PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש תוכנת ניווט

avi3241
03-02-17, 10:58
חברים שלום.
יש לי מחשב שמריץ windows rt 8.1

איזו תוכנת ניווט אני יכול להתקין עליו עם מפות שבילים?
בחנות של מיקרוסופט, אני למוצא כמעט כלום.

תודה רבה ושבת שלום

erezgur
03-02-17, 13:11
לפני שמתייחסים לשאלה עצמה, שים לב שבד"כ למשבים הללו (היה עוזר אם היית נותן דגם מדוייק) - אין GPS מובנה, למרות שלכאורה יש להם ישום "מפות" המסוגל להציג קירוב למיקום שלך בעזרת מידע המגיע מאנטנות סלולר / נקודות WIFI שמיקומם ידוע. לכן תצטרך לחבר GPS חיצוני, אבל אם אין לך שקע USB פנוי (לא זה שמשמש לטעינה), תצטרך לחבר עם Bluetooth ושווה לבדוק קודם אם זה עובד ואתה מצליח לתקשר עימו (נתקלתי בעבר במקרה או שניים שהיו בעיות עם כל פתרון שנוסה...).

למערכת הפעלה חלונות תוכל אולי למצוא עדיין את התוכנה שהייתה מאד נפוצה לפני כ-10 שנים - נאוויגייד, עם מפות שבילים ישנות יחסית. בתשלום.

הפתרון אחר הוא OziExplorer עם מפות Israel Hiking - יש כאן פוסט נפרד עם קישורים מתאימים. אם היה ביקוש, אוכל לייצר מפות מעודכנות יותר. הגרסה החינמית לא תאפשר לך לעבוד בצורה טובה, ישנן שתי גרסאות ללא תשלום - גרסת הדגמה וגרסת התנסות. האחת עובדת רק עם מפות בפורמט שיאפשר לך בדיקה מקומית בלבד (BMP למיטב זכרוני) והשנייה מגבילה את זמן השימוש לכ-20 דקות כל פעם. ניתן כמובן לרכוש את הגרסה בתשלום (לכל החיים, ללא הגבלת מחשבים וכו') בעלות לא גבוהה מדי.

לאוזיאקספלורר ניתן לייצר בקלות יחסית מפות מכמעט כל מקור מפה מקוון שתמצא בעזרת תוכנות כמו MOBAC, אבל צריך להביא בחשבון שהיא אינה תוכנה טריביאלית לשימוש, יש עקומת לימוד מסויימת וצריך הבנה בסיסית במינוחי יסוד (נקודות ציון, מסלול מתוכנן, הקלת מסלול וההבדלים ביניהם, למשל), אם יש לך גישה לנושא אז תסתדר.

Dan Mil
03-02-17, 14:43
נאוויגייד תוכנה מעולה מעודכנת ל 2015-16

ממליץ עליה

שבת שלום

boaz avrahami
03-02-17, 18:54
יש גם את ה Land מבית טונאב ואז יש גם מפות סימון שבילים וגם שבילנט וגם לבנות ( בתשלום)...

נדב42
03-02-17, 21:54
יש את Twonav עצמה, לא צריך Land...
ולדעתי אי אפשר לרכוש יותר מפות סמ"ש איתה, רק שבילנט.

Sent from my HTC One using Tapatalk

steed
04-02-17, 09:33
Windows RT פועלת על מעבדי ARM.
התוכנות שצויינו למעלה נבנו למעבדי אינטל ו-AMD ולכן לא יעבדו עליה.

מקור: https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_RT#Software_compatibility

-->