מיקרי שהמכון נותן שרותי העברת טסט ואני בטוח שהם בודקים גם את המכוניות של אלבר כחוק.

חברה שלומיאלית.
קובעים איתך מועד לטיפולים ולא באים. לרוב משתמשים במוסכים דרגה ד לטיפולים והאוטו חוזר במצב רע משנכנס.
ביחס לחברות ליסינג אחרות שהייתי קשור איתם, זו לטעמי שוברת שיאים מהכיוון הלא נכון.
למזלי אני עובד באירגון שיש לו המון כח עליהם ועל היבואנים כך שמה שבאמת מציק אני מצליח לפתור בסוף

יונתןמצפה
03-02-17, 08:53
שמעתי על אלבר דברים לא טובים מעוד מקומות. לא יודע לאמת.
ממה שאני בדקתי בהיסטורית הרכב במוסך מורשה לפי מספר רכב (טרם הקניה), היתה התאמה לנתונים שאביס הציגו לי.
הרכב טופל בזמן והיו תיקונים שלהבנתי היו חוסכים אם הגישה היתה דומה לזו שאסף מציג. (כאמור, זה באביס, לא באלבר).
לא כל הטיפולים בוצעו במוסכי חברה, אבל הרוב הגדול כן. זו לא מדיניות אלא נוחת וזמינות למקום שבו הרכב נמצא. (בהיסטוריה שראיתי של מספר רכבים היו כאלו שטופלו כמעט תמיד בחברה וכאלו שמדי פעם במוסכים אחרים).

לגבי האחריות, ברור לי שזה סוג של "שקט מדומה" ללקוח. אבל ניסיתי לחפש ברשת תלונות על אביס בנוגע למימוש אחריות ולא ממש מצאתי. כן מצאתי ביקורות טובות...

ד ו ר ו ן
03-02-17, 09:22
קנינו מאוטוסנטר לפני 5-6 שנים כמה רכבים (אנחנו, משפחה וחברים שגלגלו את ההמלצה הלאה).
רכבים בני שנתיים במעמד הקנייה, שהיו במצב מעולה.
נכון להיום כולם עדיין מרוצים.

הייתה הרגשה של שקיפות במכירה, פתחו את הגיליון טיפולים/תיקונים, נתנו אחריות לשנה על מכלולים עיקריים כמו מנוע וגיר, ובדיקה על חשבונם איפה שאתה בוחר.
בקיצור, כל מה שלא תקבל ממוכר פרטי, יש/היה טריידאין, שבשבילי חסך התעסקות, והיה מיקוח.

זה היה לפני 5-6 שנים, לפי החוויה הזו אני בפירוש לא פוסל ברכב הבא לבדוק שוב מה מציעים.

grand
03-02-17, 09:33
מנסיון ליסינג עם אלדן ופריים ליס, 2 חברות שהייתי רוכש מהן ללא חשש, טיפולים בזמן ובמוסכים מורשים.

asypeer
03-02-17, 14:33
אני מבין את הנוחות שבלבוא למגרש של חברת ליסינג ולצאת עם רכב (אפרופו מגרש, לא הייתי דורך באף מגרש באיזור נתניה שאינו שייך לחברה מוכרת)
אבל, תפתח יד2 ותחפש I30 - תקבל יותר תוצאות מטריפוליטאים בנתניה ;)
כשאתה תרצה למכור (ויבוא היום הזה, זה לא ג׳יפ) אז רכב עם עבר של ליסינג זה שחיטה כשרה במכירה.
לי אישית במשפחה יש שתי I30 שנקנו חדשות עם 70K, מטופלות במורשה וננהגות בעדינות (לא למכירה) - כמה קשה למצוא כאלה ולא להתפשר על רכב שננהג ע״י נהגי ליסינג או ילדיהם?
לא יעזור, רכב בליסינג סובל ב3 השנים הראשונות שלו,אם ע״י נהגים שטוחנים אותו במצב ספורט כי הדלק חינם או ע״י חברות ליסינג שמטפלות במוסכי מדרכה כדי לצאת ידי חובה. ישנם צדיקים אבל הכיוון הכללי ברור - רכב זונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איציק - 4X6ZH
03-02-17, 15:42
הטיפולים לא טיפולים, הטסט לא טסט, תקלות לא מתקנים.
מושכים שלוש שנים של הזנחה וזה שקונה יקבל אחריות של חצי שנה... ירגיש טוב עם זה שהבחור שמסר לו את הנבלה היה לבוש יפה ודיבר יפה.

יונתןמצפה
03-02-17, 15:48
אין ויכוח. השוק מוצף וברור שרכב ליסינג בפוטנציאל להיות רכב שחוט. אבל מי מבטיח שפרטי טופל כמו שצריך? מכיר את אלו שקונים פרטי חדש, עושים טיפול אחד ב 30,000 ומוכרים את הרכב רגע לפני סיום האחריות. כלכלית, הרוויחו. מי שרוצה את הרכב הזה, קצת פחות...
עכשיו תוסיף לחישוב את ירידת הערך של הרכבים שלך... ותגלה שהם עולים לך לא מעט....
את הרכב עכשיו קניתי במחיר שכבר באמת אין לו הרבה לאן לרדת במחיר. הסיכון מבחינתי די קטן, גם אם אמכור את האוטו עוד כמה שנים ב 15 מתחת למחיר שאשאף אליו, עדיין חסכתי לא מעט ביחס לרכבים מפרטי.
ואני לא מסכים לגבי אופן הטיפול ברכבי ליסינג. כנראה, שיש חברות ויש חברות. בוודאות, הרכב שקניתי טופל כמו שצריך בגדול.
אני אגב לא קניתי מטעמי נוחות כמו שתיארת. חיכיתי בערך חודשיים עד שמצאתי את הרכב שענה לי על הדרישות. (פוקוס סטיישן ידנית עם פחות מ 100 אלף קמ)
כאמור, מקווה שלא אגלה שהסיכון היה גדול מידי. נכון לעכשיו, כאמור אני מבסוט. רכב בן 3 שמרגיש ונראה חדש לגמרי במחיר פצצה.
ובמחיר הזה, יש לי גם רזרבות לתיקונים גדולים שבתקווה לא יגיעו. וכאמור, גם אחריות.
אבל שכל אחד יעשה את החשבון שלו.

nitzan
03-02-17, 18:36
כל רכב לגופו מצאת בחברת ליסינג כך לבדיקה שלך (מוסך מכון) המחירים שלהם אטרקטיביים מאד אפשר להתמקח,
קניתי משלמה סיקס לפני שקניתי החליפו צמיגים מצבר טיפול גדול.אחלה עיסקה , הרכב היה ברשותי שנתיים ללא שום תקלה.נקנה בזול נמכר בזול ללא שום הפסד כספי

ד ו ר ו ן
03-02-17, 19:04
הטיפולים לא טיפולים, הטסט לא טסט, תקלות לא מתקנים.
כן ולא..
גם כאן לדעתי זה קשור לחברת ליסינג ולרכב הספציפי.
הם לא אהבלים, את השחוטים הם מוכרים במחיר רצפה ואחריות חוקית נדרשת מינימלית, ואת הרכבים הטובים יותר מתמחרים גבוה יותר, ומצד שני נותנים אחריות מקיפה וארוכה יותר.

הרכב שקנינו היה במצב מעולה, שמוכיח את עצמו גם 6 שנים אחרי.
וגם של אחי, וגם החבר שקנה בעקבות ההמלצה שלנו.

מה קורה שם היום אני לא יודע, אבל אז זה היה בהחלט רכישה טובה.

shmil
03-02-17, 19:04
אני אחרי כמה רכבים מאלבר ומרוצה.
האמת, שלא רכבים רגילים, אלא אלו שמוצעים לעובדים, כלומר - אחרי שמישהו בדק שמבחינת תאונות אין, ושטיפולים בוצעו כהלכה.
כן, מליסינג. כב רלפחות 8 שנים ככה, כל פעם אוטו אחר.
so far, טפו, הכל סבבה.

boaz avrahami
03-02-17, 19:10
יונתן, אני מקווה בשבילך שלא דחפו לך את הגיר הרובוטי. אם כן תתחיל לחסוך לגיר או לאוטו הבא שיגיע מהר מהמתוכנן כנראה...

יונתןמצפה
03-02-17, 19:33
בועז, תקרא טוב- חיכיתי חודשיים עד שמצאתי אחת עם גיר ידני ובמצב שסיפק אותי.

boaz avrahami
03-02-17, 20:06
צודק. תתחדש!

malikmalik
04-02-17, 01:10
אני כבר עשר שנים עם ליסינג של אוויס. רוב הנהגים לידי שומרים על הרכב כמו שהיו שומרים על רכב פרטי כלומר מי שהיה שומר שומר ומי שלא היה שומר לא שומר ככה שההימור נראה לי זהה. כל הרכבים עד היום טופלו תמיד בזמן ובאופן מלא כולל קוסמטיקה אם טרחתי לבקש.
לפני המון שנים רכשנו להורים שלי רכב מליסינג מאלדן. גם קיבלנו רכב נקי שמור מטופל. מדובר בסיטרואן ככה שעם הזמן התגלו בעיות עם המערכת ההידראולית אבל זה היה צפוי בסיטרואן והיה קורה גם עם רכב מפרטי והמחיר ששילמנו היה שווה את ההשקעה הנוספת בשיפוץ המערכת.
בקיצור לדעתי קח רכב לבדיקה עצמאית ואם הוא עובר אז שיהיה בבשעה טובה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

dice2
04-02-17, 07:51
היום אנשים מפונקים ומעדיפים ללכת למרכז כמו שיש בצומת גלילות, לקבל מימון ולצאת עם רכב אחרי שעתיים שלוש
וזה במקום להתחיל להסתובב בין רכבים פרטיים ברחבי הארץ ובמכוני בדיקה
לדעתי לא צריך להתבייש להוריד מחיר לרכב פרטי באותה מידה שתציע לרכב ליסינג אני מבטיח לך שתופתע לטובה
כמובן שבדיגמי הרכבים הניסחרים לא תצליח לא כאן ולא שם להוריד מחירים
אני אישית הייתי מעדיף מפרטי, הסטטיסטיקה מוכיחה שעדין הסיכוי לרכב טוב יותר זה מפרטי

בועז

יונתןמצפה
04-02-17, 07:55
איזו סטטיסטיקה?

klam
04-02-17, 08:20
קניתי לחברה מאוטוסנטר מיצובישי לנסר - 5 שנים ללא בעיות.
קניתי לילדה מאזדה 2 עם 20K ק"מ מאלבר - טפו טפו, ללא בעיות כבר שנה ומשהו.
אם אתה רוצה לקנות מחברה ומתעקש על פרטי - יש את אוטודיל וטריידמוביל.

dice2
04-02-17, 08:49
איזו סטטיסטיקה?

שלי

כשחיפשתי רכב לאישה הסתובבתי במגרשים ועמדתי עם המוני אנשים בתור לאיש המכירות בצומת גלילות
בדקתי לא מעט רכבים ורובם פשוט "נבלות"
כשהסתובבתי בשוק הפרטי ראיתי הרבה יותר רכבים טובים (לא אומר שלא היו נבלות) ובסוף גם קניתי רכב מפרטי במחיר טוב יותר מרכב ליסינג
גילוי נאות - קנינו פיגו 407 שהדעה הרווחת עליו לא משהו והסחירות שלו מתחת למנהרות בעזה והוא רכב נפלא (4 שנים אצלנו)

בועז

יונתןמצפה
04-02-17, 17:52
ובכן החוויה שלי שונה.
לא מכיר את המגרשים בצומת גלילות. אני הסתובבתי בכמה חברות ליסינג בעפולה, אחרי כמה חברות התמקדתי באחת מהן שבה השירות כלל הכי הרבה שקיפות, הרכבים היו במצב הכי טוב והכי זרמו איתי על משא ומתן במחיר. המתנתי תקופה לא קצרה עד שהודיעו לי שנמצא רכב שעומד בדרישות שלי ושבוע וקצת אחרי שהרכב הוזמן לאותו מגרש בוצעה העברת בעלות.
לסיכום, כמו בכל דבר בפורום, כל אחד ממליץ על מה שהוא מכיר כטוב. בשורה התחתונה, כנראה אין משהו חד משמעי.
כל אחד והשיקולים שלו.

dice2
04-02-17, 17:55
ובכן החוויה שלי שונה.
לא מכיר את המגרשים בצומת גלילות. אני הסתובבתי בכמה חברות ליסינג בעפולה, אחרי כמה חברות התמקדתי באחת מהן שבה השירות כלל הכי הרבה שקיפות, הרכבים היו במצב הכי טוב והכי זרמו איתי על משא ומתן במחיר. המתנתי תקופה לא קצרה עד שהודיעו לי שנמצא רכב שעומד בדרישות שלי ושבוע וקצת אחרי שהרכב הוזמן לאותו מגרש בוצעה העברת בעלות.
לסיכום, כמו בכל דבר בפורום, כל אחד ממליץ על מה שהוא מכיר כטוב. בשורה התחתונה, כנראה אין משהו חד משמעי.
כל אחד והשיקולים שלו.
כמה שילמת כדי שיביאו את הרכב שתראה אותו. לי זה ניראה מוזר שצריך לשלם כמה אלפים כ"דמי רצינות"
אבל היי כל אחד עושה מה שמתאים לו

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

יונתןמצפה
04-02-17, 18:04
זה משנה? הרכב והתנאים התאימו לי. לא היה מתאים הכסף היה חוזר.
אבל כאמור, אני חושב שזה וויכוח מיותר. יש כאן כאלה שזה התאים להם והיה להם נסיון חיובי וכאלו שזה לא מתאים להם.
שפותח השרשור ישים לב שלא שמענו כאן סיפורי זוועה ממקור ראשון על קניה מליסינג. (מפרטי דווקא יש סיפורים כאלו...)
שכל אחד יחליט מה מתאים לו.

shmil
04-02-17, 18:34
כמה שילמת כדי שיביאו את הרכב שתראה אותו. לי זה ניראה מוזר שצריך לשלם כמה אלפים כ"דמי רצינות"
אבל היי כל אחד עושה מה שמתאים לו

אני שילמתי 1000 או 2000 ש"ח, "דמי רצינות". לא היתה לי שום בעיה עם זה, כי בגלל שזה חברה גדולה, אם לא הייתי רוצה, הכסף היה חוזר.
אגב, כמה חודשים אחרי הקנייה היתה לי בעיה עם עכירות של השעונים בלוח השעונים.
כמו גדולים החליפו על חשבונם!.

asafk
04-02-17, 19:27
זה משנה? הרכב והתנאים התאימו לי. לא היה מתאים הכסף היה חוזר.
אבל כאמור, אני חושב שזה וויכוח מיותר. יש כאן כאלה שזה התאים להם והיה להם נסיון חיובי וכאלו שזה לא מתאים להם.
שפותח השרשור ישים לב שלא שמענו כאן סיפורי זוועה ממקור ראשון על קניה מליסינג. (מפרטי דווקא יש סיפורים כאלו...)
שכל אחד יחליט מה מתאים לו.

קצרה היריעה מלספר סיפורי זוועה על תחזוקת רכבי ליסינג באלבר. אני לא רוצה לחשוב על מי שיקנה את האוטו שהלך לטיפול, זה שמחזיק בו ביקש שבניגוד לשני הטיפולים הקודמים שלא החליפו שמן אלא רק הוסיפו- הפעם בבקשה להחליף כי המנוע עושה רעשים משונים.
כשהוא קיבל אותו חזרה הוא בדק במדיד כדי לראות שאכן יש שמן נקי. הוא שם לב שאין שמן בכלל.
לפחות רוקנו את השמן הישן.

או האוטו שעבדכם הנאמן התלונן על ההגה שלו. ההגה החשמלי דרש החלפה אבל זה יקר. אז אמרו אין בעיה לנסוע ככה. זה עובר טסט עם הנקישות ועם השפיל בהגה...

או זה שיקנה אוטו שאמרו לנהג שלו שזה בסדר גמור להמשיך לנסוע עם נורת צ׳ק אנג׳ין דולקת. יש לך טיפול עוד חודש אז יבדקו מה זה.

וכן הלאה וכולי...

אסף.

גל מגל
04-02-17, 19:39
גם אני רכשתי רכב ליסינג לשעבר.
מודה שלאלבר לא התקרבתי אחרי הסיפורי זוועה של אסף.

רכשתי מליס פור יו רנו פלואנס.
לקחתי את הרכב לבדיקה וכל מה שביקשתי תיקנו במוסך היבואן ובלי ויכוח. כולל מצבר חדש וחיישני רוורס חדשים.

מאז 60k ולמעט טבעת אטימה של מזרק (50₪) אין תקלות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

יונתןמצפה
04-02-17, 19:41
אסף, אם מחליפים פילטר שמן יש באמת סיכוי שלא מרוקנים קודם שמן? נראה לי שהעסק ''קצת'' ילכלך לא? אני נוטה לקוות שבמוסך יבואן שעושה טיפול לא יעזו לא לרוקן שמן פן אולי מישהו ישים לב. אבל אולי אני תמים.
בתקלות האחרות שתיארת, בקניית רכב פרטי יש לנו באמת איך לדעת שהרכב לא הוזנח ככה? כל מי שיש לו רכב פרטי תמיד מתקן ישר ובעלות גבוהה כל תקלה כזו? אני מכיר אישית כמה וכמה שלא. למעשה, אולי אפילו הרוב ככה... חוסכים זמן וכסף איפה שאפשר.

asafk
04-02-17, 19:50
אתה צודק בזה שקשה לדעת. אבל מי ששומר תיעוד של טיפולים - תמיד הוא זה שעדיף לקנות ממנו. גם אם לא טיפל במוסכי רשת ששומרים הסטוריה ממוחשבת.

אסף.

מוטי ג.
04-02-17, 19:56
פעם, לפני הרבה שנים, חפשתי טנדר סובארו, כשרק התחיל גל הדיזל העממי, אז סובארו היתה משהו נדיר.
קיצר, דברתי עם מישהו בראשון לציון, הבטיח לי שהאוטו מושלם, שאלתי כמה פעמים, " האוטו תקין? ייקח לי שעתיים להגיע אלייך, אם משהו לא בסדר בבקשה תגיד עכשיו" הוא ענה "הכל בונבון! "
הגעתי לרחוב, חשכו עיני, האוטו משמש מחסן בלוקים, אין אויר בגלגלים, אי אפשר לפתוח מכסה מנוע לבדוק שמן ומים.

אז יש גם כאלו.

ד ו ר ו ן
04-02-17, 19:59
יונתן,
ברוב המכוניות הפילטר גבוה ממפלס האגן שמן.
אין בעיה להחליף פילטר בלי לרוקן שמן.

עוד היבט הוא האחריות גם לאחר המכירה, מה שלא קיים ברכש מפרטי.

יונתןמצפה
04-02-17, 19:59
בשורה התחתונה יש כאן לא מעט אנשים שמעידים שבמשך שנים הם נוסעים ברכבים שנקנו מליסינג. אף אחד לא מתאר קטסטרופה.
השקעתי לפני הקניה בלחפש קטסטרופות כאלו ברשת ולא ממש מצאתי (מודה שלא חפרתי לעומק). בדקתי עם עוד אנשים ומוסכים שאני סומך עליהם ושוב, לא מצאתי ראיות לסיפורי זוועה על רכבים שניקנו מליסינג. להיפך ע"פ רוב.
לצערנו, אנחנו כן קוראים פה ושם על סיפורים כאלו על רכבים שנקנו מפרטי.
אני כאמור את המסקנות שלי כבר הסקתי. מקווה שלא אתבדה.
ושוב, אני לא חושב שיש העדפה חד משמעית. כמו תמיד, כל מקרה לגופו וכל אחד והעדפותיו.

יונתןמצפה
04-02-17, 20:09
אגב, בהיסטוריה של הרכב של חברת הליסינג אפשר לראות מה עשו בכל טיפול. כמובן שגם בהיסטוריה של המוסך.
אסף, אתה טוען שלמרות מה שכתוב בהיסטוריה במוסך (xx ליטר שמן yy) ייתכן שלא החליפו שמן? יכול להיות, אבל זו כבר הונאת ענק שביום שתתגלה עשויה למוטט חברת ליסינג שאף אחד לא יעז לקנות ממנה רכבים. אני לא מאמין שהם עושים כזאת קומבינה מטורפת ועוד יד ביד עם מוסכי חברה. מקווה שאני לא ממש נאיבי...

dice2
04-02-17, 20:33
אגב, בהיסטוריה של הרכב של חברת הליסינג אפשר לראות מה עשו בכל טיפול. כמובן שגם בהיסטוריה של המוסך.
אסף, אתה טוען שלמרות מה שכתוב בהיסטוריה במוסך (xx ליטר שמן yy) ייתכן שלא החליפו שמן? יכול להיות, אבל זו כבר הונאת ענק שביום שתתגלה עשויה למוטט חברת ליסינג שאף אחד לא יעז לקנות ממנה רכבים. אני לא מאמין שהם עושים כזאת קומבינה מטורפת ועוד יד ביד עם מוסכי חברה. מקווה שאני לא ממש נאיבי...
אני לא חושב שהם יסתכנו באי ביצוע עבודה שהוצהר עליה אבל שמן באיכות ירודה שווה ערך לאי החלפת שמן. וזה כבר משהו שלדעתי בהחלט קיים

asafk
04-02-17, 21:27
מי אמר שכתוב שהחליפו שמן?
באו. לקחו את האוטו לטיפול. החזירו אותו אחרי שעה.
מה אתה חושב שהספיקו לעשות בזמן הזה?

אסף.

יונתןמצפה
04-02-17, 21:31
אני לא יודע. אני גם לא אומר שכל הרכבים בליסינג טובים. כמו כל קנייה, צריך לבדוק.
אני מתאר את חווית הקניה שלי ואת הנתונים שיש לי על הרכב שקניתי (ושהוצגו לי לבקשתי, או שבדקתי במוסך, לפני הקניה כמובן).

JustDoB
04-02-17, 21:49
אגב, קנייה מפרטי יד ראשונה שקנה חגש במסגרת מימונית ותפעולית מליסינג נחשב ליסינג או פרטי ?

it was a jeep thing

Asaf-a
04-02-17, 22:18
המהירות שרכב ליסינג יוצא מהלקוח וחוזר אחרי טיפול כולל הלוגיסטיקה אכן מחשידה, אני תמיד תוהה אם בכלל מכבים מנוע בעת החלפת השמן ...

-->